Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

107

Ліплення вважається найпоширенішим варіантом розвиваючих занять для дитини. Сучасні матусі використовують всілякі склади для розвитку моторики свого чада. Кінетичний пісок завоював широку популярність, багато хто воліє готувати його власними силами. Основними компонентами вважаються крохмаль (картопляний, рисовий, кукурудзяний), борна кислота, борошно, сода, вода. Багато пристосувалися додавати до складу піну для гоління або бальзам.

переваги кінетичного піску

  • розвиває дрібну моторику рук;
  • викликає посидючість, терплячість;
  • нормалізує психоемоційний фон;
  • надає розслабляючу дію;
  • не висихає на сонці;
  • не пліснявіє при високій вологості;
  • легкий у застосуванні;
  • прекрасно зберігає форму, ріжеться;
  • швидко збирається при розсипання на відміну від звичайного піску;
  • розвиває фантазію дитини;
  • не потребує делікатному зберіганні;
  • екологічно чистий склад не викликає роздратування;
  • допомагає відчути невеликі деталі.

недоліки кінетичного піску

  • при розтиранні по поверхні починає липнути до взуття;
  • за рахунок високої щільності необхідно готувати багато складу.

кінетичний пісок: традиційний рецепт

  1. у більшості випадків масу для ліплення готують з кукурудзяного (рідше картопляного) крохмалю і очищеного подрібненого піску.
  2. другий інгредієнт купуйте в зоомагазині, вибирайте продукцію з позначкою «для кроликів» або «для шиншил». Вам буде потрібно пісок, крохмаль і фільтрована вода. Пропорції приблизно рівні 3: 2: 1.
  3. приготуйте пластикову миску, просійте в неї крохмаль і пісок, перемішайте компоненти сухою ложкою. Починайте повільно вливати питну воду, одночасно розмішуючи масу. В кінцевому підсумку ви повинні отримати тягучий склад, який не липне до шкіри.
  4. якщо кінетичний пісок сухуватий, перелийте воду в пульверизатор, розпорошите трохи рідини в миску. Таким чином ви виключите утворення грудок.
  5. щоб отримати кольорову масу для ліплення, візьміть один або кілька харчових барвників. Технологія приготування ідентична, але фарба змішується з водою, потім вводиться через пульверизатор в суміш з піску і крохмалю.
  6. важливо довести масу до однорідності, розминаючи грудки лопаткою або виделкою. Ви можете розділити сухий склад на кілька частин, потім в кожну з них ввести воду різних кольорів. Дитина буде ліпити з ще більшим захопленням.
  7. досвідчені матусі радять вводити в кінетичний пісок рідке мило для дітей або шампунь. В результаті виходить склад більш повітряний, тягучий і не липнучий до рук.

кінетичний пісок » оригінальний»

  1. назва маси для ліплення сталося з тієї причини, що входять компоненти максимально наближені до оригінального покупного складу. Шведська фірма-виробник випускає продукцію «kinetic sand», в якості основного компонента виступає кварцовий пісок.
  2. додатковими інгредієнтами є борна кислота концентрацією 3% і звичайний клей для картону і паперу (канцелярський). В обов’язковому порядку використовуйте густу клейку основу, рідка маса не підійде.
  3. щоб приступити до приготування, з’єднайте в одну масу 20 гр. Клею, 40 мл. Борної кислоти. Вимішайте склад дерев’яною лопаткою для отримання однорідної консистенції.
  4. всипте 300 гр. Кварцового піску, захистіть шкіру рук рукавичками. Тепер перемішайте масу руками, пропускаючи її між пальцями. Перебирайте склад до того моменту, поки зовсім не залишиться сухих крупинок.
  5. в кінцевому підсумку ви отримаєте пухку пасту, яка прекрасно формується в фігурки, не прилипає до шкіри, не залишає слідів. Не варто турбуватися про здоров’я дитини, такий кінетичний пісок повністю безпечний.
  6. склад швидко втрачає свої властивості, заветривается і висихає. Як тільки це відбувається, маса стає непридатною для ліплення. Не потрібно готувати великі порції, кінетичний пісок зберігається в щільно закупореному контейнері.

