Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

77

Дитяча забавна іграшка лизун (слім або хендгам) являє собою еластичну желеподібну субстанцію, яка на дотик нагадує м’який пластилін, що не залишає на поверхні ніяких слідів. Подібну іграшку можна знайти на полицях дитячих магазинів або зробити самостійно. Щоб такий вихованець довше зберігав свої властивості, за ним необхідно правильно доглядати.

Еластичний хендгам подобається як дітям, так і їх батькам, які із задоволенням застосовують його для масажу. Як правило, цей желеподібний продукт швидко псується. Але якщо точно знати, як доглядати за лізуном, можна продовжити йому життя на довгий час. Головне місце при цьому відводиться харчуванню.

Чим годувати лизуна?

Для сліма важливо зробити і підібрати правильне харчування. Основними інгредієнтами, якими харчується іграшка:
— вода;
— ластик;
— солі.

Що потрібно, щоб нагодувати і напоїти хендгама:
— на дно банки налити води;
— додати дрібку солі;
— покласти слім;
— закрити зверху кришкою;
— збовтавши;
— можна додати ластик.

Слім був винайдений ще в сімдесятих роках двадцятого століття. Виготовляється продукт з желеподібного клейкого матеріалу, тому іграшка може постійно змінювати форму і прилипати навіть до вертикальної поверхні. Але з часом хендгам втрачає ці властивості, при цьому сильно зменшуючись в розмірах. Одним із секретів того, як збільшити лизуна в розмірі, є наступний досвід:
— у контейнер додати трохи води;
— потім ємність прибрати на полицю холодильника;
— вранці слім дістати;
— хендгам повинен вирости.

Як помити лизуна

Як очистити лизуна від бруду, до липкої поверхні якого легко прилипає все підряд. Найголовніше при грі зі слімом – це намагатися уникати будь-яких забруднень. Хендгам здатний швидко вбирати пил, через що сильно зменшується в розмірах і втрачає липкі властивості. Щоб цього не сталося, слід не допускати попадання іграшки в пилові місця. Крім того, необхідно уникати зіткнення сліма з ворсом, волоссям. Якщо забруднення сталося, як почистити лизуна в такому випадку? для купання желеподібного продукту:
— наберіть води в ємність і прополосніть в ній хендгам;
— перекладіть на дно баночки для зберігання.

Ще один спосіб того, як доглядати за лізуном, передбачає використання шприца. Для цього буде потрібно:
— набрати шприцом хендгам;
— обережно видавити хендгам через шприц;
— весь бруд збереться в «носику» шприца, де повинна бути голка.

Багатьох власників слімів цікавить питання, як може завагітніти хендгам і як отримати «потомство» від іграшки. Можна відразу купити вихованця» в положенні», при цьому завагітніти може будь-яка стать. Визначити наявність «плоду» просто: на поверхні іграшки повинні бути невеликі бульбашки. Через чотири дні вони зіллються в єдиний міхур, при розриві якого можна виявити маленький клубочок. Якщо новонародженого добре годувати, то «малюк» здатний вирости до розмірів магазинного.
Від хорошого догляду хендгами здатні завагітніти самі собою. Але можна провести штучну операцію по «запліднення». Для цього потрібно голкою взяти невеликий шматочок від хлопчика і потім ввести матеріал в тіло дівчинки. Після цього з» вагітним » слімом краще не грати і зберігати лише в темному місці. «вагітність» триває 4 дні, після чого з’являється кольорове плямочка на поверхні іграшки. «дитину» відокремити і покласти на дно окремої баночки. Колір «малюка» рідко збігається з забарвленням батьків.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Як грати з лізуном

Щоб лизун прожив у вас довгий час, необхідно знати як ще за ним доглядати:
— не варто часто грати з липким вихованцем;
— не кидайте хендгам на стіну;
— грати зі слімом треба в міру, якщо зовсім забути про нього, то іграшка зсихається, може заразитися хворобою або покритися цвіллю;
— не давати вихованця дітям до трьох років.

Як зберігати лизуна

Правила зберігання:
— іграшку з водою на дні банки на ніч прибирають в холодильник;
— не слід ставити коробку з іграшкою в морозилку, вона перестане липнути;
— фабричні хендгами йдуть вже з банкою, якщо такої немає, то можна зробити її самостійно або помістити в ємність, яка закривається кришкою.

