Гірлянда своїми руками: 4 простих майстер-класу для батьків з дітьми

38

Зацукрована журавлина, попкорн, шишки, печиво — хіба можна зробити красиві гірлянди з усього цього? а тим більше скласти конкуренцію магазинним новорічним прикрасам? звичайно, можна! наші майстер-класи-прекрасне тому підтвердження

Сьогодні неможливо собі уявити новорічну прикрасу будинку без гірлянд. Але навіщо купувати їх в магазині і бути як всі, якщо можна власноруч створити унікальні речі, які будуть виглядати навіть краще покупних. Тим більше до цього заняття можна долучити своїх дітей, вони з радістю допоможуть вам. Чи готові трохи порукодельничать на благо новорічного оздоблення і провести час з дітлахами? тоді ці прості майстер-класи допоможуть вам швидко і якісно створити оригінальні гірлянди з підручних матеріалів.

1. Гірлянда з попкорну

Всі ми любимо хрусткий попкорн з вишнею, карамеллю і сиром, але мало хто знає, що він служить відмінним матеріалом для гірлянд. Покритий блискітками, глянсовою або металевою фарбою, він стає немов натуральний сніг, іскристий і переливається в променях світла. Головне-стежте, щоб діти не з’їли ваш основний компонент, поки ви будете підбирати інші.

Для початку готуємо попкорн і не забуваємо, що робити його потрібно без масла. Головне — не пересушити пластівці, щоб вони не стали кришитися. Потім вибираємо потрібну довжину нитки, вона ж буде довжиною гірлянди, і заправляємо її в голку. Далі робимо щільний вузол на кінці нитки і починаємо нанизувати на неї попкорн, поки вона повністю їм не заповниться. Цим краще зайнятися самому або пильно стежити за виконує цю процедуру дитиною, адже голкою можна поранитися.

Потім продовжуємо прикраса нашої гірлянди. Уклавши її на заздалегідь підготовлену для роботи поверхню, тонким шаром акуратно наносимо на попкорн клей і зверху присипаємо блискітками. Ні в якому разі не використовуйте багато клею, інакше попкорн почне танути!

2. Гірлянда з зацукрованої журавлини

Ну дуже апетитне прикраса, яке так і норовить бути з’їденим. Але не варто поспішати вживати смачну і корисну журавлину, адже у вигляді гірлянди вона виглядає просто неймовірно і по-справжньому природно. А дітлахи будуть в захваті від того, що своїми руками створили таку красу.

Розводимо кілька столових ложок клею з малою кількістю води, щоб в результаті вийшло подобу пасти. Далі виливаємо субстанцію в пакет і засипаємо туди журавлину без залишку. Зав’язуємо целофан і ретельно все перемішуємо до тих пір, поки журавлина повністю не покриється клеєм. Після чого засипаємо туди ж дві столові ложки цукру і ще раз гарненько перемішуємо весь вміст.

Візьміть папір для запікання, розкладіть на ній вийшла журавлину і почекайте, поки вона висохне. І тільки тепер можна починати нанизувати ягоди. Вибравши необхідну довжину нитки, всуньте її в голку і приступайте до завершального етапу створення гірлянди. Ягідки в зацукрованому вигляді виглядають ну дуже апетитно, так що не забудьте нагадати дитині, що вони вже неїстівні.

3. Гірлянда з шишок

Природна краса такої гірлянди просто зашкалює, а натуральні матеріали завжди були в пошані — ще до того, як екостиль став мейнстрімом. Роблячи таку гірлянду з дитиною, ви покажете йому, наскільки важливо цінувати дари природи і якими вони можуть бути прекрасними.

Насамперед вибираємо, які шишки будуть використовуватися. Можна взяти звичайні і нічого не міняти, а можна пофарбувати їх з балончиків срібною і золотою фарбою або штучним снігом.

Після просто беріть нитку потрібного розміру і прив’язуйте до неї шишки з інтервалом приблизно десять сантиметрів. Щоб створити ефект засніженості, можна попросити дитину обсипати гірлянду блискітками, попередньо завдавши на неї тонкий шар клею.

4. Гірлянда з печива

Ще один смачний варіант прикраси, який допоможе створити істинно новорічний настрій.

Замішуємо дуже солоне тісто з борошна і води. Багато солі, як відомо, робить тісто немов глиняним. Потім за допомогою формочок, в даному випадку зірочки, наробіть печива і не забудьте зробити в кожному екземплярі невеликі наскрізні отвори, куди будете протягувати нитку.

Після запікання печиво має охолонути, а потім можна приступати до подальшої роботи над гірляндою. Для цього наносимо на випічку блискітки або вітражний клей, які можна чергувати, щоб гірлянда була ще оригінальніше. Після нанизуємо печиво на нитку, головне — зробити вузлики таким чином, щоб вони були щільно підігнані до зірочок, і ті не будуть перекручуватися і бовтатися.

Все готово, тепер вийшла красою можна прикрасити новорічну ялинку. Для початку розвішуємо гірлянди, а вже після цього додаємо трохи ялинкових іграшок. Ну а тепер можемо насолоджуватися результатами спільної творчості.