Як правильно вибрати кондиціонер для будинку або квартири.

10-9-2021

Про те, як вибрати кондиціонер для дому замислюються, напевно, багато. Сьогодні абсолютно ніяких проблем не становить купити його, адже на ринку кліматичної техніки є величезний асортимент, що включає різнотипні моделі в різному ціновому діапазоні. Однак для того, щоб правильно вибрати кондиціонер серед усього розмаїття наданих на ринку моделей, необхідно мати певні знання, яких, звичайний покупець, на жаль, позбавлений, і він не зможе оптимізувати свої витрати з найбільш підходящим для нього пристроєм. Саме тому, з метою збереження грошових коштів і забезпечення можливості придбання необхідного, актуального для певних умов обладнання, найоптимальнішим варіантом стане звернення до фахівців. Хочу вам порадити спліт системи кондиціонування за кращою ціною.

Існують спеціальні критерії, що дозволяють правильно вибрати кондиціонер самостійно, проте велика кількість нюансів, які посприяють більш продуктивній роботі, роблять процес складним, з яким далеко не завжди може впоратися навіть професіонал. Звернувшись до послуг нашої компанії, можна особисто поспілкуватися з висококваліфікованими фахівцями, що віддали довгі роки свого життя отриманню досвіду по роботі з системами кондиціонування. Саме такі люди і склали основні правила, за якими процес вибору кондиціонера якщо і не стає на 100% достовірним (тому що кожне приміщення індивідуально, як зовнішність людини, і якщо одному можуть підійти джинси, то іншому — ні, не дивлячись на те , що система їх підбору універсальна), але, по крайней мере зможе розкрити окремі основні риси даного процесу.

Для вибору кондиціонера, який би максимально підходив до умов певного приміщення, важливо визначитися з його призначенням.

1. Вибір типу кондиціонера.
Для початку необхідно визначитися з необхідним типом. Кондиціонер може бути настінним, стельових, підлоговим, касетним, канальним, мобільним, моноблоковим або представленим у вигляді спліт-системи.
Якщо система кондиціонування буде встановлюватися в офісному або торговому приміщенні, то найоптимальнішим варіантом стане придбання колоною спліт-системи або касетного кондиціонера.
Стандартні квартири найкраще візьмуть настінну спліт-систему, або мульти спліт-систему. Найчастіше останню вибирають у випадках, коли є необхідність в кондиціонуванні сусідніх кімнат, а на установку зовнішніх блоків на вулиці є певні обмеження.
Квартири з великою площею, котеджі, або торгові зали, кінотеатри, ресторани та офіси при необхідності в кондиціонуванні можуть зажадати напівпромислових кондиціонерів, включаючи канальні, касетні, стельові і колонні, потужність яких може варіюватися від 5 до 25 кВт.
Мобільні кондиціонери встановлюються в орендованих приміщеннях на короткий термін часу.

2. Визначити потужність і додаткові функції.

При визначенні додаткових функцій, можна буде вибрати кондиціонер або з режимом охолодження (коефіцієнт енергоефективності EER), або з режимом обігріву (коефіцієнт енергоефективності СОР) повітря. Якщо перший прекрасно охолоджує приміщення, і може використовуватися в безлічі сфер, то другий використовується в холодну пору коли, забезпечуючи додатковий ефективний обігрів приміщення. Саме тому слід звернути увагу на енергоефективність пристрою.
Кондиціонери з високою енергоефективністю найбільш доцільні для використання як теплового джерела в приміщенні. Як приклад, можна навести спліт-систему Daikin FTXR28E / RXR28E. Її коефіцієнт COR = 5.14 — це означає, що при видачі теплової потужності в 3.6 кВт, вона споживає всього 0.7 кВт. Такий коефіцієнт є одним з кращих показників енергоефективності серед спліт-систем для побутового користування.
Чималою популярністю користуються і інверторні спліт-системи. Інверторне керування, яке впроваджується в спліт системи найбільшими виробниками, забезпечує низьким рівнем шуму, плавному підтриманню рівня температури і економить електроенергію. Багато сучасні кондиціонери оснащуються додатковими системами по іонізації і очищення повітря в приміщенні. З таким кондиціонером зникає необхідність в придбанні окремого очищувача повітря, адже пристрій прекрасно справляється з усіма покладеними на нього завданнями.

3. Вибір марки кондиціонера.
Коли мова заходить про вибір виробника, важливо розуміти, що кондиціонери мають підрозділ на класи «Преміум», «Середній» і «Економ». Поділ досить умовне не дивлячись на те, що пристрої мають певні відмінності.
Клас-Преміум відрізняється найбільш високою якістю а також дефектів. Такого класу кондиціонери мають тривалий термін служби, мають багатофункціональної начинкою, включаючи датчики руху, функції самодіагностики, систему очищення повітря, і т.д. Одним з провідних підприємств, що випускають обладнання такого класу, є Daikin. Компанія вводить в свої пристрої виключно передові інноваційні технології, які роблять моделі не тільки надійними і бездоганними в роботі, але і багатофункціональними, що об’єднують в собі відразу кілька окремих пристроїв. Підприємство гарантує бездоганну роботу своїх кондиціонерів не менше 12 років. Так само на окрему увагу заслуговують моделі Mitsubishi і інверторні кондиціонери Panasonic, які випускають пристрої «Преміум-класу».
До середнього класу, як правило відносять пристрої, що виходять з конвеєрів Panasonic, Кentatsu, Fujitsu і McQuay. Такі кондиціонери мають меншою кількістю функцій, однак за якістю практично не поступаються класу «Преміум». Всі основні функції кондиціонери прекрасно виконують.
Моделі економ-класу випускають Lessar, Midea і Ballu. Вони мають мінімальний набір функцій, і є досить дешевими. Вони прекрасно впораються зі своїм основним завданням в офісах, торгових павільйонах і магазинах.

Знаючи, як вибрати кондиціонер для квартири або будинку, для магазину або офісу, можна керуючись всіх вищеописаних зробити правильний вибір. Однак помилитися все одно можна, і наша компанія зможе цьому запобігти. Довірте це питання професіоналам!