Відео: як правильно доглядати за лізуном

Іграшка лизун стала популярною після виходу на екрани художньої картини «мисливцями за привидами». Назву вона отримала завдяки одному з героїв фільму приведення, якого мисливці прозвали лизун.

Сцена з фільму» мисливці за привидами » 1989 рік. Зліва лизун, завдяки якому іграшка лизун стала популярною у дітей

Іграшка швидко набула популярності серед дітей по всьому світу, в результаті чого її почали випускати в промислових масштабах. Її можна придбати в магазині, але дітям буде цікавіше, якщо батьки разом з ними зроблять своїми руками лизуна, який може приймати різноманітні форми, розтікатися, тягнутися.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Існує безліч способів, як самостійно зробити іграшку з різних матеріалів. У статті розглянемо кілька поширених і доступних методів, завдяки яким можна надати певний колір іграшці і щільність.

Нижче, показані кращі 9 способів зробити лизуна в домашніх умовах. І перш, ніж приступити до читання , подивіться відео з ютуб, які мають найбільше переглядів. Ми знайшли їх ось так:

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

відео 1. 3 лизуна з двох інгредієнтів

відео 2. Лизун із зубної пасти без клею

А тепер, спробуємо зробити своїми руками цю забавну іграшку. Вибирайте зручний вам спосіб:

як зробити лизуна без клею

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Якщо ви не хочете, щоб у дитини була іграшка, в якій міститься клей, то її можна зробити з інших матеріалів.

Наприклад, можна скористатися пластиліном. В даному випадку масі можна надати будь-яку форму, яка зберігається. Для цього необхідно підготувати:

  • пластилін.
  • желатин.

У металевій мисці розвести харчовий желатин у воді, згідно з інструкцією на упаковці. Відкласти на 1-2 години. Після чого миску потрібно поставити на плиту і після закипання маси зняти з вогню.

100 г пластиліну розім’яти в руках, щоб він став теплим, і змішати його в окремій мисці з 50 мл води, розмішати і додати желатин. Всі інгредієнти ретельно перемішати до утворення однорідної маси і відправити лизуна в холодильник. Через пару годин можете вручити дітям іграшку.

як зробити лизуна з клею пва

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Найчастіше лизуна роблять з клею пва. Існує безліч способів, з використанням різних інгредієнтів, ми з вами розглянемо один з них. Для цього нам знадобляться:

  • 200 мл теплої води.
  • 1-2 флакона білого клею пва.
  • харчовий барвник.
  • 2 флакона бури (сіль слабкої борної кислоти).

Перш, ніж приступити до роботи, потрібно струсити флакон з клеєм, після чого вилити його в глибоку ємність. Для цього підійде звичайна скляна банка. В окремому посуді у воді розмішати барвник і вилити його в банку з клеєм. Всі інгредієнти перемішати до однорідної маси.

Потім борну кислоту потрібно поступово додавати в масу з клеєм. В результаті чого, суміш почне набувати в’язку і щільну консистенцію. Коли буде досягнута необхідна тягучість і густота маси, то її потрібно ретельно перем’яти в гумових рукавичках або в поліетиленовому пакеті. Залишити готовий лизун на папері, приблизно на 30-60 хвилин, після чого можна віддати дітям.

лизун своїми руками з шампуню і соди

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Розглянемо ще один варіант виготовлення лизуна своїми руками. У цьому випадку ми будемо використовувати шампунь, тому дитина повинна грати в присутності дорослих людей. Їм необхідно стежити, щоб він не облизував руки, і після гри ретельно помив їх з милом. Нам потрібно підготувати наступні інгредієнти:

  • шампунь.
  • харчова сода.
  • вода.
  • натуральний або харчовий барвник.

Точного дозування немає, тому потрібно поступово додавати всі інгредієнти, щоб домогтися необхідної консистенції маси. Для початку в будь-якій тарі потрібно змішати шампунь з водою і барвником. Після чого додати соду, і знову розмішати.

Якщо соди буде занадто багато, то потрібно буде додати ще трохи води. Тому самі дивіться, чого може не вистачати для необхідної щільності майбутньої іграшки.

З першого разу лизун може не вийти, але трохи практики і ви вже будете на око визначати необхідну кількість інгредієнтів.

