Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з вікон

109

Останні роки літо стоїть досить спекотне. І якщо вікна вашої квартири виходять на сонячну сторону, а поставити кондиціонер немає можливості, в приміщенні швидко стає дуже жарко. Хочеться як-небудь сховатися від сонячного світла.

Тому такою популярністю стала користуватися сонцезахисна плівка, яку наклеюють на вікна, щоб в приміщенні було прохолодніше. Так само і я на вікнах у вітальні наклеїла сонцезахисну плівку. І робила я все по інструкції. Але коли прийшла пора її прибрати, то на склі залишилися алюмінієві сліди, того ж кольору, якого була сонцезахисна плівка. Самий нижній шар плівки ніби «вріс» в скло. Я вже не кажу про те, що сонцезахисну плівку взагалі було важко прибрати з вікна. Кілька днів я» билася » з даними слідами, якими розчинниками я тільки не користувалася. Результату взагалі ніякого не було. Я вже подумала, що скло доведеться міняти, поки один фахівець не підказав мені, як можна прибрати сліди від сонцезахисної плівки.

Справа в тому, що сонцезахисна плівка виготовлена з лавсану, який взагалі не контактує з розчинниками. Саме тому їх використання для видалення даних слідів не принесе результату. Можете навіть не відчувати свої нерви.

як я змогла прибрати сліди від сонцезахисної плівки

Уявляєте, за допомогою «фері», мого улюбленого засобу для миття посуду. А також мені допоміг новий канцелярський ніж. За допомогою губки я наносила «фері» на скло. А потім гостроюстороною леза канцелярського ножа зчищала сліди від сонцезахисної плівки.

Не буду говорити, що дана процедура не була трудомісткою. Вона все одно відняла у мене багато сил і часу, плівка відтиралася по чуть-чуть, але зате зараз вікно як нове, чисте-чисте, жодне сліду не залишилося.

як легше прибрати сліди від сонцезахисної плівки

Я помітила, що в сонячну погоду, коли скло нагрівається, сліди від сонцезахисної плівки стає легше прибрати. Користуватися краще новим гострим лезом. Якщо ви відчули, що воно затупилося, то за допомогою щільної тканини відламати кінчик канцелярського ножа.

Більше я ніколи не стану наклеювати сонцезахисну плівку безпосередньо на саме скло. Можна закріпити її на рамі за допомогою скотча, не знімаючи з плівки захисного шару. Або можна повісити сонцезахисну плівку як штору.Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з вікон

У форумі рекомендують використовувати засоби для чищення плит, особливо добре відгукуються про засіб під назвою «шуманит». Можете і його спробувати, якщо воно у вас під рукою. Тільки при роботі з даними засобом необхідно надіти захисні рукавички, а також уникати контакту даного засобу з пластиковими деталями рами.
Якщо даного контакту важко уникнути, закрийте рами за допомогою товстого скотча. Я після видалення слідів від сонцезахисної плівки просто приберіть його.

Так як на склі залишилися алюмінієві сліди, логічно буде спробувати прибрати їх за допомогою засобу, який може впоратися з даними металом. Можна спробувати прибрати дані сліди за допомогою лужного засобу.

Моя вам порада як прибрати сліди від сонцезахисної плівки – взагалі відмовтеся від використання даної плівки шляхом наклеювання її прямо на скло, якщо через якийсь проміжок часу вам потрібно буде її прибрати. На жаль, виробники сонцезахисної плівки не написали саме так в інструкції по її застосуванню.

Що самоклеюча, що сонцезахисна плівка — вони практично нічим не відрізняються за способом наклеювання. Але якщо з поклейкою більш-менш все зрозуміло, то ось як зняти сонцезахисну плівку з вікна, потрібно подумати. Але навіщо думати, якщо можна прочитати цю статтю, в якій зібрана вся необхідна інформація? ефективні і швидкі способи видалення клейкого декору або захисту ви знайдете в цій статті.

Самоклеюча плівка на вікна-особливості матеріалу

На даний момент існує велика кількість видів самоклеючої плівки для будь-якого типу предметів і поверхонь: автомобіль, меблі, стіни в абсолютно будь-якій кімнаті, навіть у ванній і на кухні. Об’єднує ці матеріали те, що під час виготовлення використовується технологія скотча, яка поєднує в собі якості шпалер, а також клейкої стрічки.

