Самовирівнюється наливна підлога, як вибрати. Особливості покриття

52

Самовирівнюється наливна підлога, як вибрати. Особливості покриття

Вибираючи найкращий наливна підлога, вам варто знати, що за основу його береться самовирівнюється суміш. У неї є можливість досить швидко розтікатися, покриваючи всю поверхню за рахунок тяжкості власної ваги. Звичайно ж, щоб досягти якісний результат, варто застосовувати інструменти допоміжного характеру. У підсумку вийде забезпечити гладке і рівне покриття.

Даний варіант може бути використаний в якості виконання фінішних робіт для підготовки до укладання декоративного підстави. Не виключено, що кращий наливна підлога самовирівнюється стане самостійною поверхнею.

Такий склад відрізняється рядом плюсів. Наприклад, взяти хоча б той факт, що він здатний прибрати дефекти, але мова йде про невеликі проблеми в поверхні. Час висихання буде мінімальним, а тому пересуватися після обробки поверхні можна буде через 2 години. Якщо ж вирішено продовжити роботу, то краще почекати, як мінімум 12 годин. Оптимальний варіант до 20 годин.

Підстава здатна витримувати невеликі навантаження. Воно володіє відмінними характеристиками зносостійкості. Усадка відсутня, що дозволяє полегшити роботу, та й не зажадає складності в розрахунку за кількістю застосовуваної суміші.

Кращі наливні підлоги відрізняються гарним зовнішнім виглядом. Вони облаштовуються досить швидко. Професіонали кажуть, що якщо розподілити час правильно, поряд зі створенням облицювального покриття, то можна закінчити обробку поверхні за 2 дні. Наприклад, заливається кращий цементний наливна підлога в другій половині доби, а після залишається він на ніч. З ранку можна настилати ламінат або ж укладати паркет.

Врахуйте, що не потрібно думати, що працювати з наливною підлогою зможе навіть новачок, який не має навичок. Кожна помилка, яка пов’язана з відсутністю знань на рахунок технологій, призведе до того, що поверхня покриється рядом дефектів. Шар буде важко піддаватися демонтажу.

Щоб визначитися – наливна підлога або стяжка, що краще, можна проконсультуватися з майстром. Також корисною стане і наша стаття. Не забувайте, що при виборі наливної підлоги важливо взяти до уваги, що всі склади має і схожі недоліки.

Негативні якості пов’язані з тим, що суміш здатна прибрати тріщини незначного розміру, але врахуйте, що основа заливається статі повинна бути невеликої товщини. Якщо ж дефекти великі, то усунути їх не вийде.

Плюс до всього, всі роботи по затоці підлоги потрібно робити відповідно до чіткої технологією, виключаючи затримки. Розчин схильний до швидкого засихання, а тому недоліки прибрати не вийде.

Що стосується ціни, то наливні підлоги дорогі. З цієї причини вибирати їх з метою виключення солідних викривлень статі не варто. Вийде це рішення в дійсно велику копієчку.

Пам’ятайте, що який би не був хороший наливний склад, він не терпить, якщо технологія порушується, майстер виконує роботу халатно. При таких умовах поверхню швидко прийде в непридатність.

Сьогодні склади з ефектом самовирівнювання дозволяють провести роботи в стислий термін, отримуючи покриття, що прослужить ідеальною основою для виконання оздоблювальних робіт.

Який наливна підлога краще для ванної. Наливна підлога у ванній-докладна інструкція, як виготовити і прикрасити стильний і красивий підлогу (100 фото)

З кожним днем в будівельних технологіях відбуваються зміни. Нещодавно з’явилася можливість робити самовирівнюється стяжку. А тепер — підлоги стали не просто наливними, але ще і 3d. Що ж це таке і де можна застосувати цей метод обробки?

Дизайнери і будівельники переконують, що підлоги в критих басейнах, санвузлах, ванних кімнатах повинні бути наливними. Розглядаючи фотографії в журналах по дизайну інтер’єру (або в інтернеті), важко не погодитися.

Спробуємо розібратися, чи так хороша нова технологія? чи дійсно легко робити? це важливо для людей, які впевнені:»хочеш зробити… – зроби сам…».

Самий початок

Почнемо не зі скляної підлоги в палаці вогняної цариці (македи), тим більше, що це тільки легенда. Будемо вважати, що винні художники, що працюють в стилі street painting, які подали ідею дизайнерам робити «розписні підлоги». Йдеться про 3d.

Прості наливні підлоги спочатку використовувалися для посилення бетонної, цементної, гіпсової стяжки у виробничих приміщеннях під основне покриття.