як зробити лизун без тетраборату натрію і без клею пва

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

У магазинній іграшці містяться хімічні елементи, якіМожуть завдати шкоди здоров’ю дитини. Тому рекомендується зробити іграшку самостійно без клею і тетраборату натрію. Якщо ви хочете зробити абсолютно безпечного лизуна, то можна використовувати борошно. Для цього нам потрібно буде підготувати наступні інгредієнти:

  • барвник.
  • холодна і гаряча вода.
  • борошно.

Потрібно просіяти в невелике відерце 2 склянки борошна, додати близько 60-70 мл холодної води, після чого, в такій же кількості гарячої води, але не використовуйте окріп, так як іграшка не вийде. Тепер все ретельно перемішати до однорідної маси. У суміші не повинно залишатися грудочок.

На наступному етапі додати невелику кількість натурального або харчового барвника. Суміш добре потрібно перемішати. Після цього вона повинна стати липкою. Відправити масу в холодильник на 3-4 години. Після закінчення цього часу дитина може радіти новій іграшці.

лизун із зубної пасти

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Зробити лизуна можна зі звичайної зубної пасти. Існує безліч рецептів, але ми з вами розглянемо два способи.

№1 на водяній бані

  1. у миску видавити потрібно кількість будь зубної пасти.
  2. сковороду з водою поставити на плиту і дочекатися закипання рідини.
  3. миску з пастою поставити на водяну баню.
  4. готувати протягом 15 хвилин, при цьому зубну пасту необхідно постійно заважати.
  5. в результаті чого, повинна вийти суха, не текуча маса. Залишити її до повного охолодження.
  6. змастити руки рослинним маслом і м’яти лизуна протягом декількох хвилин.
  7. після таких процедур, лизун повинен добре розтягуватися, стати еластичним, але не рватися.

Весь процес зайняв близько 20 хвилин.

№2 у мікрохвильовці

  1. миску із зубною пастою потрібно поставити з мікрохвильовку, приблизно на 2 хвилини.
  2. витягти тарілку, ретельно перемішати, і знову відправити в мікрохвильову піч на 3 хвилини.
  3. в результаті повинна вийти суха і зморщена маса.
  4. нанести на лизуна косметичне масло і ретельно пом’яти.

При необхідності в масу можна додати блискітки, що дуже сподобається дівчаткам.

простий лизун з води

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Існує дуже простий спосіб виготовлення іграшки. У ній не міститься ніяких токсичних або хімічних речовин. Для того, щоб зробити лизуна потрібно підготувати:

  • 200 мл води.
  • 200 г крохмалю.

Потрібно в рівних пропорціях змішати інгредієнти. Для цього рекомендується користуватися звичайним склянкою. Масу ретельно перемішати, при необхідності додавати той чи інший інгредієнт, щоб домогтися необхідної консистенції. Добре пом’яти і лизун готовий.

Звичайно, така іграшка значно відрізняється від магазинного аналога, але зате вона абсолютно безпечна. При необхідності можна додати трохи харчового барвника, щоб отримати необхідний колір.

лизун з піни для гоління

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Розглянемо ще один варіант. Основою іграшки буде звичайна піна для гоління. Щоб зробити еластичного лизуна, необхідно підготувати наступні інгредієнти:

  • піна для гоління.
  • бура.
  • клей пва.
  • барвник.
  • вода.

Тепер приступаємо до виготовлення:

  1. у тарілці змішати теплу воду (50 мл) з бурою (1,5 ч.л).
  2. ретельно розмішати, щоб кристалики повністю розчинилися.
  3. в окремому посуді добре перемішати клей з піною для гоління.
  4. додати 2 ч.л приготованого розчину з бури.
  5. пом’яти масу за допомогою лопатки. В результаті чого повинен вийти липкий кому.
  6. потім знову додати невелику кількість бури.
  7. перемішувати масу, поки вона не буде відставати від стінок посуду.
  8. трохи пом’яти в руках, і лизун готовий.

Щоб надати колір іграшці, то можна додати невелику кількість харчового барвника.

лизун своїми руками без крохмалю

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Тепер спробуємо зробити іграшку найпопулярнішим способом. Такий лизун практично не відрізняється від магазинного аналога. Щоб його зробити, нам знадобиться:

  • 100 г пва. Важливо відзначити, що клей повинен бути свіжим.
  • тетраборат натрію. Можна використовувати порошок, він продається в аптеці.
  • барвник необхідного кольору.