Використовуючи самоклеючу плівку, ви можете не тільки застосувати різноманітні дизайнерські рішення. Даний матеріал володіє величезним рядом переваг, а саме:

  • вологостійкий;
  • стійкість до великих температур аж до 80 градусів;
  • велика різноманітність не тільки текстур, але і малюнків;
  • відносно невисока вартість;
  • простота використання;
  • простий догляд за обклеєної поверхнею.

Але саме тому, якщо треба зняти самоклеючу плівку з меблів або будь-якого іншого предмета, виникає безліч проблем, адже вона намертво з’єднана з поверхнею.

Важливо! до відмінних особливостей такої самоклеючої плівки можна віднести те, що її можна наносити абсолютно на будь-яку поверхню наприклад: дерево, скло, пластик, метал, пробку, фанеру, керамічну плитку, гіпсокартон.

Правильне зняття сонцезахисної плівки

З плином часу вам може набриднути малюнок або ж забарвлення, і тоді ви захочете знову оновити ваш інтер’єр, а перед вами ребром постане питання: як правильно зняти самоклеючу плівку, і при цьому не пошкодити поверхню, на яку вона була нанесена?

Плівка-самоклейка, вона ж сонцезахисна-це неймовірно міцний матеріал, і саме завдяки своїй довговічності, вона і заслужила таку велику популярність.

Однозначно потрібно видалення самоклеючої плівки. Зняти сонцезахисну плівку з вікна або декоративну самоклеючу плівку з меблів вам допоможуть такі засоби і способи.

Варіант 1

Відразу ж спробуйте скористатися гарячою водою. Ретельно намочіть поверхню, а через кілька хвилин можете починати відокремлювати плівку, допомагаючи будь-яким плоским гострим предметом, наприклад, шпателем або ж ножем.

Важливо! ретельно стежте за тим, щоб поверхня, на яку була нанесена плівка, не була пошкоджена.

Варіант 2

У тому випадку, якщо варіант з гарячою водою не надав потрібного результату, матеріал «сидить» на поверхні як влитої, зняти сонцезахисну плівку з вікна допоможе фен. Вся справа в тому, що плівці необхідно як слід прогрітися, для того щоб весь клей від’єднався від тієї чи іншої поверхні.

Важливо! можете скористатися і звичайним побутовим феном, за допомогою якого ви сушите волосся, хоча найкраще візьміть промисловий фен, тому що він могутніше і зможе забезпечити прогрів досить великої площі.

Варіант 3
Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з вікон

Крім фена, можете також скористатися обігрівачем-вентилятором, виставте на ньому максимальну потужність і направте на поверхню, з якої необхідно зняти самоклеючу плівку. Як тільки матеріал розм’якшити і почне відставати, подденьте один з кутів і почніть акуратно тягнути шар у напрямку до себе до повного відділення.

Важливо! всі залишки клею на поверхні можете ліквідувати за допомогою розчинника, спирту або ж бензину. Все залежить від того матеріалу, з якого виготовлена сама поверхня.

Процес наклеювання плівки

Одна єдина складність, яка може виникнути під час роботи з даним матеріалом – необхідність вирівнювання поверхні, що обклеюється плівкою. Ви повинні будете ретельно усунути абсолютно всі дефекти, а також нерівності, в іншому випадку — з часом плівка може піти бульбашками, а деякі місця почнуть відшаровуватися.

Але безпосередньо поклейка плівки – заняття досить просте і не вимагає будь-яких спеціальних навичок. Все, що вам для цього необхідно-це терпіння, зовсім небагато часу, надійний помічник на той випадок, якщо наклеюєте ви велику поверхню, а також наступні пристосування:

  • олівець;
  • лінійка;
  • монтажний ніж;
  • ножиці;
  • шпатель з повсті або ж спеціальний шпатель;
  • промисловий фен.

Важливо! зверніть свою увагу на те, що: слід ретельно прогріти за допомогою будівельного фена необхідно весь периметр наклеєною плівки, а не тільки кути і стики обклеюється поверхні.

Підготовчий етап роботи полягає в тому, щоб підготувати поверхню, а також правильно розрізати плівку:

  1. ретельно очистіть поверхню.
  2. потім знежирте за допомогою спирту або ж бензину, і просушіть.