кінетичний пісок з соди і рідкого мила

  1. даний спосіб по праву вважається найпопулярнішим через доступність основних інгредієнтів. Вам буде потрібно 1 частина розпушувача, 2 частини питної соди, 1 частина рідкого мила або гелю для миття посуду (можна використовувати шампунь). Вода не додається.
  2. для початку необхідно з’єднати сипучі компоненти, після чого ввести в суміш гель або мило маленькими порціями. Кінетичний пісок потрібно вимішувати руками в рукавичках.
  3. пропускайте масу між пальцями до тих пір, поки не залишиться сухих гранул. Якщо ви бачите, що склад вийшов рідким, відрегулюйте консистенцію розпушувачем для тіста або кукурудзяним крохмалем.
  4. з отриманих інгредієнтів виходить повітряний і пастоподібний кінетичний пісок. Зберігайте його в закритому харчовому контейнері, замінюйте старий склад новим у міру висихання.
  5. рецепт дозволяє зробити білосніжний пісок. Ви можете надати йому колір за допомогою харчового барвника. Пігмент змішується з милом, потім вводиться до соди і розпушувача.
  6. склад відрізняється поганою податливістю, фігурки з нього часто розсипаються. Для початку проводите експерименти на невеликій кількості. Слідкуйте за тим, щоб дитина грав не руками, а формочками.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

  1. приготувати придатну для ліплення масу можна, використовуючи звичайний бальзам-ополіскувач для волосся і кукурудзяний крохмаль. За бажанням останній елемент замінюється картопляним або рисовим складом.
  2. щоб надати кінетичному піску колір, візьміть гуаш або харчовий барвник. Вибирайте максимально натуральні компоненти, які не фарбують руки і не шкодять шкірі.
  3. перелийте кондиціонер в скляну миску, додайте харчовий барвник. Пігмент вводиться краплями до тих пір, поки ви не досягнете робиться відтінку.
  4. далі потрібно змішати 750 гр. Крохмалю з кольоровим бальзамом (8-9 ложок). Вводите рідкий інгредієнт поступово, одночасно замішуйте масу руками в рукавичках.
  5. ви повинні отримати тягучий кінетичний пісок. Хороший склад не липне до шкіри, не забарвлюється. Бажано грати в такий пісок формочками, але рукам він також не зашкодить.

кінетичний пісок з борошна і води

  1. основу складу для створення різноманітних фігур становить кварцовий пісок (6 частин), фільтрована або кип’ячена вода (1,5 частини), пшеничне борошно або кукурудзяний крохмаль (3 частини). За бажанням можна прикрасити пісок харчовим барвником, колір вибирається на розсуд.
  2. всипте просіяний крохмаль / борошно в сухий таз, додайте кварцовий пісок, перемішайте компоненти. В окремій мисці з’єднайте очищену воду і харчовий барвник (можна замінити гуашшю).
  3. тепер починайте вводити рідку суміш в сухий склад невеликими частинами, одночасно перемішуйте. Не допускайте появи грудочок, розминайте їх руками або виделкою.
  4. можна розділити суміш з борошна і кварцового піску на 2-4 порції, після чого кожну секцію пофарбувати в окремий відтінок. В результаті вийде маса для ліплення різних відтінків.

кінетичний пісок з піни для гоління і крохмалю

  1. нескладно приготувати склад для ліплення, використовуючи підручні інгредієнти. Ви витратите 5-10 хвилин і порадуєте дитину домашнім кінетичним піском.
  2. візьміть 450-470 гр. Кукурудзяного, картопляного або рисового крохмалю. Просійте склад в суху миску, додайте 140-200 гр. Піни для гоління.
  3. можна використовувати гель, але його необхідно попередньо розтерти між долонями. Вводите піну до тієї пори, поки крохмаль не почне скочуватися в клубочки.
  4. далі розбийте їх руками, надіньте рукавички, введіть харчовий барвник або гуаш. За бажанням заміс кінетичного піску можна довірити дітям, попередньо захистивши їх ручки рукавичками.
  5. маса для ліплення схожа з мокрим річковим або морським піском. Вона прекрасно зберігає форму, не прилипає, забарвлюється тільки на початку маніпуляцій.

Основним компонентом домашнього кінетичного піску є крохмаль або кварцовий пісок. Другий інгредієнт можна замінити звичайним річковим піском, попередньо закип’ятивши і висушивши його. Розгляньте способи приготування з додаванням бальзаму, піни для гоління, пшеничного борошна, соди.