Етапи створення:

  1. у ємність додати 50-60 мл теплої води.
  2. додати клей пва. Густота маси буде залежати саме від цього інгредієнта, тому по ходу процесу, можете міняти його кількість.
  3. додати 1 пляшечку тетраборату натрію. А якщо ви вирішили скористатися порошком, то його необхідно розчинити у воді.
  4. після цього додати, вибраний барвник.

Тепер всю суміш потрібно перелити в поліетиленовий пакет і пом’яти її протягом декількох хвилин. Дитина буде задоволений новою іграшці.

скільки коштує лизун в магазині?

Сучасні виробники пропонують придбати іграшку в різних варіантах:

  • світяться.
  • тверді.
  • рідкі.
  • у вигляді тварин або комах.
  • в сітках.
  • в банках.
  • в пакетах.
  • прозорі.
  • та інші.

Саме від цього і буде залежати ціна. Мінімальна ціна становить 15-20 рублів. Купити лизуна можна в магазині або в мережі інтернет. На сьогоднішній день ви знайдете велику кількість пропозицій.

Лизун, або «розумний пластилін», або хендгам – різнобарвна напів-рідка маса, яка швидко змінює свою форму від дотику, скручування або руху. Вперше така іграшка для рук була створена в 1976 році в сша, а особливу популярність отримала в 1984, після виходу на екран фільму «мисливці за привидами», де головним героєм був привид на ім’я лизун. «розумний пластилін» через свою незвичайну структури дуже привертає увагу дітей для створення незвичайних фантазійних композицій, а також може бути використаний в якості масажера для рук і корисний для розвитку дрібної моторики малюка. На полицях магазину можна знайти велику кількість лизунов від різних фірм, але набагато цікавіше самостійно створити цю незвичайну рідко-густу слиз.

як зробити лизуна будинку

З англійської хендгам- (»хенд « — рука,» гам » — жуйка) – жуйка для рук. Перед тим як приступити до створення цієї незвичайної іграшки, потрібно зрозуміти, яка приблизно структура повинна вийти. Отже, лизун повинен бути напіврідким, текучим, але відмінно тримати форму при всіляких рухах. Можна порівняти його з поліетиленовим пакетом, в який наповнили воду і щільно закрили. Лизун рідкий, але чудово виконує всі ваші вказівки. Не вірите? перевірте самі!

Для того, щоб створити лизун в домашніх умовах буде потрібно:

  • клей пва (білого кольору)
  • бура (тетраборат натрію) або порошок боракс
  • харчовий барвник
  • пластмасова або скляна ємність
  • паличка для перемішування

почнемо з інгредієнтів. Клей-головна складова лизуна, тому від його якості буде залежати багато чого. Перед покупкою клею уважно розгляньте термін придатності-чим раніше дата випуску, тим краще буде ваш лизун. Бура або боракс можна придбати в аптеці, причому не потрібно ніяких рецептів, а коштують вони всього лише в межах 10-30 рублів. Грошей з власної скарбнички вам точно вистачить! як барвник можна використовувати не тільки харчову фарбу, підійде також гуаш, зеленка, морквяний сік – все, що дає фарбу і зберігає протягом деякого часу. Посуд для приготування підійде будь-яка, так як нічого небезпечно і токсичного ви готувати не будете. І, нарешті, паличка для розмішування. Можна взяти паличку від ескімо, звичайний олівець — не важливо. Головне, ваше старання і бажання творити і творити! якщо всі інгредієнти приготовлені, приступимо до справи!

Перед тим, як почати змішувати складові, буде корисно знати заздалегідь співвідношення бури і клею, щоб потім не мучитися і не додавати різну кількість. На 100 грам клею потрібно 1 баночка бури. Запам’ятайте це. Відповідно, якщо ви захочете зробити лизун великим, то вам буде потрібно не тільки більше клею, але і більше тетраборату натрію.

  1. у посуд вилийте необхідну кількість клею. Додайте туди кілька крапель зеленки або харчового барвника (на ваш вибір), можна навіть з’єднати і те, і інше. Головне, не перестарайтеся, інакше не тільки лизун буде кольоровим, але і ваші руки під час гри з ним.
  2. ретельно перемішайте. Далі додаєте в розчин буру. Не думайте, що цілого флакончика на 100 грам клею буде невиправдано багато. Якщо даного інгредієнта буде мало, лизун буде прилипати до будь-якої поверхні, залишаючи неприємні сліди.
  3. ще раз дуже добре перемішайте. В результаті повинна вийти желеподібна маса.
  4. для того, щоб прибрати всю воду з поверхні хендгама, необхідно покластиЙого на папір (чисту) і покатати на ній протягом деякого часу.
  5. майже готову масу покладіть в поліетиленовий пакет і ще раз, добре розімніть. Чим довше, тим краще, але приблизний час – 5 хвилин.

