Прийом ванн. Як правильно приймати ванну, рецепти для ванн

74

Одні позбавляються від чавунної ванни через її великих габаритів, що займають велику площу в малій ванній кімнаті, другі — через її неестетичного зовнішнього вигляду, треті-з яких — небудь інших причин. У будь-якому випадку у кожного з них виникає безліч питань: як демонтувати, винести з дому і куди здати ванну без зайвого клопоту.

Компанія «мдм-вторметалл» здійснює прийом чавунних ванн в будь-якому стані по москві і московській області. Ми приймаємо чавунні ванні конструкції різних габаритів, ваги і форми. Наші приймальні пункти працюють як з фізичними, так і з юридичними особами. Наявність кваліфікованого персоналу, сучасного обладнання і техніки, великий практичний досвід дозволяють нам якісно і оперативно проводити прийом будь-яких сантехнічних виробів з чавуну.

Здати чавунну ванну в москві — правила покупки

На сьогоднішній день існує велика кількість спеціалізованих компаній, що займаються закупівлею, переробкою та утилізацією подібного сировини. Ні для кого не секрет, що переробка і утилізація сантехнічного чавуну має величезне значення для екології, економіки і промисловості країни. Тому так важливо здати ванну в металобрухт, а не просто вивезти на сміттєзвалище.

Ми закуповуємо ванни відповідно до певних вимог:

  • сантехнічна конструкція повинна бути не проржавілої (допускається невеликий наліт іржі, який при сильному ударі не буде відшаровуватися);
  • не допускається наявність на поверхні конструкції слідів, що утворилися внаслідок тривалого температурного або кислотного впливу;
  • ванна повинна бути чистою без будь-яких явних домішок;

Якщо кілька десятків років тому великогабаритні і великовагові класичні ванни користувалися великою популярністю, то сьогодні багато городяни і жителі сільських місцевостей намагаються поміняти їх на сучасні ванні конструкції з різних причин.

Факт прийому сантехніки з чавуну фіксується документально, тому фізичним особам при собі необхідно мати паспорт громадянина рф, а юридичним особам — додаткові документи, перелік яких можна дізнатися у наших фахівців по телефону.

Переваги продажу

  • конкурентні ціни. Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці для приватних осіб, серед яких найкращі ціни на брухт чавуну в москві і області. Якщо у вас все ще складуються старі сантехнічні вироби, ми настійно рекомендуємо продати їх — ціна дозволяє покрити витрати на демонтаж і вивезення великогабаритного сміття.
  • професійна оцінка якості брухту. У нашій компанії працюють спеціально навчені фахівці з великим досвідом роботи експрес-аналізу та оцінки металобрухту. Тому ми можемо гарантувати швидку і адекватну оцінку здається вторсировини. Зважування брухту здійснюється на сучасних електронних вагах, здатних максимально точно визначити вагу.
  • самовивіз чавунної сантехніки. Продати подібний лом в нашу компанію не тільки вигідно, але ще і зручно, так як на першу вимогу клієнта ми вивозимо важку сантехніку об’ємом від 1 тонни на спеціалізованій техніці.
  • виплати за брухт чавуну на місці різними способами. Ми здійснюємо розрахунок на місці після зважування готівкою або безготівковим розрахунком. Всі документи оформляються також на місці — клієнту немає необхідності їхати в приймальний пункт. Тим самим наші клієнти економлять свій дорогоцінний час.

Для зручності наших клієнтів ми також пропонуємо послугу демонтажу. Бригада досвідчених майстрів акуратно витягне ванну, не пошкодивши при цьому каналізаційну систему. Все будівельне сміття, що утворилося в результаті демонтажу, ми прибираємо і вивозимо самостійно.

Температура повітря в приміщенні, де приймається ванна, не повинна бути нижче 20° с; не можна приймати ванни при наповненому шлунку. Найкраще робити це до прийому їжі або не раніше ніж через 2-3 години після їжі; перед прийняттям ванни тіло повинно бути рівномірно розігріте рухом, тертям або теплотою, особливо потрібно стежити, щоб руки і ноги не були холодними.