відео: як зробити кінетичний пісок

Кінетичний пісок-одна з найпопулярніших іграшок на ринку для дітей та їх батьків. Він може приймати будь-які форми і при цьому прилипати тільки до самого себе. Однак, щоб придбати достатнюВраження, оскільки саме в ході надходження в мозок різноманітної інформації із зовнішнього середовища і подальшої її переробки відбувається тренування аналізаторних систем і відповідних структур мозку.

Соціальна депривація

Повна відсутність або зниження можливості спілкуватися з оточуючими людьми, жити, взаємодіючи з суспільством, є соціальною депривацією. Порушення особистісних контактів з соціумом може спровокувати певний стан психіки, яке служить патогенним фактором, що викликає розвиток ряду хворобливих симптомів. Виникнення порушень обумовлено соціальною ізоляцією, рівень жорсткості якої буває різним, що в свою чергу встановлює міру жорсткості ситуації депривації.

Виділяють кілька форм соціальної депривації, які різняться не тільки за рівнем її жорсткості, але по особі, яка є ініціатором. Тобто існує певна особистість, яка встановлює деприваційний характер відносин індивіда або групи осіб з широким соціумом. Відповідно до цього виділяються нижченаведені варіанти соціальної депривації: вимушена, примусова, добровільна і добровільно-вимушена ізоляція.

Вимушена ізоляція настає тоді, коли індивід або група осіб виявляються в силу непереборних обставин відірваними від соціуму. Такі обставини не залежать від їх волі або від волі суспільства. Наприклад, команда морського судна, що потрапила внаслідок аварії на безлюдний острів.

Примусова ізоляція спостерігається, коли соціум ізолює індивідів не залежно від їх прагнень і бажань, а часто і всупереч ним. Прикладом подібної ізоляції виступають ув’язнені, що знаходяться в умовах виправних установ або закриті соціальні групи, знаходження в яких не має на увазі обмеження в правах і не передбачає зниження соціального статусу особистості (солдати строкової служби, вихованці дитячих будинків).

Добровільна ізоляція відбувається тоді, коли індивіди за власним бажанням дистанціюються від суспільства (наприклад, ченці або сектанти).

Добровільно-вимушена ізоляція настає тоді, коли досягнення певної значущої для індивіда або групи осіб мети має на увазі необхідність істотно звузити власні контакти зі знайомим оточенням. Наприклад, спортивні школи-інтернати.

Людина є найбільш досконалим створенням на планеті земля, але при цьому в період новонародженості і в дитинстві є самим безпорадним істотою, оскільки якісь готові форми поведінкового реагування у нього відсутні.

Депривація дітей раннього віку веде до зниження їх успішності в розумінні соціуму і ускладнень в побудові комунікацій з окремими суб’єктами і соціумом в цілому, що в подальшому істотно вплине на ефективність їх життєдіяльності діяльності.

Крім цього, знаходження в установах закритого типу не залишається без згубних наслідків для дитячої розвивається психіки.

Соціальна депривація дітей сиріт різко активізує формування небажаних особистісних рис, таких як: інфантилізм, невпевненість в собі, утриманство, відсутність самостійності, занижена самооцінка. Все це гальмує процес соціалізації, веде до дисгармонійності соціального розвитку дітей сиріт.

Депривація дітей

Дефіцит будь-яких умов, предметів або засобів, що задовольняють матеріальні потреби, духовні і психічні потреби, в умовах постійної нестачі може бути хронічним, тобто хронічна депривація. Крім цього, вона може бути періодичною, частковою або спонтанною і залежить від тривалості втрати.

Тривала депривація дітей затримує їх розвиток. Недолік соціальних стимулів і сенсорних подразників в процесі дитячого формування веде до гальмування і спотворення розумового та емоційного розвитку.

Для повноцінного формування малюків необхідні різноманітні спонукувачі різної модальності (слухові, тактильні та ін.). Їх дефіцит породжує стимульную депривацию.

Незадовільні умови для навчання і засвоєння різних навичок, безладне пристрій зовнішнього середовища, що не дає можливості осягати, передбачати і управляти тим, що відбувається ззовні, породжує когнітивну депривацію.

Громадські контакти з дорослим оточенням і в першу чергу з матір’ю забезпечують формування особистості, а їх дефіцит призводить до емоційної депривації.

Емоційна депривація впливає на крихіток наступним чином. Діти стають млявими, у них знижується орієнтовна активність, вони не прагнуть до руху, неминуче починається ослаблення фізичного здоров’я. Також спостерігається затримка в розвитку за всіма основними параметрами.