Такий незвичайний лизун буде цікавий не тільки через свою структури, але і в зв’язку з тим, що рідка на перший погляд структура притягується магнітом. Для створення магнітного хендгама потрібно, крім уже перерахованих вище інгредієнтів (клею пва, бури, барвника), ще й оксид заліза. Але якщо ви хочете, щоб іграшка ще й світилася в темряві, купіть фосфорну фарбу.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

  1. в одній ємності змішайте склянку води і 0,5 чайної ложки бори. Всю суміш необхідно ретельно перемішати, щоб порошок повністю розчинився у воді. Це другорядні інгредієнти, які знадобляться для активації основного складу.
  2. у другому посуді перемішайте один стакан води і 30 грамів клею. Варто зауважити, що в даному рецепті потрібно також спеціальна мірна ложка, на око краще не працювати, інакше результат може не виправдати ваші очікування. Якщо весь розчин добре перемішався, додайте туди ще й фосфорну фарбу або інший барвник (можна використовувати і те, і інше, природно в помірних кількостях).
  3. перший приготований розчин обережно вливайте в другій, постійно при цьому помішуючи другий склад. Відразу після того, як помітите, що лизун стає густим і набуває потрібну консистенцію, перестаньте вливати перший розчин і ще раз ретельно перемішайте всю масу. Якщо розбавлена бура з водою залишилася, її можна спокійно вилити в раковину або відро для сміття.
  4. готову масу розподіліть по столу і прямо в середину насипте дрібку оксиду заліза. Гарненько вимішуйте склад, поки він не придбає однорідний колір. Якщо все вийшло, грайте на здоров’я! при піднесенні до хендгаму магніту, він тягнеться до нього, як справжній привид з фільму «мисливці за привидами»! нереальне видовище, яке приємно здивує і маленьких дітей, і навіть дорослих!

корисні поради, які стануть в нагоді при створенні хендгама

Якщо ви збираєтеся створити для себе корисну і цікаву іграшку, вам можуть знадобитися поради, які направлять вас на правильний шлях. Отже:

Що робити, якщо лизун вийшов занадто водянистим і розповзається по руці?
Якщо ви помічаєте таке, значить ви перелили води або додали мало бури. Не переживайте, ще раз перечитайте перший спосіб і зробіть заново.

При розтягуванні лизун ділиться на нитки і не піддається формуванню
Значить, ви додали велику кількість бури. Розбавте розчин клеєм або зовсім трохи водою.

Хендгам затвердів. Що робити?
Це питання один з найпопулярніших, так як багато хто не дотримуються правил зберігання іграшки, на радощах, що у них з’явився такий цікавий і незвичайний склад. Ще раз варто відзначити: зберігати лизун необхідно в щільно закривається баночці або поліетиленовому пакеті. Якщо ви помітили, що лизун став тверднути, просто покладіть його на ніч в баночку з декількома краплями води, вранці він буде як новий!

На відміну від магазинних хендгамів, самостійно приготована іграшка містить саме мінімальну кількість шкідливих речовин. Наприклад, тут немає кремнезему, діоксиду титану і ще багатьох хімічних незрозумілих слів. Такий лизун не отруйний і не токсичний, а результат перевершує навіть магазинний аналог! грайте на здоров’я, експериментуйте і створюйте свої хендгами!

відео: як зробити лизуна своїми руками

Лизун (слайм) — іграшка, яку не хочеться випускати з рук. Желеподібний матеріал, схожий на слиз, допомагає не тільки розвитку дрібної моторики у дітей, а й боротьбі зі стресами у дорослих. Спочатку слайм виготовлявся компанією matte з гуарової камеді і бури. Згодом, рецептура виготовлення лизуна розширилася: одні компоненти замінилися іншими, зробивши його найбільш доступним.

Приготування желеподібного анти-стресу — процес творчий і цікавий. Він не займає багато часу і не вимагає великої кількості інгредієнтів. Дотримуючись усіх правил, створення лизуна не займе більше 5 хвилин.