Важливо! найбільш зручна основа для нанесення плівки – гладка поверхня, яка має лакове покриття. Якщо поверхня матова, а також шорстка, краще покрийте її поліефірним або ж грунтовим лаком. Можна замінити його метиловим клеєм, який використовується для шпалер.

  1. правильно нарізати плівку на частини необхідних розмірів вам допоможе нанесена зі зворотного боку сантиметрова сітка. На цю сітку нанесіть розмітку, і залиште запас в кілька сантиметрів, розріжте за допомогою ножиць або ж спеціального ножа.

Важливо! у даної процедури є свої особливості в залежності від її малюнка. Наприклад, в разі якщо візерунок на плівці стилізований під плитку, ріжте краще по її швах. У тому випадку якщо наносите візерунок з раппортом розріжте по лицьовій стороні.

Різні поверхні

Поверхня, яка виготовлена з дерева, тканини, фанери, дсп, штукатурки необхідно затерти, а також очистити від пилу, різноманітних частинок матеріалу. Якщо є така необхідність скористайтеся шпаклівкою, а також акриловою ґрунтовкою. Це зможе забезпечити хороше закріплення плівки на досить тривалий час.

У разі, якщо ви плануєте обклеювати скляну або ж металеву поверхню, то трохи зволожите основу.

В яких приміщеннях дозволено її використовувати?

Як вже було сказано вище, самоклеюча плівка не боїться вологи, а також високих температур, а під час догляду вона зовсім невибаглива. Саме тому її можна використовувати в частині декорування абсолютно будь-яких приміщень, а також меблів в цих приміщеннях, її можна використовувати навіть на побутовій техніці.

Кухня

На кухні, особливо якщо ви проживаєте в приватному будинку, плівка-самоклейка послужить вам не тільки в якості оновлення інтер’єру так часто, як ви вважаєте за необхідне і без особливих зайвих витрат. Вона також допоможе зберігати чистоту і акуратність інтер’єру. Як правило, саме кухонні поверхні досить часто забруднюються і псуються під час використання. Найпростіше виправити це можна за допомогою самоклеючої плівки.

Ванна

Якщо говорити про ванній кімнаті і туалеті обклеювання самоклеющейся плівкою також є оптимальним рішенням. Даний матеріал охоронить стіни від впливу вологи і бризків від мильної води, які досить просто можна витерти з обклеєної поверхні.

Дитяча, передпокій

Тоді ви знаєте, як багато неприємностей доставляє їх величезна любов до мистецтва на абсолютно будь-яких поверхнях. З самоклеючої плівки стерти сліди фарби або ж фломастерів набагато простіше, ніж з шпалер або ж тканинної оббивки стін. У будь-якому випадку, ви можете переклеїти плівку, що обійдеться вам абсолютно недорого.

За своєю суттю, самоклеюча плівка – чудовий матеріал в дитячій кімнаті, і зовсім неважливо, скільки років вашій дитині, ходить він в або дитячий сад або ж вже в школу, йому завжди буде приємно перебувати в яскравій кімнаті.

Важливо! якщо ви вирішите скористатися плівкою для того, щоб обклеїти предмети інтер’єру, наприклад, комоди, столи, стільці, шафи, то сучасний асортимент кольорів і малюнків даного матеріалу допоможуть вам оновити весь зовнішній вигляд кімнати, і навіть повністю поміняти її стиль.

Піклуючись про тепло і затишок в будинках, багато хто віддає перевагу установці пластикових вікон. Ці сучасні конструкції відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом, герметичні. Зазвичай після завершення монтажу на рамах залишається захисна плівка, яку часто забувають вчасно видалити. Згодом вона намертво присихає до пластикової поверхні, після чого позбутися від неї стає непросто. Трапляється, що з вікон потрібно зняти сонцезахисну плівку або видалити сліди клею. Справитися з цими завданнями допоможуть дієві способи.

Чому буває важко зняти захисну плівку з вікон

Основною функцією плівки, що наноситься на пластикові віконні рами в заводських умовах, є забезпечення ефективного захисту виробів під час транспортування. Але під впливом агресивного зовнішнього середовища (тепло, ультрафіолет) вони здатна склеюватися з пластиковою поверхнею. Крім того при виготовленні захисних плівок не завжди використовують якісний клеїть, через що видалити такий захист з часом ще важче. Позбутися від плівки, не докладаючи особливих зусиль, можна протягом 10 днів після установки склопакетів. Якщо з яких-небудь причин зробити це вчасно не вдалося, не варто впадати у відчай.

