Натяжна стеля притягується повітрям що робити. Проблеми, з якими стикаються власники натяжних стель

99

Не зовсім приємна ситуація, коли модний, красивий, до цього виключно радує око натяжна стеля прилипає до стелі або, що не краще — небезпечно провисає міхуром. Чому так трапляється, в яких випадках бетонну основу притягує до себе полотно, позбавляючи конструкцію естетичного вигляду, хто винен в провисанні плівки і головне-які способи вирішення проблем існують? про це нижче.

Чому плівка прилипає до стельової основи?

Плівкові натяжні полотна (полівінілхлоридні) можуть прилипати до основи з двох причин:

  • в результаті втрати герметичності;
  • у зв’язку з неправильним монтажем (також має відношення до порушення герметичності).

Таким чином, по тому, коли полотно стало проявляти здатність до прилипання, роблять висновок про першопричину. Якщо проблема виявилася практично відразу після установки, то найімовірніше була порушена технологія монтажу. У цьому випадку має сенс зв’язатися з компанією-установником для безкоштовного усунення дефекту в рамках гарантійного обслуговування.

Коли проблема з порушенням герметичності з’являється через деякий час після експлуатації покриття, варто припустити появу щілин і отворів, що сприяють утворенню протягу. Кожен раз, коли полотно піднімається при протязі, між бетонною основою і його поверхнею падає тиск. Цей факт провокує вихід потоків повітря через щілини. Полотно в такому випадку виступає в ролі перешкоди, не дозволяючи повітрю проходити через нього-утворюється ефект прилипання.

Рішення проблеми-два ефективних способи

Вирішити проблему можна, як самостійно, так і за допомогою майстрів, в тому числі і в рамках діючої гарантійної програми.

У кожному проблемному приміщенні (частіше за шторами, в кутах, над меблями) можна вирізати отвір з діаметром від 50 до 115 мм, яке і стане рішенням.

Фіксують його протекторним кільцем. Якщо потрібно, кільце маскують вентиляційною решіткою. Така проста маніпуляція дозволить нормалізувати міжстельовий тиск і виключити проблеми з прилипанням полотна в майбутньому.

Щоб позбавити себе від зайвих дій і з’ясування відносин з установниками, варто уважно досліджувати приміщення до монтажу конструкцій. Зазвичай щілини є в кожному приміщенні і завдання власника — виявити їх для того, щоб звернути на проблему увагу майстра-установника.

Ще один дієвий варіант вирішення проблеми-пошукати «пробоїну «після монтажу конструкції і спробувати її» знешкодити» за допомогою монтажної теми. Якщо щілина невелика, то цей спосіб досить ефективний. Додатковий плюс-збереження цілісності натяжного покриття, а значить, і ефективного зовнішнього вигляду конструкції.

Тепер, коли ясно, чому натяжна стеля прилипає і як з цим боротися, можна заглибитися в рішення другої аналогічної не менш часто зустрічається проблеми — провисання полотна.

Стеля провис-причини і способи виправлення

За аналогією з попередньою проблемою, можна припустити, що провисання стелі відразу після установки відбувається з вини майстрів і недобросовісного монтажу. На практиці ж виходить, що не завжди причина утворився дефекту — низький рівень кваліфікації майстрів. Проблема може виникнути в результаті:

  • неміцних стін;
  • невисокої якості матеріалів;
  • утворення конденсату під стелею пвх;
  • підвищеної температури в приміщенні;
  • пошкоджень механічного характеру.

Також часто некрасиві і вселяють побоювання» бульбашки » на плівкових стелях утворюються через води, що потрапила між підставою і плівкою з верхнього поверху або даху, розриву полотна біля багета.

Натяжна стеля притягується повітрям що робити. Проблеми, з якими стикаються власники натяжних стель

Потопи з вини сусідів, продірявився даху мул несправної водопровідної системи — випробування для стель. Велика частина навіть бюджетних варіантів полотен справляються з тиском, утримуючи до декількох сотень літрів води всередині. Видалити рідину зсередини можна без зайвих проблем самостійно або за допомогою майстра. Зазвичай для цього роблять невеликий надріз, або спускають воду через отвір для лампи.

Серйозний розрив стелі біля багета зажадає в дев’яти випадків з десяти заміни полотна, а в будь — якому іншому місці-косметичного ремонту (використовують заплатки, капронові нитки).

Порушення зовнішнього вигляду полотна в результаті зниження температури в приміщенні — не найстрашніше, що може трапитися з таким видом конструкцій. Досить відрегулювати температурний режим з подальшим контролем над ним для того, щоб стеля став колишнім без додаткового втручання.

На закінчення відзначимо, що як прилипання, так і провисання натяжних стель — проблеми вирішувані. Головне-своєчасно визначити причину і якщо це не виходить зробити самостійно — викликати майстра, який точно знає що робити і як.