Материнська депривація не втрачає згубну силу власного впливу на всіх етапах дитячого дорослішання. Внаслідок материнської депривації спотворюється ставлення маленької особистості до самої себе, може спостерігатися неприйняття дитиною власного тіла або аутоагресія. Крім цього дитиною втрачаються можливості встановлення повноцінних взаємин з іншими особами.

Обмеження можливостей здійснення соціальної через засвоєння певних соціальних ролей, а також за допомогою залучення до суспільних ідей і цілей призводить до соціальної депривації.

Виражений результат уповільнення або порушення в розвитку малюків, який настає внаслідок будь-якої форми депривації, носить назву госпіталізм.

Термін «депривація» використовується для позначення реакції психіки на незадоволені потреби . Для прикладу можна привести ситуацію, де дівчина розлучається зі своїм хлопцем, що призводить до появи емоційної депривації. Цей стан проявляється у вигляді дефіциту емоцій, а також гострої нестачі тих відчуттів, що жінка отримувала від відносин. Залежно від ситуації розрізняються і види цього стану. Давайте розберемо, що таке депривація і як уникнути її розвитку.

Депривація скорочення або повне позбавлення можливості задовольняти основні потреби — психофізіологічні, або соціальні

Термін депривація означає позбавлення або втрату, саме так перекладається латинське слово deprivation . У психології цей термін застосовується для позначення стану, в якому людина не може повною мірою задовольнити власні потреби, що призводить до появи негативних емоцій. Негативні емоції при депривації проявляються у вигляді почуття образи, хвилювання або страху. За словами фахівців, поняття депривація поєднує в собі різні емоції, що відчуває людина, стикаючись з різними складнощами в житті.

Відмінна риса цього стану – гострий недолік взаємозв’язку між бажаннями і стимулами для досягнення поставленої мети.

Поява депривації призводить до особистісних змін, які виражаються у вигляді почуття внутрішньої порожнечі. Перебуваючи в цьому стані, людина перестає відчувати тягу до самовдосконалення і втрачає сенс життя. спілкування з друзями, улюблені заняття і навіть гастрономічні інтереси втрачають свою актуальність для конкретного індивідуума. Поява різних страхів стає основною причиною того, що людина не прагне змінити своє життя на краще. З подібного стану вийти самостійно практично неможливо.

різні форми депривації

Депривація в психології-це термін, що використовується для характеристики психічного стану, спровокованого відсутністю можливості забезпечити особистісні життєві потреби. крім цього, подібний стан може бути викликано втратою певних стимулів для досягнення різних цілей. У медицині даний стан підрозділяється на кілька груп, які грунтуються на незадоволених потребах, що виступили в якості причин появи розладу.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендаціїдепривація може викликати агресію

сенсорна депривація

Цей вид психічного стану викликається недоліком стимулів, що мають тісний взаємозв’язок з різними відчуттями. У свою чергу стимули поділяються на:

  • тактильні;
  • візуальні;
  • слухові.

Розглядається стан може бути викликано нестачею обіймів, почуття фізичної близькості та іншими стимулами . Для цього явища характерна подвійність. Частина пацієнтів, намагається компенсувати недолік сенсорних стимулів, приділяючи свою увагу іншим сферам. У інших пацієнтів спостерігаються спалахи агресивної поведінки, викликаного нестачею уваги. Для прикладу можна навести ситуацію, коли дівчинка відчувала гостру нестачу батьківської любові в дитячі роки. У зрілому віці подібні відгомони з минулогоДалі потрібно лише довести пісок до необхідної консистенції.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

чи відрізняється від покупного?

Звичайно, приготувати вдома повністю ідентичний шведському кінетику матеріал не вийде, але пісок буде дуже схожий на магазинний. Консистенція у домашнього варіанту буде практично тією ж і дитина зможе ліпити з нього різноманітні фігурки.