Найлегший спосіб виготовлення слайма № 1

Приготувати желеподібну іграшку можна за допомогою соди і рідини для миття посуду. Ці інгредієнти легко знайти в кожному будинку. Але при роботі з ними необхідно пам’ятати, що грати з таким лізуном дітям потрібно тільки в присутності дорослих.

Матеріали для приготування:

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

  • харчова сода;
  • миючий засіб для посуду;
  • вода;
  • барвник харчової або фарби (бажано використовувати гуаш).

Спосіб приготування:

  1. у скляну миску потрібно вилити миючий засіб. Дозування довільне. У міру додавання інших інгредієнтів, можна буде орієнтуватися на отриману консистенцію, розбавляючи майбутнього лизуна водою або засобом для миття посуду.
  2. до миючого засобу необхідно додати харчову соду і все ретельно перемішати. Якщо суміш вийде густий, то її можна розрідити іншими компонентами до отримання необхідної консистенції.
  3. коли лизун буде готовий, для додання яскравого кольору в нього можна додати барвник або гуаш і знову гарненько перемішати до повної готовності.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

13 ознак, що ви витрачаєте життя даремно, але не хочете визнавати цього

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Як знайти свою другу половинку: поради для жінок і чоловіків

Желеподібну іграшку можна зробити і зі звичайної зубної пасти.

Найлегший спосіб виготовлення слайма № 2

Шампунь і гель для душу — всього 2 компоненти, які необхідні для виготовлення лизуна.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Зберігати такий слайм потрібно при низьких температурах, тому після ігор необхідно прибирати його в контейнер і поміщати в холодильну камеру. Термін придатності — 30 днів.

Спосіб приготування:

  1. для виготовлення іграшки-лизуна потрібно змішати два компоненти в однакових пропорціях в ємності. Варто звернути увагу на те, що гранули та інші добавки, не повинні міститися ні в гелі, ні в шампуні. В іншому випадку, лизун не буде прозорим.
  2. всі інгредієнти потрібно ретельно перемішати, після чого відправити остуджувати і доходити до потрібної консистенції в холодильник. Через 12-20 годин желеподібний лизун буде готовий до використання.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Зробити лизуна можна не тільки з миючого засобу для посуду, але і з порошку. Спосіб виготовлення можна подивитися на відео.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

20 ознак що ви знайшли ідеального хлопця

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

15 ознак того що ваша душа дуже молода

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

15 шокуючих пластичних операцій, що завершилися плачевно

Найлегший спосіб виготовлення слайма № 3

Лизуна можна зробити і з безпечних інгредієнтів, основу яких становить звичайна пекарська борошно. З желейної іграшкою з борошна можна грати навіть маленьким дітям.

Матеріали для приготування:

  • борошно пекарське;
  • холодна вода;
  • гаряча вода;
  • харчові барвники або натуральні барвники (сік буряка, моркви і т.д.).

Спосіб приготування:

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

  1. у невелику ємність потрібно всипати 300-400 грам попередньо просіяного борошна.
  2. у борошно необхідно влити 50 мл холодної води, після чого додати 50 мл теплої води. Не варто лити дуже гарячу воду. Після закипання води необхідно дати їй час трохи охолонути.
  3. всі інгредієнти потрібно добре перемішати, щоб вийшла однорідна маса без грудок. Після цього в отриману суміш можна додати трохи барвника, все добре перемішати, і відправити отриману липку консистенцію в холодильник на 5-6 годин.
  4. по закінченню часу можна діставати мучного лизуна з холодильної камери і давати грати дітям.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Лизуна можна так само зробити з солі і шампуню. Легкий спосіб приготування можна подивитися на відео.

Найлегший спосіб виготовлення слайма № 4

Легко можна зробити анти-стрес іграшку з клею пва і з порошку або розчину тетраборату натрію. Такий спосіб виготовлення найбільш популярний, так як лизун, приготований за цим рецептом, дуже схожий на магазинний варіант.

Матеріали для приготування:

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

  • клей пва 150 гр.;
  • порошок або розчин 4% тетраборату натрію;
  • харчовий барвник або гуаш;
  • вода 50 мл.

