Монтаж систем вентиляції та кондиціонування — порядок робіт після проектування — стадія рд. Монтаж систем вентиляції та кондиціонування за доступною ціною

55

При виконанні монтажу спліт-систем фахівці «sus-group» вирішують комплекс завдань:

  • установка воздухоотводов гнучкого / жорсткого типу, підігрівачів водяного / електричного типу. Передбачає необхідність буріння отворів в стінах, міжкімнатних перегородках;
  • установка електричних / механічних шиберів, кліматичних датчиків;
  • монтаж автоматичного обладнання кондиціонування;
  • підключення до електромережі, ізолювання;
  • повітророзподільні пристрої;
  • установка анемостатів;
  • пуск і налагодження роботи інженерної системи.
  • для монтажу спліт-систем використовуємо різні матеріали: адаптери і решітки, жесть, утеплювальні матеріали, зворотні клапани, калорифери, вентилятори і шумоглушники, фільтр-касети.

Установка кондиціонерів і очисників повітря

Проектування і установка кондиціонування

Монтаж кондиціонування вимагає від фахівців «sus-group» вирішення повного комплексу завдань, починаючи проектуванням і підбором матеріалів, і закінчуючи запуском інженерної системи. Після вирішення всіх проектних завдань виконується буріння отворів в стінах, здійснюється установка повітроводів обраного типу (жорсткого або гнучкого), паралельно з цим виконуються підігрівачі на електричній або водяній основі.

З метою заповнення функціональності спліт-системи, наступним етапом роботи є монтаж шиберів, спеціальних датчиків. Після цього поетапно встановлюються елементи автоматичного обладнання. Коли всі складові системи надійно закріплені, виконуються роботи з ізолювання, після чого система підключається до електромережі, виконується запуск, вентиляція індивідуально тестується. Після цього можливе якісне і ефективне кондиціонування.

Замовляйте у нас установку спліт-систем будь-якого типу: настінних, підлогових, універсальних, підстельових, касетних, мультиспліт. Для монтажу спліт-систем використовуємо різні матеріали: адаптери і решітки, жесть, утеплювальні матеріали, зворотні клапани, калорифери, вентилятори і шумоглушники,фільтр-касети від надійних, перевірених брендів. Високоякісний монтаж кондиціонування доступний кожному.

Установка очисників повітря

Проектування інженерних систем очищення повітря засноване на попередньому аналізі складу повітря, який потрапляє в приміщення на наявність шкідливих вкраплень в складі, відповідно до чого підбирається кондиціонер і очищувач повітря, з найбільш сприятливими параметрами потужності і особливостями функціонування.

Робота монтажу очисників повітря заснована на регулярному багаторазовому проходженні повітря через спеціальні фільтри. За проектом, складеним згодом ретельного дослідження характеристик повітря в приміщенні, здійснюється вибір структури системи очищення повітря. Очищувач повітря встановлюється в більшості випадків поблизу віконного отвору і передбачає поетапну установку попереднього фільтра, блоку зарядки аерозолів, фільтра тонкого очищення, фотокаталітичного фільтра. Після цього виконується акуратна установка потужного вентилятора і інженерної системи управління для контролю над роботою пристрою. Сучасний монтаж кондиціонування вимагає, щоб вентиляція запускалася, індивідуально тестувалася відповідно до стандартів.

Компанія «констрой» – один з лідерів ринку вентиляційних послуг в росії, об’єднує в собі команду професіоналів з багаторічним досвідом роботи в сфері проектування, монтажу та обслуговування вентиляційних систем.

Монтаж вентиляційних систем кондиціонування і вентиляції

Облаштування комунікаційних вузлів і обслуговуючих будівельні об’єкти магістралей може виконуватися тільки досвідченими, високо кваліфікованими фахівцями, що володіють комплексними знаннями і практичними навичками вентиляційної справи.

Установка вентиляційних конструкцій і кондиціонерів повітря передбачає ряд маніпуляцій:

  • монтаж повітроводів (комплектуючі елементи можуть бути круглі, прямокутні, іноді-гнучкі гофровані);
  • установка вентиляційного обладнання (монтаж припливних, витяжних вентиляційних установок, окремих компонентів: вентилятори, клапани, нагрівачі, фільтри та інші елементи).

Також до переліку робіт з монтажу вентиляції входять такі роботи як пробивання, різання отворів під комунікації, електротехнічне оснащення, проводка води. Досить часто, що проводяться заходи пов’язані з висотними роботами на фасаді або на покрівлі будинків.