Якщо захисну плівку не зняти вчасно, з часом зробити це буде значно складніше

Чим можна видалити плівку і клейку стрічку з пластикових вікон

Використовуючи хімічні або механічні способи, ви зможете впоратися з цим завданням. Для роботи знадобиться:

  • будівельний або побутовий фен;
  • скребок для чищення склокерамічних поверхонь;
  • денатурат;
  • ластик;
  • розчинник для акрилу;
  • уайт-спірит;

При виборі магазинного кошти необхідно уважно вивчити його склад. Розчинники, що містять агресивні кислоти і ацетон, можуть завдати пошкодження рам, як і чистячі абразивні склади.

Механічні способи

Скребок, ластик, фен та інші інструменти допоможуть зняти плівку механічним способом.

Як використовувати скребок

Спосіб не вимагає особливих фізичних витрат, так як за допомогою скребка плівка видаляється досить легко. Однак неакуратне поводження з інструментом може стати причиною пошкодження пластикових рам.

  1. озброївшись скребком, призначеним спеціально для склокерамічних панелей, акуратно видалити залишки плівки.
  2. після проведеної процедури очистити поверхні засобами cosmofen 10, fenosol або акриловим розчинником р-12.

Як зняти плівку за допомогою гумки

Для видалення плівки з віконних рам можна використовувати звичайний м’який ластик. Хоча спосіб вимагає великої кількості фізичних зусиль, використовуючи його, ви не завдасте поверхонь пошкоджень. За допомогою гумки можна позбутися і від сонцезахисної плівки на вікнах.

  1. потерти плівку, що залишилася на поверхні рам або скла, гумкою.
  2. залишки клеїть речовини видалити за допомогою уайт-спіриту або будь-яким іншим очищувачем.

Використання фена або парогенератора

Цей метод відрізняється високою ефективністю і дозволяє позбутися від плівки швидко і легко. Однак працювати з подібними приладами слід максимально обережно: зайвий перегрів поверхні пвх може заподіяти їй непоправної шкоди. Якщо під рукою є промисловий фен, процедура видалення застарілої захисної плівки не займе багато часу і сил. Якщо його немає, можна обійтися звичайним домашнім приладом або парогенератором.

  1. нагрійте поверхню плівки.
  2. акуратно подденьте її край ножем або іншим гострим предметом.
  3. залишки клею видаліть за допомогою все тих же очищувачів.

За допомогою будівельного фена видаляють захисну плівку з вікон

Хімічні способи

Використовуючи інструменти і пристосування для видалення захисної плівки з пластикових віконних рам, навіть спеціалізований скребок, можна подряпати пвх профіль. Саме з цієї причини для багатьох людей, що стикаються з вирішенням подібного завдання, найбільш прийнятним варіантом стає використання хімічних засобів. З їх допомогою можна видалити плівку, докладаючи мінімум зусиль і не пошкоджуючи поверхню вікна. Однак працювати з подібними речовинами слід акуратно.

Денатурат для видалення плівки

Одним із засобів, що дозволяють швидко і якісно очистити пластикові поверхні від захисної плівки, є денатурат. При його використанні слід дотримуватися техніки особистої безпеки, захищаючи відкриті ділянки шкіри і слизові оболонки. Спосіб відрізняється простотою і ефективністю, не вимагає особливих фізичних витрат.

  1. залийте речовина в пульверизатор.
  2. нанесіть денатурат на оброблювану поверхню.
  3. через 5 хвилин видаліть плівку, підчепивши її гострим предметом або канцелярським ножем.

Як зняти плівку за допомогою шуманіту

Ефективним речовиною є миючий засіб шуманіт. Використовуючи його, не доведеться докладати особливих фізичних зусиль при видаленні захисних покриттів з вікна. Так як компоненти шуманіту вельми агресивні, пам’ятайте про техніку безпеки: використовуйте рукавички і захисні окуляри, добре провітрюйте приміщення.