Сучасний погляд

Ця новинка все частіше застосовується для остаточної обробки підлоги в житлових приміщеннях. Вона замінює кахельну плитку, ламінат, навіть … Паркет. З’явилися модні тренди. Обговорюються варіанти ідеального зображення і несмаку.

Тонкошарова прозора полімерна заливка дозволяє втілити в життя найнеймовірніші фантазії – на підлозі можуть «розквітнути» прекрасні квіти, з’явитися морські хвилі або підводний світ. А можна і зоряне небо «перемістити» вниз…

Тут важливо не переборщити. Пол прослужить багато років, як обіцяють майстри, і зображення варто вибрати так, що б воно подобалося якомога довше. Це шпалери легко замінити.

Властивості наливних підлог

Почнемо з недоліків:

  • висока ціна;
  • неможливо демонтувати;
  • мокра підлога стає слизькою;
  • після закінчення монтажу сохне довго (до 7і днів).

У наливних підлог багато переваг, в порівнянні з традиційними підлоговими покриттями. Крім того-позитивних властивостей більше, ніж негативних:

  • поверхня виходить гладка, абсолютно рівна;
  • завдяки відсутності швів, не утворюється цвіль, вода в них не накопичується;
  • стійкі до стирання;
  • немає ризику утворення відколів;
  • абсолютно не токсичні;
  • не втрачають колір протягом усього терміну експлуатації;
  • за ними легко доглядати;
  • підвищена гідроізоляція, тому підходять для санвузла, передпокою, ванною, басейну.

Наливна 3d підлога для приміщень, де багато вологи

Здатність полімерних покриттів відштовхувати воду ідеально підходить для влаштування підлог в таких місцях.

При виготовленні сумішей, використовуються компаунди на основі епоксидних, поліуретанових або метилметакрилатних смол. Вони бувають одно або двокомпонентними. За зовнішнім виглядом готової поверхні-напівматовий, матовий, глянсовий.

Матеріали з епоксидної смоли не мають неприємного запаху, більш екологічні. Саме вони краще для житлових приміщень. Особливо для ванних.

Епоксидні підлоги складаються з двох компонентів-смоли і затверджувача. Для міцності в смолу додають очищений просіяний пісок (дрібна фракція).

Більшої декоративності досягають за допомогою додаткових добавок. На упаковці обов’язково вказуються пропорції. Суміш доводиться до максимально однорідної консистенції.

При виготовленні дизайнерських підлог для фінішної обробки використовуються склади, що дають абсолютно «скляну» глянсову поверхню.

За рахунок прозорості досягається ефект об’ємного зображення. Товщина шару частіше робиться від 1 мм до 4 мм. Чим товще шар, тим більше проявляється 3d.

Щоб підлога у ванній кімнаті прослужив довго — 15-20 років, необхідно точно дотримуватися технологію монтажу. Якщо дотримуватися цього правила, зробити наливна підлога своїми руками цілком доступно.

Яка марка наливної підлоги краще. Особливості застосування

Щоб з’ясувати, який наливна підлога використовувати краще, для початку необхідно визначити область його застосування.

Чорновий

Використовується, якщо поверхня основи має значні локальні дефекти або виражені перепади по площині. Його заливають товстим шаром і / або з установкою армуючої сітки. При виборі кращого наливної підлоги для чорнової заливки перевагу віддають швидковисихаючим сумішам.

Фінішний

До цього типу самонівелюються підлог відносяться декоративні тонкошарові покриття з високими показниками естетичності. Як правило, їх товщина не перевищує 5 мм, вони мають високі характеристики міцності і стирання, посилену адгезію з поверхнею основи. Нерідко під поняттям фінішних складів маються на увазі досить дорогі матеріали на полімерній основі, наприклад, наливні підлоги 3d.

Для теплих підлог

Популярність теплих підлог привела до створення особливого виду самовирівнюються сумішей. Їх основною характеристикою є низький показник термічних деформацій. Як правило, вони мають цементну або гіпсову основу з додаванням в неї великої кількості полімерів і модифікаторів. Який наливна підлога краще для теплої підлоги визначається його місцем експлуатації. У ванній кімнаті кращеВикористовувати цементний, а на кухні, в передпокої або в спальні цілком підійде гіпсовий.

Спеціального призначення

Використовуються в спеццехах, лабораторіях, а також інших приміщеннях, де необхідні особливі умови експлуатації підлог. Їх покриття можуть бути струмопровідними, антистатичними, з високим рівнем хімічного захисту і т. Д.

Відео наливна підлога 120м2 за 2 години: алгоритм роботи, технологія, наш досвід.