Якщо немає звички до гарячої та холодної води, найкраще починати прийом контрастних ванн з ванн для рук і для ніг.

Ванна ручна і ножна

потрібно взяти два таза, в один з яких налити холодну воду, в інший — гарячу. Кінцівки поперемінно опускають спочатку в холодну воду, потім в гарячу, в кожній тримаючи їх по 1 хвилині. Так потрібно робити до 11 разів, остання вода повинна бути холодна. Особливий вид ручних ванн-ліктьова ванна, коли руку згинають в лікті під гострим кутом і опускають ліктьовий суглоб в посудину з водою до половини передпліччя і плеча. Такі ванни підсилюють обмін речовин в занурених ділянках, залучаючи до них кров, а також посилюючи приплив крові і кровообіг в прилеглих ділянках тіла (в грудях — ручна ванна, в черевних органах — ножна ванна).

Ванна ручна і ножна глибока

холодну і гарячу воду наливають в два більш глибоких судини-відро, діжку, ванну — і по черзі занурюють туди кінцівки: спочатку в холодну воду, потім в гарячу. Руки можна занурювати майже до пахв, ноги — до колін або середини стегна (можна зробити це у ванні, вставши на коліна).

Ванна сидяча

виробивши звичку до ножним і ручним контрастним ванн, можна переходити до сидячих ванн з зануренням до паху. Спочатку потрібно прийняти звичайну теплу ванну для всього тіла, щоб розігріти тіло, потім витертися насухо і приступити до контрастних ванн, чергуючи холодну і гарячу воду 5 разів, перебуваючи по 1 хвилині в кожній, починаючи холодної і закінчуючи холодною. Після чого тіло треба витерти і по можливості залишитися оголеним на повітрі від 6 до 30 хвилин. Виробивши звичку до таких ванн, можна переходити до сидячих ванн з більш глибоким зануренням — по груди.

Повна контрастна ванна

цю ванну застосовують після того, як виробилася звичка до попередніх ванн. Повна контрастна ванна рекомендується для посилення кровообігу і зниження артеріального тиску, що може бути показано при гіпертонії, хворобах кровообігу, а також обшей втоми і застуді. Приймають ванну при температурі холодної води 14-15° с і гарячої води 41-43° с.кожна ванна триває 1 хвилину, ванни чергують, починаючи з холодної і закінчуючи холодною, як мінімум, 11 разів. По самопочуттю можна доводити курс до 61 рази. Тіло занурюють до рівня шиї.

Ванни при атеросклерозі

для хворих атеросклерозом рекомендується кілька видозмінити контрастну ванну так, щоб вона надавала найбільш сприятливий вплив на хворі судини. В цьому випадку лікування починають з найменшою різницею температур між холодною і гарячою ванною. У перші три дні приймають контрастні ванни з температурою холодної води 35° с і гарячої-39° с. У наступні три дні температура холодної ванни 30° с, гарячої — 40° с. У наступні два дні температура холодної води 25° с, гарячої — 41° с. У наступні два дні температура холодної води 20° с, гарячої-42° с.у наступні два дні температура холодної води — 15° с, гарячої — 43° с. Далі останній вид ванни приймають щодня. У кожній ванні треба залишатися 1 хвилину, проводячи, як мінімум, 11 чергувань.

Ванна з підвищенням температури

така ванна дуже інтенсивно видаляє отруйні речовини з організму. Як це відбувається? частково отрути, що накопичилися в тканинах, розсмоктуються, набувають водянисту форму і виводяться разом з потом через шкіру, частково ж вони нейтралізуються кров’ю і виводяться через органи виділення. Кров при цьому очищається також. Потрібно зануритися по груди в ванну з прохолодною або теплуватою водою (30 — 35° с) і протягом 15 хвилин поступово підливати гарячу воду в міру терпимості. Після цього треба як слід обтертися, загорнутися в вовняну ковдру і лягти. В цей час почнеться інтенсивне потовиділення. Лежати треба до припинення поту — зазвичай він припиняється в термін від 15 хвилин до 1 години. Після цього треба знову зануритися в ванну з температурою води на 2-4° с нижче початкової температури першої ванни.