Також врахуйте, що саморобний пісок на крохмалі з часом підсохне і в нього доведеться додати трохи води. Однак ви точно знаєте, що поклали в створений своїми руками матеріал, заощадили гроші і можете щосили грати з дитиною в найрізноманітніші ігри.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

плюси від ігор з кінетичним піском

  • займаючись з таким видом піску, у дитини буде розвиватися тактильна чутливість, дрібна моторика, концентрація уваги і уява.
  • ігри з кінетиком заспокоюють, допомагають зняти стрес і емоційно відпочити.
  • з таким піском можна грати і в дощ, і взимку. Це безпечний матеріал не в приклад краще піску з пісочниці у дворі.
  • під час ігор можна вивчати рахунок, форму, кольори, величину, букви і багато іншого.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

З саморобним кінетичним піском можна:

  • ліпити різні пасочки.
  • вирізати фігурки формочками для печива.
  • катати ковбаски і потім розрізати їх.
  • ліпити тортик і розрізати на порції.
  • грати в будівництво, використовуючи машинки.
  • грати в «хованки», зариваючи в пісок дрібні предмети.
  • грати зі штампами, залишаючи на поверхні піску різні сліди.
  • ліпити і вирізати букви або цифри.
  • грати в «розкопки», дістаючи з піску гудзики і крихітні іграшки.
  • малювати за допомогою гострої палички.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Всі права захищені, 14+

Копіювання матеріалів сайту можливо тільки в разі установки активного посилання на наш сайт.

як зробити кінетичний пісок

Кінетичний пісок-одна з найпопулярніших іграшок на ринку для дітей та їх батьків. Він може приймати будь-які форми і при цьому прилипати тільки до самого себе. Однак, щоб придбати достатню кількість піску для гри доведеться витратити велику суму, так як він продається в невеликих кількостях і коштує дорого. Так чому б не зробити його самостійно, це буде дешевше!

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

  • 1 велика миска
  • 1 велике деко
  • 1 мірна чашка
  • 1 мірна столова ложка (як на картинці)
  • 1 мірна чайна ложка (як на картинці)
  • засіб для миття посуду — можна використовувати будь-який бренд (не використовуйте рідке мило)
  • 1 кружка води
  • харчовий барвник
  • кукурудзяний крохмаль (порошкоподібний)
  • пісок – підійде практично будь-хто. Можна зібрати на пляжі, в парку або купити в будь-якому місцевому магазині.

крок 2: випікаємо пісок (прожарювання)

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Для цього кроку нам буде потрібно пісок і деко. Насипте пісок на деко і розподіліть його рівномірно тонким шаром. Товщина шару піску не повинна бути більше 2,5 см. — 5см. Щоб максимально випарувати з піску воду, ми повинні отримати максимальну площу поверхні.

Запікайте пісок 30 хвилин при температурі 50°c. Залиште дверцята духовки, прочиненими як на фото, щоб повітря могло вільно циркулювати під час запікання. Потім дістаньте деко з піском з духовки і дайте йому охолонути приблизно протягом 20 хвилин.

Примітка: якщо пісок під час запікання прилипає до тари, то рекомендується його ретельно перемішувати.

крок 3: відміряємо потрібно кількість піску

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Після того як прожарений пісок охолов візьміть мірну чашку і наповніть її до країв. Потім пересипте його у велику миску. Якщо ви хочете зробити більше ніж 1 чашку кінетичного піску, то вам всього лише потрібно подвоїти або потроїти кількість піску і всіх інших інгредієнтів, необхідно зберегти всі співвідношення.

крок 4: відміряємо потрібну кількість крохмалю

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Наповніть мірну ложку кукурудзяним крохмалем до країв і додайте крохмаль в миску з піском. Кукурудзяний крохмаль може бути не дуже розсипчастим тому не хвилюйтеся якщо у вас не вийде точно відміряти потрібну кількість.

Після додавання кукурудзяного крохмалю в пісок, гарненько все перемішайте, поки не отримаєте однорідну суміш. Щоб заощадити час на миття ще однієї ложки я використовувала для перемішування тугіше мірну ложку.

Тепер відкладіть миску з піском, вона нам буде потрібно на 6-му етапі.

крок 5: кольорова мильна вода

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

На цьому етапі нам буде потрібно два інгредієнта. За допомогою, мірної чашки яку ми використовували раніше для піску відміряйте таку ж кількість води і перелийте її в стакан або щось подібне. Потім візьміть засіб для миття посуду, наповніть їм мірну чайну ложку і перелийте в стакан з водою. Перемішайте розчин тієї ж ложкою. Потім додайте кілька крапель вашого улюбленого харчового барвника в цей розчин. Чим темніше вийде колір води, тим більш насиченим буде колір кінетичного піску! ще необхідно переконатися, що ви використовуєте барвник, який добре розчиняється у воді. Знову ж візьміть ложку і гарненько все переміщайте щоб переконається, що у воді не плавають згустки фарби.