Натяжні стелі в останні роки набувають все більшої популярності при ремонті житлових і комерційних приміщень. Вони красиві, оригінальні та сучасні; легко встановлюються і служать роками, не втрачаючи зовнішнього вигляду. Однак деякі замовники стикаються з тим, що натяжна стеля втягується при відкритті вікна або появі протягів.

Втягування натяжної стелі: що робити і як знайти причину

Натяжні стелі в останні роки набувають все більшої популярності при ремонті житлових і комерційних приміщень. Вони красиві, оригінальні та сучасні; легко встановлюються і служать роками, не втрачаючи зовнішнього вигляду. Однак деякі замовники стикаються з тим, що натяжна стеля втягується при відкритті вікна або появі протягів. Безсумнівно, це дуже неприємна, але цілком усунена проблема. Головне-знайти причину, по якій спостерігається це явище, а також скористатися дієвим методом для боротьби з ним.

Чому відбувається втягування стелі натяжної конструкції?

Говорячи про причини втягування (прилипання) натяжної стелі, слід уточнити, що така неприємність набагато частіше зустрічається після монтажу конструкцій з пвх-плівки, ніж при установці тканинних варіантів. Майстри, що працюють з натяжними стельовими конструкціями, відзначають, що «гуляння» плівки в основному відбувається через відсутність герметичності між стелею-основою і натягнутим матеріалом. В результаті появи протягу при відкритті вікна натяжна стеля втягується. Чим сильніше протяг, тим активніше рухається натягнута плівка.стеля ніби прилипає до основи, повертаючись у вихідну позицію тільки після усунення джерела протягу. Причина цього може бути пов’язана з тим, що з часом натяжна стеля втратив герметичність. Також даний ефект нерідко виникає при неправильній установці натяжної стелі: якщо майстри не дотримуються правил монтажу і порушують герметичність конструкції. Якщо така неприємність виявляється відразу після установки, можна говорити про порушення технології.

Якщо втягування з’являється через час, причиною прилипання натяжної стелі напевно є щілини і отвори, що утворилися через тривалу експлуатацію. В результаті появи протягу між стельової основою і натягнутим матеріалом підвищується тиск. Повітря намагається покинути простір крізь щілини, що утворилися. Плівка в даному випадку стає своєрідною перешкодою, що не дозволяє повітрю виходити. Це і створює ефект всмоктування.

Варіанти вирішення проблеми

Якщо натяжна стеля втягується при відкритті вікна, можна піти по одному з двох шляхів: вирішити проблему своїми силами або викликати майстрів. Якщо стеля була встановлена недавно, швидше за все, порушення герметичності — це гарантійний випадок. При установці фахівці повинні були перевірити бетонну стелю на наявність щілин і інших джерел попадання повітря, усунути їх, а також переконатися, що при натяжці плівки не з’явилися дірки, тріщини або інші зайві отвори. Тобто проблема виникла з їх вини, тому справлятися з нею майстри повинні самі, не вимагаючи за це додаткової плати.

Якщо стеля простояв деякий час і з’явився ефект прилипання плівки до основи, доведеться скористатися платними послугами майстрів. Щоб не витрачати гроші, можна спробувати побороти прилипання натяжної стелі самостійно. Для цього потрібно вибрати один з варіантів.

  1. зробити в проблемному стелі додатковий отвір.
  2. встановити в плівці кілька вентиляційних решіток.
  3. закрити щілини за допомогою монтажної піни.
  4. демонтувати стелю, щоб знайти в бетонній плиті негерметичне з’єднання.

У першому випадку досить вирізати в плівціОтвір, діаметром від 50 до 115 міліметрів, крізь яке буде виходити зібрався між бетонною стелею і натяжна плівкою повітря. Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд стелі, рекомендується прорізати отвори в прихованих за шторами або меблями місцях. Обов’язково слід зробити фіксацію отвору за допомогою протекторного кільця. Така нескладна процедура дозволить домогтися нормального тиску між стелями і в майбутньому уникнути проблем зі всмоктуванням натягнутою плівки.вибираючи другий варіант дій, доведеться обзавестися декількома вентиляційними гратами діаметром 5 сантиметрів. Їх необхідно встановити по діагоналі стелі. Це дозволить домогтися зниження тиску в просторі між стелями. Хоча цілісність натяжної полотна буде порушена, зовнішній вигляд конструкції така маніпуляція не зіпсує.

Третій варіант підійде тим, кому вдалося знайти щілину, через яку втягується при відкритті вікна. «пробоїну» досить закрити монтажною піною. Такий метод є ефективним в разі утворення невеликих за розміром щілин.