Контрастний душ

контрастний душ треба приймати після всіх фізичних вправ, в тому числі і описаних в цій книзі. Можна стояти під душем, можна обливати себе водою з відра або зі шланга. Спочатку йде обливання холодною водою, потім гарячою-і в тому і в іншому випадку температура води повинна бути комфортною. Голову обливати не треба. Холодною водою треба обливати себе починаючи з п’ят, потім піднятися до колін, потім до області пупка, потім до плечей. Гарячий душ починають з плечей, обливаючи їх ззаду. Чергувати холодний і гарячий душ треба не менше 5 разів, а найкраще до 11 разів. Закінчувати треба холодною водою.

Контрастні водяні компреси

ці компреси можна робити в тому випадку, якщо немає можливості приймати ванну або душ. Взяти два таза або відра, або будь-які ємності, куди можна встати обома ногами. В одну ємність налити холодну воду( до 26 » с), вІншу-гарячу, (41-43° с). У кожну ємність опустити по тонкій простирадлі. Встати з ногами в ємність з холодною водою і натягнути на себе змочену простирадло так, щоб вона компресом прилипла до всього тіла. Потримати її на собі хвилину. Потім зняти простирадло, покласти назад у воду і перейти в ємність з гарячою водою, натягнути мокру простирадло, змочену в гарячій воді. Таких змін має бути не менше 5, краще-11. Що в цей час відбувається? гаряча вода розширить судини, пори шкіри відкриються, через них почнуть виходити отрути. Довше ніж 1 хвилину перебувати в гарячій простирадлі не можна, так як в цьому випадку будуть виходити вже не тільки отрути, але і вітаміни, і мінеральні солі. Щоб цього не сталося, треба вчасно перейти до холодної води, яка закриває пори.

В результаті такого чергування температур в організмі почнеться потужна перебудова. Циркуляція крові посилиться, кров за рахунок цього збагатиться киснем, посилиться приплив крові, збагаченої киснем, до клітин, клітини наповняться життєвою силою. Одночасно відбувається своєрідний внутрішній масаж судин, а значить, їх очищення.

Див також:

Лікування морською водою
Море, яке я любив з дитинства, завжди приносило мені всілякі дари-дари здоров’я. Море готове ділитися своїми дарами з усіма людьми-з тими, хто шукає здоров’я, гармонії, повноцінного життя. Саме життя вийшло з моря. І море продовжує дарувати нам життя і її енергію…

Інші види ванн
здоров’я залежить від кровообігу, а нормальний кровообіг — від того, чи добре працюють капіляри. Що таке старість? це не що інше, як поступове висихання організму внаслідок поганого харчування клітин, закриття капілярів. Будь-яка хвороба супроводжується процесами старіння. Отже, оздоровлення-це завжди омолодження…

Увага! медична енциклопедія наведена на сайті виключно для ознайомчих цілей, і не є посібником для самолікування.

  • хребець.ру не несе відповідальності за можливі наслідки від застосування інформації, наведеної в цьому розділі. Лікування повинно бути призначено лікарем!
  • все, що можна у нас придбати ви можете подивитися за цим посиланням в інтернет-магазині . Будь ласка, не дзвоніть нам з приводу покупки товарів, яких немає в інтернет-магазині.

Як правильно приймати ванни правила прийому ванн

Здрастуйте, друзі! з більш ранніх статей ви вже знаєте: як приймати ванни з сіллю. Ще будемо розбирати і інші види ванн . Щоб ви краще орієнтувалися в цих питаннях, сьогодні ознайомимося з загальними правилами (алгоритмом):, або правила прийому ванн .