крок: 6 з’єднуємо всі разом

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

На цьому етапі ми з’єднаємо всі наші інгредієнти разом. Візьміть миску з піском і крохмалем яку підготували на кроці №3 і мильний розчин приготований на кроці №5. Кольоровий мильний розчин перед цим кроком непогано б ще раз перемішати.

Повільно виливайте мильний розчин в чашку з піском і крохмалем. Наша мета зробити пісок трохи вологим. Це означає що не обов’язково використовувати всю воду. Продовжуйте додавати розчин і перемішувати поки весь пісок не стане трохи вологим. Розбивайте всі грудки, які почнуть утворюватися. До кінця цього етапу ви повинні отримати однорідну злегка вологу і повністю забарвлену суміш.

Примітка: як ви можете бачити, мій пісок вийшов світло-зеленим і виявився не на стільки яскравим як мені б хотілося. Для того щоб не повторити мою помилку додайте більшу кількість харчового барвника на етапі підготовки розчину. Ви повинні отримати дуже темну суміш. Це збільшить ваші шанси отримати більш привабливий і яскраві кінетичний пісок!

крок 7: перемішуємо руками

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

На цьому етапі все що вам потрібно це ваші руки. Після того як всі залишають кінетичного піску ретельно перемішані, замісіть пісок руками, як ніби ви замішуєте звичайне тісто. Перемішуйте до тих пір, поки пісок не перестане липнути до рук. Якщо він продовжує липнути до рук, то можливо ви додали занадто багато мильного розчину на кроці №5. Для того щоб вирішити цю проблему, просто додайте трохи більше піску або кукурудзяного крохмалю!

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Перевірити пісок можна декількома способами. Я перевірила свій пісок на можливість тримати форму і прилипати до самого себе. Для цього я щільно набила пісок в звичайну чашку (можна використовувати будь-яку форму) і перевернула її! всі грали в пісочниці в дитинстві? потім я відрізала шматочок піску ножем. Як бачите обидва шматочки не розсипалися і залишилися стояти на своєму місці!

кінетичний пісок своїми руками

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Кінетичний пісок (його ще називають живим) складається зі звичайного піску і силіконового масла. Цей матеріал добре тримає форму в той же час володіючи відмінною сипучістю. Така іграшка стала популярною, і придбати його хочуть безліч людей. Але оригінальний кінетичний пісок дорогий, та й знайти його буває складно. Тому можна приготувати його своїми руками в домашніх умовах, наприклад, із застосуванням силікатного клею і бору.

Такий пісок буде приємним на дотик. Додавання клею і бору зробить пісок пов’язаним. Якщо пісок пересипати, його частинки будуть роз’єднуватися, а якщо його стиснути, то він збереться в єдиний шматок. Якщо його кинути на підлогу, він не розсиплеться, а впаде як окрема маса.

Плюси кінетичного піску зробленого своїми руками:

  • він дуже схожий на магазинний живий пісок
  • дешева собівартість. Пісок можна набрати на пляжі або у вуличній пісочниці (просіяти його, промити і висушити в духовці). Борна кислота на спирту продається в будь-якій аптеці за 13 рублів
  • пісок, який зроблений з додаванням клею і борної кислоти буде трохи липнути до рук.
  • зберігати його треба буде в целофановому пакеті, щоб довше зберігалася волога. На відкритому повітрі пісок висохне вже до кінця дня.

Для приготування живого піску будинку, знадобитися:

  • пісок. 100 гр. Чистий пісок можна знайти в зоомагазині. Також можна знайти хороший пісок з пляжу, попередньо просіявши його і прожарити в духовці.
  • силікатний клей. Обов’язково дивіться на те, щоб клей був густий, рідкий не підійде.
  • борна кислота або борний спирт, який можна купити в аптеці.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

кінетичний пісок своїми руками в домашніх умовах:

1. Візьміть невелику ємність. Влийте туди 80 мл густого канцелярського клею і 40 мл борного спирту (кислоти). Акуратно все перемішайте.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

2. На два-три склянки піску вилийте отриману суміш. Одягніть рукавички і добре перемішайте пісок. Головне, щоб рідина розподілилася по піску рівномірно. З кожним разом маса буде захоплювати більше піску і налипати його на себе. Заважати до тих пір. Поки весь пісок не стане однією масою.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

