Піноблоки на що класти. Технологія кладки на клей

50

Піноблоки на що класти. Технологія кладки на клей

Отже, з видами і нюансами вибору клею ми розібралися. Тепер давайте розглянемо як укладати блоки. Процес кладки стін можна умовно розбити на кілька етапів:

Етапи кладки газоблоку з використанням клею

Якщо ви збираєтеся зводити перегородку в квартирі або будинку, наприклад, на балконі, бажано використовувати спеціальні простінкові блоки, які вже і легше зовнішніх блоків.

Далі покроково розглянемо весь процес.

Статті по темі:

  • на що класти піноблок

Підготовка матеріалів та інструментів

Щоб укласти блоки на клей знадобляться додаткові матеріали:

  • цемент і пісок;
  • арматура діаметром 10 мм;
  • монтажна піна (потрібна тільки при будівництві перегородок для задування стельового вузла примикання. Якщо обробка перегородки буде виконана каркасним способом, наприклад, пластиковими панелями, щілину між стіною і стелею можна заповнити поролоном).

Для коригування положення блоків використовуйте гумову киянку

Крім того, знадобиться такий набір інструментів:

  • гумова киянка;
  • капроновий шнур;
  • рівень;
  • штроборез для газоблоку;
  • кельма;
  • зубчастий шпатель або кельма;
  • ножівка по дереву;
  • електродриль з міксером.

Укладання першого ряду

Вкрай важливо правильно викласти перший ряд. Ця операція виконується так:

Як класти перегородки з піноблоків. Як зробити перегородку з пінобетонних блоків? відео уроки

Використання пінобетонних блоків для перегородки є поширеною практикою, вони цінуються за легкість, простоту укладання, обробки та обробки, високу швидкість робіт і відмінні ізоляційні властивості. Розділові конструкції зводяться в квартирах, офісах, приватних будинках, гаражах, промислових цехах і громадських будівлях, їх сфера застосування практично не обмежена. Технологія монтажу вважається нескладною, будь-який його етап виконаємо своїми силами.

  1. характеристики пінобетону
  2. покрокова інструкція
  3. технологія армування
  4. поширені помилки
  5. ціна будматеріалів і послуг

Нюанси роботи

До враховуються властивостями відносять:

1. Високу гігроскопічність. Блоки з пінобетону рекомендується змочувати в ході монтажу з метою недопущення поглинання вологи з клею і захищати правильними оздоблювальними матеріалами при поділі кухонь, санвузлів і ванних кімнат.

2. Низьку міцність на вигин. Споруди з висотою більше 3,5 м потребують армуванні металом, для зміцнення стандартних конструкцій застосовується спеціальна лугостійка сітка.

3. Хорошу геометричну точність розмірів і форм, принаймні при використанні виробів з автоклавного блоку. У разі внутрішніх перегородок потреба у виключенні містків холоду відсутня, але для отримання красивих і рівних стін рекомендується укладати вироби на тонкий (в межах 3 мм) шов клею для пінобетону.

4. Можливість швидкого зведення за рахунок великих розмірів, в порівнянні з цеглою роботи прискорюються як мінімум втричі. При цьому зберігається необхідність в перев’язці, кожен парний ряд рекомендується починати з половинок.

5. Потреба в негайній захисній і декоративній обробці з урахуванням гарної паропроникності і гладкості стінок елементів.

6. Низькі несучі здатності за рахунок пористої структури. Міжкімнатна перегородка з піноблоків з товщиною менше 100 мм не розрахована на утримування важкої техніки або меблів, при такій необхідності її збільшують як мінімум до 150.

На який розчин класти піноблоки. Кладка газо — і піноблоків на клей або на розчин? розбираємося, що краще.

Часто можна зустріти кладку блоків на цементно-піщаний розчин, товщиною близько 10мм. І я не перестаю дивуватися як можна продовжувати класти блоки на розчин при великій кількості рекомендацій виробників та іншої інформації.

Але споганити можна будь-яку технологію, а потім по мережі плодяться міфи, що блоки холодні і т. Д. І т. П..

Кладка блоків на розчин. Видно шви товщиною з палець.

Для наочного прикладу знову звернуся до теплотехнічного калькулятора, дивіться на опір теплопередачі.

Візьмемо найпоширеніший блок в московській області d400 400мм і товщиною шва 2мм:

Стандартний блок d400 400мм зі швом 2мм на прикладі московської області.

І порівняємо з кладкою такого ж блоку на цементно-піщаний розчин із середньою товщиною 10мм.

Кладка блоку д400 400мм на цементно-піщаний розчин товщиною 10мм.

А тепер як це впливає на витрати на опалення, актуально якщо немає газу, розглянемо на прикладі мого будинку з тарифом на нічну електрику 1,6 р / квт * год:

Тепловтрати через два варіанти стіни.

Начебто трохи 1200квт*год за опалювальний період для мого будинку, але це трохи більше третини від максимального місячного споживання мого будинку, а за 10 років вже 12000квт*год, а що буде з тарифами через 10 років — ніхто не знає. Навіть тут будь-яку можливу економію на самомісному розчині за кілька років з’їсть різниця в опаленні .

Але не у всіх проблеми з дешевим опалення і деякі роблять на розчин, думаючи, що вони економлять на кладочної суміші. Давайте порахуємо чи так це.

Як зазвичай, для прикладу буду брати свій будинок:

У мене чиста площа стін 132м2, при товщині 400мм отримаємо обсяг блоків 52,8м3. При тонкошовной кладці потрібно приблизно 1 мішок на 1,5 м3, що дасть нам 35,2 мішка при ціні 220р за мішок загальна вартість вийде в 7744р .

Якщо класти на розчин, то вийде приблизно 3, 38м3 розчину, порахував в будівельному калькуляторі:

Вартість самомісного розчину для кладки.

для прикладу. Якщо брати на заводі, то вартість без доставки вийде 3360р/м3 або 11356,8 р.так що самоміс – не завжди дешево, а головне – втрата в якості.для кладки на клей досить шуруповерта і кілька крапель води на день роботи.

Блок d400 300мм зі швом 2мм на прикладі московської області.

Правильніше порівнювати стіну з блоку д400 400мм на цпр 10мм зі стіною д400 300мм і кладкою на клей 2мм. А в такому випадку будь-яку можливу економію на розчині перекриє більш низька вартість стіни з блоку товщиною 300мм на тонкошовному розчині.

Порахуємо на моєму будинку.

Все на прикладі мого будинку. При товщині 400мм отримаємо обсяг блоків 52,8м3, при товщині 300мм буде 39,6м3, що дасть різницю в 13,2м3. Навесні знайомий брав блоки по 3300р з доставкою, що вийде нам в економію 43650р – тільки на блоці, а можна порахувати ще вартість робіт, додати сюди більш менший обсяг фундаментних робіт – без втрати внутрішньої площа і на коло непогана економія набіжить.

Так що вважаю, що кладка газо — і піноблоків на цементно-піщаний розчин невигідна навіть при наявності безкоштовного розчину, так як по теплу буде як більш тонка стіна, але з тонким клейовим швом, а по грошах значно дорожче.

Робіть правильні висновки, будуйте з розумом.