Правила прийому ванн досить прості:

1. Гігієнічні та лікувальні ванни можна приймати в будь-який час року і дня

Їх краще приймати через деякий час після легкої трапези (тобто не на «голодний шлунок», але і не відразу після рясної їжі);

Кращий час для прийому ванн – хвилин через 30-40 після легкого сніданку;

Прийом ванн у другій половині дня краще організувати через 1-2 години після обіду;

Ефективність лікування ваннами підвищується, якщо їх проводити, враховуючи ваш .

2. Якщо ви приймаєте ванни з лікувальною метою, то загальні ванни зазвичай приймають через день, або два дні поспіль з наступним днем відпочинку; місцеві лікувальні ванни проводяться щодня.

3. Тривалість прийому лікувальної ванни, тривалість курсу лікування ваннами залежать як від характеру захворювання, так і від виду ванни . Тому необхідно проконсультуватися з фізіотерапевтом.

4. Для проведення загальної ванни для дорослих необхідна ємність місткістю 200-300 л, а для дітей 50-100 л. Для місцевих ванн досить ємності зі значно меншою місткістю: для сидячої ванни – 20-50 л, для ножної – 10-20 л, для ручної – 5-10 л.

5. Біля ванни (щоб уникнути травм і переохолодження) поверхня, на яку ви будете ступати після прийому ванни, повинна бути протиковзкою і теплою (рішення: «теплі підлоги», гумовий килимок або дерев’яна решітка, рушник для ніг).

6. воду в ванну краще наливати відразу необхідної температури, або змішуючи (спочатку наливати холодну воду, потім додавати гарячу).

7. Температура води у ванні повинна відповідати температурі, рекомендованої вам лікарем.

8. Занурюватися в ванну потрібно спокійно, повільно; під час прийому ванни лежати потрібно, розслабившись, не рухаючись; лежачи у ванні , потрібно упиратися ногами в ножний кінець ванни , або в підставку для ніг (якщо ванна велика для вас); під голову можна покласти рушник, надувну подушку, або гумову грілку, наповнену теплою водою.

9. при прийомі загальної ванни лежати потрібно так, щоб область серця залишалася над поверхнею води (рівень води у ванні повинен бути нижче сосків).

10. після закінчення ванної процедури (крім соляних ванн ) необхідно відразу витертися рушником / простирадлом насухо, одягнутися і відпочити протягом 20-30 хвилин.

Отже, ми розібрали десять правил прийому ванн . Сподіваюся, тепер ви відмінно знаєте, як правильно приймати ванни . Раджу вам виконувати правила прийому ванн!

Запрошую вас ! блог регулярно поповнюється новими статтями. До нових зустрічей! у вашому розпорядженні на сторінці знаходяться кнопки соціальних мереж. Натискайте на них, ділячись з друзями корисною інформацією! а для отримання нових статей блогу внесіть свої дані в форму підписки під статтею або в правому сайдбарі!

Поніжитися у ванні дуже приємно. Батько медицини гіппократ прописував ванни, коли основні види лікування не давали позитивний результат. Прийом ванни благотворно впливає на організм, знімає втому, відновлює нервову систему і омолоджує шкіру.

Підготовка і правила прийому ванн. приймати ванну не рекомендується частіше двох разів на тиждень. Це обумовлено тим, що організм після прийому ванни повинен постачати шкіру жиром, для того щоб вона не сохла і не лущилася. Через частого прийому ванн, організму пом’якшити шкіру в належній в міру, не представляється можливим.

Перед прийняттям ванни найкраще скористатися душем. Він змиє піт, розширить пори і кровоносні судини, а так само розслабить м’язи.

Перед прийомом ванни переконайтеся, що температура приміщення не нижче 25°.

Приймати ванну потрібно за дві години до прийому їжі або за стільки ж часу після нього.

Після прийому ванни тіло потребує зволоження. Найкраще відразу після ванни нанести зволожуючий крем або скористатися спеціальним лосьйоном.

Різновиди ванн. ванни діляться по температурі води. Існують холодні, прохолодні, звичайні і гарячі.

