13 порад, як заховати телевізор в інтер’єрі

59
  • №1. Ховаємо телевізор за картинами
  • №2. Дзеркало-телевізор
  • №3. Телевізор в меблях
  • №4. Розсувні панелі
  • №5. Вбудований в стелю телевізор
  • №6. Телевізор на поворотному коробі
  • №7. Ховаємо телевізор в стелажі
  • №8. Шафа з секретом
  • №9. Купуємо спеціальну шафу
  • №10. Ховаємо за шторами
  • №11. Проектор замість телевізора
  • №12. Маскування
  • №13. Увага на незвичайні телевізори

Колись телевізорам передбачали швидку смерть, адже передбачалося, що комп’ютери з планшетами просто витіснять їх. Але ні! телевізори як і раніше – головна деталь вітальні, а часто-спальні і кухні. І якщо комусь подобається зовнішній вигляд сучасних плоских телевізійних панелей, то комусь чорний екран просто муляє очі. Більш того, якщо в одних стилях інтер’єру (хай-тек, наприклад) прийнято робити акцент на техніку, то в інших (класика, ампір, бароко) треба постаратися, щоб правильно вписати тв-панель. Коротше, якщо ви тут, то ви явно шукайте, як заховати телевізор на стіні, щоб він не псував інтер’єр, не заважав, не кидався в очі – потрібне підкреслити.

№1. Ховаємо телевізор за картинами

замість звичайних картин над каміном або комодом можна повісити картини з секретом . Вони обладнуються підйомним або розсувним механізмом , який може навіть управлятися з пульта. Пара секунд-картини залишають своє звичне місце, відкриваючи телевізійну панель. Механізм досить нескладний, а в рами можна поставити будь – яке зображення-від репродукції улюбленої картини до власної фотографії.

№2. Дзеркало-телевізор

«телевізор, вбудований в дзеркало » — звучить, як фраза з фільму про майбутнє, але ця технологія не просто доступна, але і поширена в сучасному світі. У вимкненому стані такий телевізор нічим особливо не відрізняється від звичайного дзеркала – хіба що прямокутна форма може натякнути на багатофункціональність. Можна підібрати підходящу до інтер’єру раму. Подібне рішення відмінно буде виглядати не тільки в класичних інтер’єрах, але і в футуристичних.

№3. Телевізор в меблях

ми звикли, що меблі фарширують численними прихованими місцями зберігання, але виробники пішли далі. Для тих, кого напружує присутність телевізора, є меблі зі спеціальною нішею і висувним механізмом. варто натиснути на кнопку-начебто з нізвідки з’являється телевізійна панель. Зазвичай такі ніші роблять в комодах і ліжках , але можна зустріти і інші рішення. Мінус таких меблів — вона дорожче, ніж звичайна, але якщо на кону стоїть естетика, то доведеться переплатити.

№4. Розсувні панелі

один з найбільш витратних і трудомістких способів. Телевізор вішається на стіну і закривається розсувними панелями, які рухаються по напрямних і, як правило, управляються пультом. Панелі можуть бути якими завгодно: зливатися з іншими стінами або бути акцентної деталлю, бути висотою, як стіна, або прикривати лише її частину. Ідеально, якщо телевізор при цьому буде перебувати в ніші, тоді не доведеться віднімати багато корисного простору. Панелі виготовляють із пластику, дерева і його «замінників», металу, скла і т. Д.

№5. Вбудований в стелю телевізор

телевізор можна заховати під стелею. Коли він не потрібен, нічого взагалі не буде нагадувати про те, що в кімнаті можна дивитися телевізор. Як тільки панель знадобиться, вона разом з частиною стелі відкидається вниз. Монтаж можливий при наявності підвісних стель. Спосіб заморочений, доведеться пошукати майстрів, які спеціалізуються саме на такому варіанті монтажу.

№6. Телевізор на поворотному коробі

одне з найпростіших і функціональних рішень. Телевізор кріпиться на спеціальний декоративний короб з поворотним механізмом. Всі дроти при цьому акуратно заховані в самому коробі і механізмі. Рішення підходить, коли один телевізор працює на два приміщення, і в одному його іноді необхідно ховати.

Припустимо, маємо поєднану з кухнею вітальню, які зоновані комодом або полуперегородкой. Зверху встановлюється поворотний короб, задня частина якого буде доречно виглядати в інтер’єрі, тобто короб виконується з матеріалу, який вже зустрічається в приміщенні, або може бути прикрашений зображенням.

№7. Ховаємо телевізор в стелажі

цей варіант-щось середнє між способом з панелями і меблями. Телевізор може бути на звичному місці у вітальні, тобто стояти на тумбочці в обрамленні шаф і полиць – саме традиційне рішення. Незвичайність цього підходу в тому, що при необхідності одна з частин стелажа зсувається, повністю закриваючи панель. Такі меблі, звичайно ж, виготовляють на замовлення, але ідея дуже хороша.

Є схожі рішення, де полиця піднімається вгору. Звичайно, справжні книги на таку полицю не встановиш-тільки імітацію корінців. Цікаве рішення для віталень і кухонь.

№8. Шафа з секретом

мабуть, ховати телевізор в меблях-це найкраща ідея. Звичайний шафа у вітальні або спальні може прийти на допомогу. Заздалегідь варто виділити кілька центральних секцій під телевізійну панель. Навряд чи хтось зможе здогадатися, що в шафі ви ховаєте телевізор. Коли стулки відчинитися / роз’їдуться, екран буде добре видно. Звичайно ж, стулки можуть бути не тільки гладкими, але і різьбленими, гратчастими – якими завгодно, аби створювали одне ціле з шафою.

№9. Купуємо спеціальну шафу

для телевізора можна купити спеціальний шафка, верхня частина якого оснащується орними дверцятами. Щось на зразок кухонного буфета. Там легко поміститься сучасна панель, а нижня частина шафи при цьому залишається вільною для зберігання всяких дрібниць. Подібне рішення буде добре виглядати в класичному стилі, кантрі, провансі і авангарді.

№10. Ховаємо за шторами

найпростіший спосіб-заховати екран за рольшторами або навіть за жалюзі. Рольштори можуть бути з красивим зображенням, і більше нагадувати картину, ніж штори. Згодяться навіть жалюзі і звичайні штори. Можливо, доречно буде виглядати імітація закритого вікна.

№11. Проектор замість телевізора

якщо телевізійну панель ну ніяк не заховати, то можна підвісити до стелі проектор. Він може бути оснащений висувається механізмом, тобто. У незадіяному вигляді не кидатися в очі. Полотно, на яке буде проектуватися зображення, теж може ховатися в ніші в стелі. Варіант трудомісткий, зате проектор дозволить отримати велике зображення, та й атмосфера при перегляді фільмів буде особливою.

№12. Маскування

чим так дратує телевізор? величезною чорною дірою, яка виділяється на світлому тлі. Рішення просте-пофарбувати стіну, на якій важить телевізор, в чорний колір, якщо це може бути застосовано в вашому інтер’єрі. Екран зіллється з кольором обробки і вже не буде так сильно чіпляти погляд.

№13. Увага на незвичайні телевізори

сталося так, що жоден з розглянутих варіантів вам не підходить? телевізор неможливо нікуди заховати? тоді пошукайте в продажу моделі з цікавим дизайном. Вони точно не будуть дратувати вас, не будуть кидатися в очі, будуть виконувати більше роль прикраси.

Сподіваємося, фото надихнули вас і ви зможете знайти рішення, як заховати телевізор.

.