3. Поле того, як в ємності не залишилося жодної піщинки, можна зняти рукавички. До рук він липнути не буде.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

як зробити кінетичний пісок своїми руками-відео:

Створений своїми руками кінетичний пісок, дозволить розвинути дітям моторику і уяву. Такий пісок буде тримати будь-які форми і допоможе дітям створювати ідеї. Також такий пісок можна тримати вдома, він легко забирається і не бруднить меблі. Його приємно чіпати і м’яти, що дозволить зняти стрес. Тому пісок корисний і дорослим людям, що страждають перенапруженням.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Часто практикується робота з піском в офісі. Працівники зізнаються, що поставлена на стіл чашка з піском значно допомагає розслабитися і знімає стрес, а також відпочити.

Якщо хочете, щоб пісок прослужив багато часу, необхідно правильно за ним доглядати:

  • використовувати пісок в приміщенні, де буде невелика вологість повітря, а також кімнатна температура.
  • якщо в кімнаті занадто сухо, пісок може стати грубим. Для цього його необхідно розтерти мокрими руками.
  • пісок необхідно прибирати від домашніх тварин.

Ось це весчь!

Кінетичний пісок-знахідка для любителів що-небудь помацати, пом’яти і помацати. Це багатофункціональний» живий » пісок не тільки для дітей, але і для дорослих.

Чому живий? що робить його таким? і навіщо він потрібен?

Більше деталей

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Кілька років тому шведські вчені придумали круту штуку. Кінетичний пісок, який виглядає як звичайний мокрий пісок, але насправді він сухий і зовсім не звичайний.

Досить просто подивитися відео про кінетику, щоб закохатися в його «чарівництво».

У чому секрет?

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Такий пісок на 98% складається з діоксиду кремнію і на 2% з полідиметилсилоксану. Складно. Краще переведу на нашу звичайну мову: 98% кварцового піску і 2% харчової добавки е900. Кажуть, останній — по суті ентеросгель.

Якості пластичності, плинності, щільності, немаркості, цілісності з’явилися завдяки синтетичній добавці. Між кінетичними піщинками утворюються полімерні волокна, які «пов’язують» їх разом. Звичайно, якщо ви розділите пісок на дві купки і покладіть в різні кінці кімнати, вони не приповзуть один до одного. Але, наприклад, на столі буду триматися максимально поруч.

Навіщо він потрібен

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

  • відмінна гра для дітей. Вони роблять пасочки, шукають скарби і тп. А у батьків з’являється купа часу.
  • спіннери вже не в моді. Переходьте на кінетичний пісок. Зрештою, всі ми колись грали в пісочниці.
  • фантазуйте і використовуйте його в якості елемента декору. Уявляєте, приходять гості, а у вас вдома піщані інсталяції.
  • пісок як антистрес. Піщинки одна за одною розтікаються між пальців. Кайф!
  • і взагалі це відмінний засіб від агресії і дратівливості. Запропонуйте своїй дівчині кінетичний пісок в ці дні, наприклад.

Де взяти

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Варіанти два: придбати або зробити самим. Простіше купити: замовити можна .

Якщо ж ви любите по хардкору і є шанувальниками «очманілих ручок», зробіть чарівний пісок самі. Необхідні інгредієнти: 4 склянки кварцового піску, який можна знайти в зоомагазині, 2 склянки крохмалю і 1 стакан води. Спочатку змішайте пісок з крохмалем, потім влийте воду. І все! кольоровий пісок можна зробити, додавши в воду харчовий барвник або гуаш. А далі ліпити, творити, формувати!

Keep calm and play with kinetic sand!

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

сайт ось це весчь! кінетичний пісок-знахідка для любителів що-небудь помацати, пом’яти і помацати. Це багатофункціональний» живий » пісок не тільки для дітей, але і для дорослих. Чому живий? що робить його таким? і навіщо він потрібен? більше деталей кілька років тому шведські вчені придумали круту штуку. Кінетичний пісок, який виглядає як звичайний мокрий пісок, але…

Кінетичний пісок (англ «kinetic sand») — сучасний матеріал для дитячої творчості, що набирає все більшої популярності. Живий кінетичний пісок має м’яку консистенцію, дуже приємний на дотик і добре зберігає форму. З живого піску можна будувати пісочні замки, створювати фігурки і паски, використовувати його як масу для ліплення. Ігри з цим матеріалом приносять задоволення дітям і сприяють розвитку творчого потенціалу дитини. Як зробити аналог оригінального складу в домашніх умовах?