Холодні ванни. температура холодних ванн не перевищує + 20°. Холодні ванни стимулюють нервову і кровоносну систему, покращують обмін речовин. Час прийому холодних ванн — 1-5 хвилин.
Прохолодні ванни. температура прохолодних ванн + 30°. Хороший засіб від відсутності апетиту, сонливості і апатії. Рекомендується приймати 3 – 5 хвилин.
Звичайні ванни. температура звичайних ванн + 34-36°. Відмінно борються з головним болем і безсонням. Звичайні ванни заспокоюють шкіру.
Гарячі ванни. температура гарячих ванн + 38-40°. При прийомі гарячої ванни кров від внутрішніх кровоносних судин приливає до тих дрібних судинах, які розташовані на поверхні організму, під шкірою. Цей процес стимулює вихід шлаків та інших шкідливих речовин з організму через піт. Після прийняття гарячої ванни потрібно обдати тіло прохолодним душем.

Холодні і прохолодні тонізуючі ванни краще приймати вранці, в той час як теплі і гарячі ванни приймаються перед сном.

Вплив прийому ванни на організм. При зануренні в воду кістково-м’язова частина скидає з себе напругу і організм розслабляється.

Прийом ванни сприятливо діє на шкіру, відкриваючи пори, очищаючи їх і нормалізує функцію пір на 100%. Розчинені у воді мінерали і кисень краще проникають в шкіру і внутрішні органи.

Вода благотворно впливає на організм. З давніх-давен відомо, що прийом ванни знімає стрес, нормалізує кровообіг. Завдяки всіляким корисним добавкам в воду можна домогтися ефективного результату від прийому ванни.

Ванни з добавками. існує безліч добавок, які застосовую при прийомі ванн:

Сіль. у природній морській солі міститься джерело корисних для організму речовин: калій, кальцій, магній, бром, йод, прийом ванни з сіллю тонізує організм, знімає напруженість і біль в м’язах, сприятливо впливає на нервову систему, зміцнюючи її. Інструкція по застосуванню солі для ванн зазвичай написана на упаковці.
Піна. до складу піни входять ароматизатори, які наповнюють ванну приємним запахом, створюючи ефект ароматерапії. Так само в піну для ванн входять миючі речовини і жири. Останні живлять шкіру і створюють додаткове зволоження, яке буде необхідно відразу після прийому ванни.
Масло. ефірні масла рослин володіють різнимПризначення. Як правило, на етикетки від флакона з маслом детально розписано для чого і скільки крапель потрібно додати в воду.
Рослинно-трав’яні. у травах містяться сприятливі мікроелементи, вітаміни, фітоциди які вбивають бактерії. Трав’яні ванни теж створюють ефект ароматерапії. Крім того аромат трав лікує простудні захворювання.

Кілька рецептів трав’яних ванн.
Ванна з настою трави сухоцвіту. ванна для боротьби з сухістю шкіри. 250 г сухої трави заливається 2 літрами окропу. Настоюється протягом 40 хвилин. Оптимальний ефект досягається при прийомі ванни 35-градусної температури.

Ванна з степових трав. до складу відвару для приготування такої ванни входить материнка, м’ята, чебрець, полин, подорожник і деревій. Все змішується в рівних частинах. Загальний обсяг отриманої суміші повинен скласти 350-400 г.трави заливаються 2 літрами окропу і настоюють протягом 40-50 хвилин. Ванна зі степових трав тонізує і освіжає організм.

Ванна для приємного сну. відвар для ванни, яка заспокоює організм і розслабляє його перед сном, входять: ромашка, м’ята, липовий цвіт і корінь валеріани. Спосіб приготування такий же, як і у ванни на степових травах. Ця ванна омолоджує шкіру і зміцнює нервову систему.

Після прийому ванни потрібно трохи відпочити. Продовження слід.