Найскладнішим є останній варіант, що має на увазі демонтаж натяжної стелі. Справитися з ним самостійно зможе далеко не кожен, тому краще довірити справу професіоналам. Така процедура необхідна в разі, коли причиною втягування натяжної стелі стала наявність щілини в бетонній стельової основі. Для усунення проблеми доведеться демонтувати натяжна полотно, знайти і задути щілину в стелі, після чого встановити полотно назад.

Висновок

При виникненні ефекту всмоктування натяжної стелі найкраще довіриться професіоналам, які знайдуть і вирішать проблему якісно і швидко.

Натяжна стеля-дуже зручний, стильний і красивий спосіб обробки стелі. Він володіє практично необмеженим терміном експлуатації, легкий у догляді, практичний. Але буває так, що ті , хто встановив натяжні стелі, стикаються з наступною проблемою: натяжна стеля, так радує їх перший час, починає притягуватися до чорнової бетонній стелі, особливо тоді, коли відривається вхідні двері або вікно.

Причина тяжіння натяжної стелі до бетонної

Причина вищеописаного явища в тому, що простір між ними негерметично, всередині проходить протяг. При відкритті дверей або вікна він посилюється, тиску в приміщенні під натяжною стелею зростає, а всередині натяжної стелі — навпаки знижується, тому полотно прилипає до стелі.

Як позбутися від прилипання полотна до стелі?

Для того щоб позбутися від даної проблеми і усунути цей неестетичний ефект, можна скористатися двома способами:

  • зніміть полотно натяжної стелі і подивіться, де знаходиться те місце, через яке протягує повітря. Як правило, причиною є простір між базовою стельової плитою і стиком стіни, яке необхідно заповнити монтажною піною. Після чого можна повернути полотно натяжної стелі намісце. Перевага полягає в тому, що поверхня стелі не зачіпається, отже, не пошкоджується його зовнішній вигляд. Недоліком є те, що зняття полотна не завжди представляється можливим, а сам ремонт коштує недешево;
  • до поверхні стелі можна приклеїти маленькі вентиляційні решітки, який допоможуть потоку повітря легше проходити через полотно, не притягаючи його до чорнової стелі. Перевагою даного методу є те, що він не вимагає залучення фахівців і може бути здійснений самостійно, без будь-яких великих фінансових витрат. Недолік полягає в тому, що вентиляційні решітки знижують початковий рівень естетичності натяжних стель, а також сприяє виникненню звуку наскрізного повітря в моменти відкриття дверей або вікон.

Натяжні стелі в воронежі

Якщо вам необхідні рекомендує звернутися в компанію «комфорт». Висококваліфіковані фахівці нашої компанії прозведут якісний монтаж натяжних стель, з нашого величезного асортименту ви зможете вибрати ту стелю, який ідеально впишеться в ваш інтер’єр, також вас приємно здивують наші ціни!

Натяжні стелі з кожним днем набувають все більшої популярності. Вони мають найвигідніше співвідношення за ціною і якістю, довговічні і практичні, дуже швидко встановлюються. Однак іноді відбувається неприємна ситуація, при відкритті вікна або появі протягів, полотно починає втягуватися і прилипати до базового перекриття. Чому так відбувається?

Чому натяжна стеля прилипає до основного перекриття?

Безумовно, це дуже неприємна ситуація, але вона цілком вирішувана, головне правильно знайти причину. Фахівці нашої компанії мають великий досвід в усуненні цієї проблеми. Відразу хочемо відзначити, що прилипання відбувається тільки з пвх мембранами. Тканинні полотна в своїй фактурі мають мікропори, через які відбувається вільна циркуляція повітря в приміщенні. Саме тому втягування тканинних полотен не відбувається.

Монтажники відзначають, що прилипання і втягування відбувається через відсутність герметичності між базовою стелею і натяжною. Тобто, десь між плит перекриття є щілини, також підсмоктування повітря може йти через отвір, звідки виходять дроти для підключення люстри. Чим більше щілини, тим сильніше полотно прилипає при відкритті вікна або появі протягів. Ми рекомендуємо перед установкою натяжної конструкції ретельно перевіряти герметичність базового стелі. Існує кілька варіантів усунення цієї проблеми.

Варіанти вирішення проблеми втягування

Варіант №1

У натягнуте полотно можна вбудувати вентиляційні дифузори, вони бувають різного діаметру, від 50 до 115 мм. Встановлювати такі дифузори краще в кутах приміщення по діагоналі. Такий спосіб дозволить вирівняти тиск повітря в за стельовому просторі і проблема прилипання повинна самоусунутися. Якщо вас бентежить, що буде порушена цілісність конструкції, то існує ще один варіант усунення цієї проблеми.

Варіант №2

Цей варіант має на увазі демонтаж натяжної стелі, пошук місця підсосу повітря і закладення щілин монтажною піною. Після чого полотно монтується назад, зовнішній вигляд залишиться без змін. Такий спосіб є більш складним, самостійно впоратися ви не зможете, знадобитися викликати монтажну бригаду.