Спосіб приготування:

  1. у ємність для виготовлення слайма потрібно налити 50 мл теплої води.
  2. у воду необхідно додати клей пва. Від його кількості залежить густота майбутньогоЛизун. Якщо здасться, що суміш дуже рідка — можна додати ще клею, відхилившись від показників, зазначених в рецепті.
  3. інгредієнти потрібно добре перемішати і додати до них цілий бульбашка розчину тетраборату натрію. У тому випадку, якщо для приготування використовується порошковий варіант, то його необхідно попередньо розчинити у воді (1 столова ложка порошку на 100 мл води).
  4. після додавання тетраборату, можна надати лизуну колір, додавши необхідний харчовий барвник або фарбу.
  5. отриману суміш знову потрібно перемішати і перелити в пакет. Лизун анти-стрес готовий.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

Існує велика кількість рецептів виготовлення іграшок-лизунов. На відео можна подивитися рецепт приготування слайма без використання тетрабората.

Яким способом керуватися при виготовленні — вирішувати вам. Головне, не варто забувати про правильну експлуатацію створеного лизуна.

Слайм (slime) — це іграшка, яка складається з в’язкого желеподібного матеріалу. Вперше була випущена компанією mattel в 1976 р у нас ця іграшка відома, як «лизун». Швидше за все, ця назва прижилася після перегляду фільму «мисливці за привидами», в якому є персонаж, що володіє подібною консистенцією.

Лизун-іграшка, яка відрізняється своїми унікальними властивостями. Матеріал її виготовлення схожий на слиз, але, при цьому він легко збирається і не розливається. Якщо лизуна залишити в спокої, він розтікається по поверхні. При різкому впливі починає ущільнюватися.

Слаймом можна грати, але, руки не будуть мокрі.

Іграшка лизун цікава для дітей будь-якого віку. Навіть багато дорослих використовують слайм, як іграшку-антистрес, щоб відволіктися, розслабитися і повеселитися.

Ігри з цим слизом розвивають дрібну моторику і мислення, концентрацію уваги, логіку, пам’ять.

З якого віку можна купувати дитині іграшку лизуна?

Я б не радила цього робити раніше 4-5 років. Оскільки дитина в більш ранньому віці все тягне в рот, а це загрожує наслідками. Виготовляється лизун зі штучних матеріалів, він дуже слизький, тому брати його в рот не можна. Деякі лизуни залишають на руках сліди, тому після гри з ними дитині потрібно відразу мити руки. Тому найкраще купувати таку іграшку діткам, які розуміють, що не можна її пробувати на смак.

що собою являє іграшка лизун?

Абсолютно нічого особливого ця іграшка собою не представляє. По виду вона схожа на желейну масу. Як тільки її візьмеш в руки, то вже не хочеться випускати. Іграшка яскрава, приємна на дотик, еластична, тому привертає увагу малюків.

Продаються слайми в невеликих пластмасових коробочках. Їх розміри їх можуть бути різними.

При перекладанні з рук в руки, лизуни плавно перетікають.

як доглядати за лізуном?

Якогось особливого догляду лизун не вимагає. Але, є правила, які все ж краще дотримуватися:
1. Якщо дитина не грається, слайм найкраще зберігати в коробочці, в якій він продавався.
2. Не рекомендується кидати лизуна на підлогу. Він досить липкий і може зібрати весь пил, сміття.
3. Якщо ви помітили, що лизун став кришитися, пересох, додайте в баночку трохи води і залиште його у воді на ніч.
4. Якщо, навпаки, лизун став занадто рідкий, не поспішайте його викидати, додайте в баночку трохи солі.

Підводячи невеликий підсумок, хочеться відзначити, що плюсами даної іграшки є те, що вона кумедна, захоплююча,. А мінусами є її склад і наявність барвників в ньому.

Зверніть увагу, що дітям цікаво кидати лизуна об стіну і дивитися, яким буде результат. Так ось цього робити не варто. Оскільки на шпалерах (стіні) може залишитися жирний слід з відтінком фарби лизуна. А якщо це робити на вулиці, то він збере всю пил.

Робимо лизуна прості способи. Якщо улюблена іграшка захворіла і як доглядати за лизунами лизун став менше що робити

з чого складається лизун?

Основні компоненти-це полісахарид і бура. Ці компоненти шкоди для здоров’я не несуть, а ось барвники, які додаються, — сумнівно.

Якщо дитині захотілося пограти такою іграшкою, краще зробити її самим. В інтернеті можна знайти багато рецептів. Крім того, малюка можна залучити до творчості. Це буде ще корисніше.