Прийняття ванни може бути дуже приємним досвідом, незалежно від того, чи приймаєте ви ванну, щоб гарненько вимитися або просто повалятися в теплій воді і розслабитися. Перш ніж приймати ванну буде потрібно трохи підготуватися, щоб цей процес був максимально комфортним і розслаблюючим.

Кроки

Частина 1

підготуйте ванну

    Постеліть на підлозі килимок для ванної. перш ніж починати набирати воду варто постелити поруч килимок для ванни, щоб вся вода, яка може виплеснутися в процесі, вбралася в нього, а не розливалася по ванній. Варто також повісити рушник у легкодоступному місці,щоб ви не капали по всій ванній кімнаті, коли виберетеся з ванної. А ще краще вибрати одяг, яку ви одягнете після ванної, і покласти її в такому місці, де вона не намочиться.

    Сполосніть ванну. перш ніж заткнути стік і почати набирати воду, сполосніть ванну водою, щоб змити пил або бруд, які могли накопичитися в ній від того часу, коли ви останній раз брали ванну.

    • можна також самому сполоснутися в душі, перш ніж набирати воду у ванній. Так ваша шкіра буде чистою, і у ванній поруч з вами не буде плавати ніяка бруд.
    • якщо ви не використовували ванну деякий час, варто вимити її чистою ганчіркою і проточною водою, щоб весь пил змилася.
  1. Переконайтеся, що пробка правильно вставлена в стік. у різних ваннах будуть різні механізми збереження води у ванній. У деяких є навіть рукоятка, яку потрібно повернути, щоб вода не стікала.

    • в інших ваннах вам доведеться увіткнути пробку вручну. Якщо це так, візьміть пробку і вставте її в стік, переконавшись, що виїмки в пробці збігаються з виїмками в стоці, щоб вода не протікала.
  2. Почніть наповнювати ванну водою. знову ж таки, в різних ваннах можуть бути різні способи включення води, так що у вашого крана можуть бути дві ручки або одна ручка. Якщо у вас немає проточної води, можна нагріти кілька каменів на вогні і кинути їх у воду. Пересувайте камені у воді, і вона нагріється рівномірно. Потім приберіть камені.

    Налаштуйте температуру на свій смак. коли починаєте набирати воду, відрегулюйте так, щоб вона була настільки прохолодною, теплою або гарячою, наскільки ви хочете. Якщо ви використовуєте метод з камінням, додайте холодну воду, поки температура не буде придатною. Деякі вважають за краще приймати холодну ванну, хоча більшість вважає за краще ніжитися в гарячій, розслаблюючій ванній. Наповніть ванну приблизно на три чверті.

    • тривалість часу, яка для цього буде потрібно, залежить від розміру ванної і напору водопровідної системи. Для цього може знадобитися від трьох до десяти хвилин або навіть більше, якщо у вас велика ванна. В цей час перевіряйте температуру води ліктем або зап’ястям, оскільки долоню звикає до води, а лікоть і зап’ясті – ні. Будьте обережні, торкаючись дуже гарячої води.
  3. Додайте піну для ванни або інші засоби в поточну воду. коли вода набирається, влийте в неї під краном невелику кількість піни. Так поточна з крана вода розмішає піну у воді, яка вже набралася. Обов’язково прочитайте вказівки по використанню на пляшці з піною, щоб не переборщити з її кількістю, якщо наллєте занадто багато – піна може розповзтися по всій ванній кімнаті. А ще в ванну можна додати:

    • бомбочки для ванни. Вони являють собою твердий засіб для ванни, яке випускає чудовий запах, утворюючи бульбашки або піну.
    • ефірні масла. Якщо ви не дуже хочете використовувати піну, але все ж хочете поніжитися в розслаблюючій ванній з приємним ароматом, спробуйте додати в воду кілька крапель ефірного масла. Для релаксації можна використовувати такі аромати, як лаванда, троянда, евкаліпт, м’ята, кедр, ромашка або жасмин.
    • солі для ванни. Замість використання ефірних масел можна всипати в воду трохи солі для ванни. Вона не утворює бульбашок, але ваша ванна буде пахнути просто божественно.
  4. Вимкніть воду. майте на увазі, що коли ви заберетеся в ванну, рівень води в ній підніметься, так що не наповнюйте ванну до країв, інакше велика кількість води переллється через край і заллє всю підлогу у ванній.