  1. нанести його на поверхню.
  2. видалити плівку без необхідності застосування особливих фізичних зусиль.

Покрокова інструкція використання рп-6

Позбутися від захисної плівки допоможе і засіб рп-6, призначене для зняття фарби. Його ефективність досить висока, а робота з ним передбачає наявність захисту на руках.

  1. нанесіть речовину рясним шаром на поверхню плівки. Через 10 хвилин плівка почне спінюватися прямо у вас на очах.
  2. видаліть покриття. Воно зніметься без особливих зусиль.
  3. змийте залишки клею мильним розчином.

Як застосовуватиScotch remover для видалення клейкої стрічки і плівки з пвх вікон

Спеціалізований засіб, призначений для видалення складних забруднень зі скляних і пластикових поверхонь, відоме під назвою scotch remover, також забезпечить необхідний ефект при видаленні плівки. При роботі з ним необхідно використовувати захисні окуляри і рукавички, а також добре провітрювати приміщення.

  1. струсіть балон із засобом.
  2. розпиліть речовину на плівкову поверхню.
  3. видаліть плівку.
  4. протріть очищену від неї поверхню чистою ганчіркою.

Як використовувати проникаючу мастило вд-40

Одним з найбільш щадних засобів для пластикових поверхонь є вд-40. це мастило широко застосовується в автомобільній галузі. Склад включає в себе ряд компонентів, здатних проникати в найскладніші забруднення. З його допомогою можна легко позбутися від захисних плівок, що прилипли до склопакетів, а також очистити клейові сліди. При роботі рекомендується використовувати рукавички.

  1. нанесіть склад на плівку.
  2. через кілька хвилин зніміть її з поверхні.
  3. протріть оброблювану ділянку мильним розчином, помийте чистою водою.

Вд-40-універсальний очищувач, яке з легкістю видалить плівку з рами пвх вікна і клейові сліди

Увага! при роботі з хімічними речовинами необхідно пам’ятати про особисту безпеку, намагаючись уникати попадання цих коштів на відкриті ділянки шкіри і слизові оболонки. Для цього слід використовувати захисні окуляри і гумові рукавички.

Способи видалення сонцезахисної плівки (фольги) з вікна

Протягом спекотних літніх днів вікна і засклені балкони багатьох квартир піддаються впливу палючих сонячних променів, негативно позначаються на внутрішньому мікрокліматі приміщень. Досить дієвим засобом захисту від них є плівка, здатна відображати сонячні промені.

З настанням осені і холодів необхідність в такому захисті відпадає і плівку потрібно зняти. Однак подібні матеріали здатні намертво в’їдатися в поверхню вікна під впливом сонця, після чого видалити їх стає непросто. Для вирішення завдання можна скористатися:

  • денатуратом;
  • парогенератором;
  • гумкою.

Видалити сонцезахисну плівку можна також за допомогою різних миючих засобів:

  • domax;
  • шуманіт;

Використовуючи ці склади, бажано також не забувати про техніку безпеки, дотримуватися рекомендацій виробників і дозування. Якщо після них залишиться клейова основа плівки, можна скористатися такими засобами:

  • рідина з розпилювачем kiehl tablefit: нанести на серветку і очистити поверхню;
  • плямовивідник тайгету з-405: нанести на залишки клею на 15-30 секунд;
  • рідкий розчин formula x-5: діє через 10-15 хвилин;
  • super cmf-240 від компанії «кризал»: позиціонується як «віддільник бруду», гірше попередніх видаляє клейову основу плівки, але для алергетиків може бути єдиним придатним засобом з промислових складів;
  • сильнощелочная рідина меріда імпет для видалення забруднень: нанести на клей на 2 хвилини.

Засоби для видалення клейових забруднень з різних поверхонь-галерея

Domax дозволить позбутися від плівки і її слідів
Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з віконcosmofen-сильнодіючий і дуже токсичний чистячий засіб, що володіє високою ефективністю fenosol-високоякісний очищувач, який використовується для пластикових поверхонь
Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з віконkiehl tablefit-засіб, призначений для видалення клейових слідів
Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з віконformula x-5 дозволить швидко знищити сліди клеюЧим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з віконsuper cmf-240 якісний універсальний очищувач

Мильний розчин і старі газети

Існує ще один метод зняття сонцезахисної плівки, що не вимагає особливих матеріальних витрат. Щоб скористатися ним, знадобиться:

  • мильний розчин;
  • старі газети.