Облаштування вентиляційних систем проводиться за наступним принципом:

Перед монтажем вентиляції необхідний підготовчий етап, в якому об’єднано кілька операцій:

  1. на місці монтажу майбутньої вентиляційної системи інженери компанії» констрой » проводять ретельний аналіз даних об’єкта.
  2. вивчають проектно-кошторисну документацію застарілої конструкції (якщо є можливість).
  3. розробляють проект монтажу вентиляції з урахуванням майбутнього маршруту повітроводів.
  4. опрацьовують і затверджують проект покрокового проведення робіт.
  5. детально розробляють етапи монтажу вузлів і агрегатів, рукавів і повітроводів системи вентиляції.
  6. проводять підготовчі роботи на об’єкті для успішного проведення монтажу вентиляції.

При проведенні робіт з облаштування вентиляційного обладнання монтажники використовують модульний принцип компонування комплектуючих елементів. Такий метод монтажних дій дозволяє прокласти систему вентиляції навіть у важкодоступних місцях, зокрема, для моноблочних агрегатів, і змонтувати всю систему, забезпечивши безперебійний приплив і відведення повітряних потоків в усі без винятку приміщення відповідно до технологічної необхідності.

Для усунення вібрацій, періодично виникають при роботі вентиляційного обладнання, при його монтажі застосовуються спеціальні ізолюючі рух опори. Вони ефективно поглинають вироблені звуки і вібрації, завдяки чому техніка працює безшумно. При неправильному монтажі конструкцій можливі поломки, зниження працездатності або вихід з ладу вентиляційного обладнання.

При монтажі вентиляції, мережі повітроводів, по можливості, намагаються прокласти над фальш-стелею, під підлогою або біля стін, а також за підвісною стелею або у колон, щоб не займати виробничі площі. Рукава вентиляції у виробничих і складських приміщеннях монтують під стелею, не закриваючи їх, по можливості уникаючи штроблення несучих стін виробничого приміщення.

Всі види робіт проводять згідно з розробленим і заздалегідь затвердженим проектом. У документі наведено весь перелік передбачуваних маніпуляцій, які будуть проведені монтажною бригадою в процесі установки вентиляційних конструкцій на об’єкті. Точне і грамотне проектування вентиляції, з урахуванням всіх необхідних нюансів і технологічних особливостей вже безпосередньо на місці проведення робіт – це перший і найважливіший етап комплектації вентиляції. Якщо в процесі технічних заходів виникають якісь непередбачені в проекті обставини, зміни — їх погоджують із замовником монтажних робіт і вносять в проект у вигляді доповнень.

Процес облаштування вентиляційного обладнання здійснюється в кілька етапів:

  1. попередня підготовка приміщень до монтажу вентиляції, що включає в себе проведення всіх вимірів, проектні роботи, які повинні враховувати міцність опор, рівень майбутнього шуму і вібрацій від вентиляційної системи.
  2. основні роботи мають на увазі під собою такі види технологічних операцій, як: пробивання отворів, в стінах будівлі, під вентиляційні короба (повітроводи), підготовку поглинаючих вібрацію опор і підстав під вентиляційне обладнання, проводку магістральних повітроводів і монтаж електрообладнання з подальшою прокладкою всіх кабелів для електромережі вентиляційних систем і агрегатів.
  3. після проведення монтажу вентиляційного обладнання, як правило, проводять облаштування вузлів розподілу повітря і вентиляційних решіток.
  4. на завершальному етапі монтажу вентиляції зазвичай встановлюють всю автоматику, що відстежує роботу техніки і трубопровідну магістраль для відведення утворюється в процесі експлуатації вентиляційних систем конденсованої рідини,Підпорядкована жорсткій регламентації. Перш за все, це планування процесу і узгодження його з замовником. Далі-це забезпечення поставки необхідних матеріалів і необхідного обладнання. Після закінчення монтажних робіт новостворена вентиляційна система в обов’язковому порядку повинна бути випробувана. Всі дії контролюються інженерами компанії, що здійснює монтаж. При цьому складається технічний звіт з перевірки ефективності роботи систем або виконується ряд пусконалагоджувальних робіт пнр після випускається тому «паспорт вентиляційних систем» .

    Процес монтажу вентиляційних систем у виконанні тов «веервент» — це ретельне планування і грамотна реалізація проекту від а до я.