    Увімкніть обігрівач у ванній. у холодні дні буває важко вибратися з теплої, розслаблюючій ванній. Увімкніть обігрівач у ванній (якщо такий є), це допоможе вам вибратися з води, щоб продовжити свій день (або вечір). До теплого повітря буде легше пристосуватися, ніж вибиратися з теплої води і витиратися в холодній ванній кімнаті.

    • якщо у вас у ванній кімнаті немає обігрівача, закрийте в ній всі вікна і двері. Пар від гарячої води розігріє приміщення і пізніше вам буде простіше вибратися з ванної.
  5. Додайте приємних штрихів вашої ванної. те, що ви хочете додати, буде залежати від ваших особистих уподобань. Можна запалити свічку для створення розслабляючого настрою, а можна включити спокійну музику, яку ви будете слухати, отмокая у ванній. Якщо ви запалюєте свічку, не забувайте слідувати звичайним правилам безпеки, щоб не влаштувати пожежу. А ще можна:

    • взяти з собою в ванну журнал або книгу, щоб почитати щось, поки ніжитеся у ванній (тільки будьте обережні, не впустіть їх у воду!).
    • запалити пахощі, щоб створити відповідну атмосферу для релаксації (це особливо корисно, якщо ви не використовуєте піну або інші запашні засоби для ванни).
    • ніколи не беріть з собою в ванну електричні пристрої. Якщо такий пристрій впаде в воду, вас може вбити струмом!

    Частина 2

    приймайте ванну

    1. Зніміть одяг. якщо ви збираєтеся носити той же одяг після прийняття ванни, обов’язково покладіть його там, де вона не намочиться, якщо ви випадково виплеснете трохи води з ванної. Покладіть одяг на пральну машинку або полицю. Але майте на увазі, що ванна кімната може наповнитися парою від гарячої води, а це означає, що одяг може стати трохи вологою від пари.

      • можна роздягнутися в своїй кімнаті, а потім обмотатися рушником або накинути халат, щоб дістатися до ванної, якщо ви дуже не хочете, щоб ваші речі зволожилися.
      • пам’ятайте про те, що це ваша ванна, і якщо ви віддаєте перевагу залишатися одягненим – так і зробіть, якщо ви віддаєте перевагу надягати купальник, а не знімати весь одяг – так і зробіть. Однак так вам буде трохи важче повністю вимитися.
    2. Знову перевірте воду, перш ніж забиратися у ванну. перш ніж забиратися у ванну, знову перевірте воду, щоб випадково не обпектися. Використовуйте для цього лікоть. Якщо вода занадто гаряча, зачекайте кілька хвилин, перш ніж лягати у ванну. Або ж, якщо ви не хочете чекати, можна спустити трохи гарячої води і набрати ще холодної. Коли вважаєте, що вода готова, знову перевірте її, щоб переконатися, що вона охолола.

      Ляжте у ванну і розслабтеся. прийняття ванни дуже допомагає розслабитися. Пориньте у воду по саму шию. При бажанні можна занурити в воду і голову, щоб намочити волосся і обличчя. Коли влаштуєтеся зручніше, відкиньтеся назад і дозвольте теплій воді і ароматам допомогти вам розслабитися.

      • закрийте очі і розслабтеся. Дозвольте думкам вільно текти, але будьте обережні, якщо ви заснете у ванній, то можете піддати себе серйозній небезпеці. Ви можете потонути! послухайте музику або почитайте ту книгу, до якої ніяк не доходили руки.
    3. Можна помити голову і тіло, коли ви в душі. ванна — це не тільки спосіб релаксації, можна також і помитися, відпускаючи свої турботи і тривоги.