Порядок роботи:

  1. притримуючи газету рукою, притуліть її до скла і рясно змочіть мильним розчином за допомогою обприскувача. Повторюючи цю операцію знову і знову, необхідно закрити газетами все віконне простір.
  2. прилип до вікна газети залишити на 1 годину, періодично збризкуючи їх мильним розчином.
  3. видалити сонцезахисну плівку разом з газетами.

Цей простий і дієвий метод досить ефективний, але вимагає достатньої кількості часу. Використовуючи його, ви не завдасте шкоди оброблюваним поверхням.

Техніка безпеки

  1. при видаленні захисних плівок зі склопакетів слід врахувати, що багато з хімічних засобів є досить агресивними розчинами і здатні завдати шкоди організму. З цієї причини звертатися з ними слід акуратно, не забуваючи застосовувати гумові рукавички, захисні окуляри, а при схильності до алергічних реакцій респіратор.
  2. відтираючи зі скла клеїть, не варто занадто сильно натискати на поверхню. В іншому випадку скло може тріснути або вилетіти.
  3. працюючи з гострими предметами, необхідно дотримуватися обережності, намагаючись не зіпсувати пластикові поверхні і не завдати собі випадкову травму.

Скориставшись простими механічними і хімічними способами видалення захисного плівкового покриття з вікон, ви зможете досягти бажаного результату, не докладаючи особливих зусиль. Однак слід пам’ятати, що подібна робота не терпить поспіху, і при її виконанні не варто забувати про техніку безпеки.

Пройшли літні спекотні дні … Сяюче дзеркальним блиском вікно вашої кімнати стало замість цілющої прохолоди приносити неприємності? опустив долу листочки улюблений фікус? стала тільки до обіду прокидатися і щебетати улюблена канарка? а все від того, що в будинку стало недостатньо світла! чудо технологій-найтонша сонцезахисна плівка, яка рятувала вас влітку від гнітючої спеки, з приходом осені стала проявляти свої негативні властивості.

Світлопропускання крізь пластикове вікно знизилося на 20-30%. Пора задуматися про те, як зняти плівку з пластикових вікон без шкоди для пвх профілю і при цьому, не подряпати скло…

способи зняття світлозахисної плівки

Негативні якості сонцезахисних плівок починають проявляти себе в осінньо-зимовий період. І пов’язані вони з тим, що коефіцієнт світлопропускання у цих плівок становить 90% — 5%. Виробники рекомендують зняти плівку з пластикового вікна на зимовий період. І роблять вони це не для збільшення обсягів продажів, а для попередження нарікань на свою адресу з боку споживачів, які купуючи і наклеюючи світловідбиваючу плівку, неуважно читали інструкцію.

Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з вікон

Переважна більшість сонцезахисних (дзеркальних) плівок в даний час наклеюється на пластикове вікно «мокрим» способом – з використанням мильного розчину. А ось склад клею — в більшості випадків, залишається комерційною таємницею виробника.

Можна лише констатувати – будь-який солідний виробник прагне до того, щоб клей був якісним і стійким до впливу уф-променів, атмосферних опадів, перепадів температур і механічних впливів.

Саме ці властивості клею і створюють для деяких домашніх умільців, успішно впоралися з проблемою якісного наклеювання плівки, непереборні перешкоди, коли приходить термін позбутися від неї.

З усіх придуманих способів, за винятком звернення до фірми-виробника з питанням: який розчинник використовувати для виробленої вами сонцезахисної плівки що б зняти її?

Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з вікон

А ця інформація зазвичай розміщується на упаковці плівки солідних і перевірених фірм з нідерландів, німеччини або франції.

У 90% + продукції фірм регіону південно-східної азії, або взагалі не вказують марку розчинника, або розміщують цю інформацію зашифрованою, в не піддаються російському розуму ієрогліфах, в переліку технічних характеристик.

Народні умільці придумали 3 основних способи як зняти плівку:

  • відмочування;
  • розігрів;
  • використання розчинників.

відмочування світловідбиваючих плівок

Якщо плівка наклеюється на скло пластикового вікна за допомогою водного розчину з додаванням пар (поверхнево-активних речовин) то логічно припустити, що клей, використаний виробником, є водорозчинним.

Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з вікон

Найпростішим буде старий метод відмочування.

Для цього вам будуть потрібні:

  • бавовняна або напівсинтетична тканина, яка за розмірами повністю відповідає розмірам віконного скла;
  • пульверизатор;
  • поролоновий малярний валик;
  • таз для розчину з пар;
  • будівельний скребок зі змінними лезами;Начебто шпателя або грубої щітки.

    Що потрібно робити, коли потрібно зняти плівку з вікна?

    Вибираючи спосіб, засіб, варіант очищення скла, власники приміщення виходять з декількох параметрів:

    • потрібно не заподіяти склу шкоди.
    • по можливості затратити на це мінімум часу.
    • варіант повинен обходитися недорого.
    • на склі не повинно залишатися слідів клею, залишків плівки, різних забруднень.

    Найпростіший варіант, ніж очистити скло від сонцезахисної плівки — це шпатель і пальці. Деякі види можна акуратно підчепити, взявши за край відірвати, але так виходить не завжди через те, що плівка проклеєна нерівномірно, місцями має пошкодження і шарується.

    Прибрати клей від плівки зі скла досить складно. Він погано знімається миючими засобами, не піддається механічному впливу. Для того щоб його видалити, можна використовувати уайт-спірит або інше спиртовмісна речовина, здатне м’яко очистити поверхню. Не варто використовувати ганчірки з грубим ворсом, так як через нього на склі можуть залишитися помітні на сонці відмітини.

    Зрозуміти, як видалити стару плівку з пластикових вікон, може знадобитися при її пошкодженні, бажанні змінити зовнішній вигляд вікна, оновити старе покриття, яке встигло зіпсуватися.

    Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з вікон

    Які способи для демонтажу існують?

    Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з віконметоди зняття можна умовно розділити на два – механічний і хімічний. Перший дозволяє видалити плівку з пластикових вікон без особливих грошових витрат, але з ризиком подряпати скло. Другий займе більше часу, коштує дорожче, але при правильно обраних засобах можна ретельно очистити поверхню, не заподіявши їй шкоди. Для більшої ефективності способи найкраще комбінувати: для початку потрібно обірвати всю здулася, потріскану або іншим чином зіпсувалася плівку.

    Прибрати плівку з пластикових вікон можна руками, потім позбутися від клею за допомогою таких речовин, як cosmofen 10, fenosol. У даних миючих засобів є більш дешевий аналог, який можна купити в господарському магазині: він називається p-12.

    Прибрати захисну плівку з пластикових вікон буде набагато простіше, якщо перед тим, як її здерти, ви розігрієте її за допомогою будівельного фена. Розігрітий клей стає більш тягучим і дозволяє відклеювати частини конструкції. Однак сам клей краще прибирати, коли він трохи охолоне.

    Чим очистити вікно від сонцезахисної плівки. Прибираємо сонцезахисну плівку з віконповерхня потрібно намагатися розігріти рівномірно: чим краще ви це зробите, тим простіше буде прибрати самоклеючу плівку зі скла і залишки її клею. Останній видалити буде нелегко, знадобиться використовувати розчинник, скребок і миючі засоби. Діяти потрібно обережно, інакше можна подряпати скла. Допомогти в цій справі може парогенератор. З його допомогою можна зняти вітражну плівку зі скла, позбутися від тонуючої або захисної плівки, залишків клею. Якщо під рукою немає парогенератора або потужного фена, не варто намагатися розігріти її за допомогою праски. Так плівка не зніметься, зате частково прилипне до поверхні праски, що може зіпсувати її в значній мірі, а після охолодження відірвати її від заліза буде непросто.

    Зняти самоклеючу плівку зі скла, якщо її добре розігріти, можна, використовуючи жорсткий ластик для художників. Залишки гумки знімаються з вікна легко. Для цього потрібна суха губка або ганчірка. Якщо залишиться клей, можна застосувати ластик знову або використовувати розчинник. У більшості господарських магазинів знайдеться, ніж видалити плівку зі скла.

    Перед тим як прибрати плівку зі скла, потрібно уважно вивчити всі способи, придбати відповідні миючі засоби та інструменти, за допомогою яких можна буде очистити поверхню.