У чому відмінність кінетичного піску від звичайного?

Оригінальний склад кінетичного піску був розроблений в швеції, його ще називають живим або текучим. Суміш складається з натурального кварцового піску і сполучного – синтетичної добавки, яка абсолютно безпечна для малюків. Маса виглядає як вологий пісок, її колір максимально наближений до природного, світло-коричневого відтінку. У продажу також можна зустріти кольоровий пісок, до складу якого входить натуральний барвник. За консистенцією кінетичний пісок м’який, пухкий, податливий, не пристає до рук і прекрасно тримає будь-яку форму. Одне з головних відмінностей від звичайного піску з пісочниці в тому, що його не потрібно змочувати водою. Крім того, кінетичний пісок має ряд переваг:

  • живий пісок не боїться води. При попаданні вологи, його легко просушити, при цьому він не втрачає своїх властивостей.
  • до складу суміші входять тільки натуральні інгредієнти, безпечні для дітей.
  • граючи з кінетичним піском, можна не переживати за чистоту приміщення. Маса досить пухка, але не сипуча, як звичайний пісок. Її не можна просіяти або розсипати.
  • грати з живим піском можна в приміщенні, особливо актуально в дощову погоду.
  • зберігається оригінальний склад не менше 3 років, при цьому зберігаючи всі свої властивості.

Як можна використовувати кінетичний пісок

Ігри з піском – одна з улюблених забав всіх малюків. Кінетичний пісок-чудова альтернатива грі в пісочниці в холодну пору року. Займаючись творчістю з піском, у дитини розвивається дрібна моторика, увага, тактильна чутливість і уява.

Крім звичайних пасочок і башточок, живий пісок можна використовувати як:

  • ліпити фігурки, цифри, букви, використовуючи трафарет або формочки.
  • грати зі штампами, які залишають на поверхні піску слід.
  • грати в «розкопки», знаходячи в піску дрібні предмети.
  • будувати неймовірні замки і конструкції – пісок відмінно тримає форму і не розсипається.
  • по піску можна малювати тонкою паличкою і вчитися письму.
  • ліпити вироби, як з пластиліну, розрізати фігурки або тортики ножем.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Як зробити кінетичний пісок своїми руками

Оригінальний склад кінетичного піску, незважаючи на свою популярність, має досить високу вартість. Щоб порадувати дитину і подарувати йому дивовижний матеріал для розвитку творчих здібностей, можна зробити живий пісок своїми руками. Пропонуємо вашій увазі кілька простих рецептів, в яких використовуються доступні натуральні продукти, а якість живого піску, приготованого вдома, ні трохи не поступається оригінальному складу.

Кінетичний пісок з піску і крохмалю

Найпоширеніший спосіб приготувати домашній кінетичний пісок – використовувати звичайний річковий очищений подрібнений пісок. Придбати пісок можна в пачках або заготовити з вуличного піску, попередньо просіявши і прожарити його в духовці. У пісок слід додати картопляний крохмаль і фільтровану воду, використовуючи пропорцію 3:2:1. Змішайте всі інгредієнти-в результаті повинна вийти пухка і тягуча маса, яка легко відстає від рук. У разі, якщо живий пісок здався трохи сухуватим – його можна змочити з пульверизатора. Для додання кольору в пісок можна додати харчовий барвник, який розчиняється у воді.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Кінетичний пісок: рецепт без річкового піску

Річковий пісок можна замінити харчовою содою. Для приготування кінетичного піску знадобиться 2 склянки харчової соди, 1 стакан розпушувача і стакан рідкого мила (можна використовуватиРідина для миття посуду). Всі інгредієнти потрібно добре перемішати. В результаті повинна вийти пухнаста і податлива маса, яку слід зберігати в контейнері.

Пісок з крохмалю і води. Робимо самі кінетичний пісок в домашніх умовах: поради та рекомендації

Живий пісок-прекрасний матеріал для творчості, який дозволяє влаштувати дітям пісочницю, не виходячи з дому. Ігри з кінетичним піском заспокоюють, знімають стрес і сприяють розвитку уяви, допомагають весело і з користю провести вільний час.