Розчин для миття вікон в домашніх умовах. Нашатир для миття вікон-все про чудодійний засіб

103

Рідкий пральний порошок своїми руками. Прання білизни-це практично щоденне домашнє заняття кожної жінки. Пральні порошки стають все дорожче, тому суми за прання в щомісячному балансі збільшуються буквально з кожним місяцем. А рідкі пральні порошки преміум класу коштують в …

Як почистити диски в домашніх умовах?! це питання цікавить багатьох, адже на автомобільних мийках завжди беруть додаткові гроші за чистку дисків авто. Саме тому диски машини ми чистимо рідко. Що ж, може зробити засіб для чищення дисків авто вдома? рецепт …

Як почистити ювелірні вироби. Коли ваші улюблені ювелірні вироби втрачають свій блиск, не варто бігти в магазин за дорогим миючим розчином. Спробуйте зробити свій очищувач для ювелірних прикрас в домашніх умовах. Він обійдеться набагато дешевше, а його складові компоненти є …

Всі, у кого є вдома килим, рано чи пізно задаються питанням, як освіжити килим. Невеликий килим можна випрати, але килим, який лежить від стіни до стіни складно і накладно прати регулярно. Замість того, щоб витрачатися на пароочищувачі та хімчистку, спробуйте …

Замість того, щоб витрачати гроші на задушливі освіжувачі повітря і ароматизатори, які заповнені ненатуральними добавками, змішайте кілька інгредієнтів, щоб зробити освіжувач повітря своїми руками. Крім того, це дозволить вам зробити освіжувач з таким ароматом, який вам подобається! горілка-це …

Як прикрасити квітковий горщик тканиною. У багатьох є старі теракотові горщики, які, або муляють очі в залі, або припадають пилом в коморі. Прикрасьте свої старі квіткові горщики тканиною, додавши оригінальність в декор вашої квартири. Новий шикарний горщик буде радувати очі вам …

Засіб для миття посуду своїми руками. Якщо ти читаєш цю статтю, значить, вже хоча б раз прочитала склад свого засобу для миття посуду. Дивовижна хімічна суміш?! замість того, щоб викидати гроші на брендові засоби для миття посуду, спробуй зробити своє …

Дитяча присипка-застосування. 16 способів використання. Пляшка дитячої присипки коштує недорого в будь-якому магазині, що робить її доступним засобом для будь-якої дівчини. Ви будете вражені, скільки корисних варіантів застосування є у дитячої присипки. Велика частина способів застосування перевірені на …

Якщо у вас закінчилося засіб для скла, то розгляньте 10 найефективніших засобів, які можна зробити своїми руками з доступних компонентів. Миють швидко і без розлучень. Всі рецепти перевірені.
1. Нашатирний спирт, оцет і горілка

Найефективніший і доступний засіб, який застосовується для усунення сильних забруднень, наприклад, після ремонту.

В 200 мл води додаємо 3 ст. Л. 9% оцту, 1 ст. Л. Нашатирного спирту і 2 ст. Л. Горілки. Перемішуємо і відразу використовуємо.

2. Оцет, крохмаль і горілка

Ефективно проти запорошених вікон.

Одну ст. Л. Будь-якого крохмалю заливаємо 400 мл води. Ретельно перемішуємо до повного розчинення. Додаємо 3 ст.л. 9% оцту і 2 ст. Л. Горілки.

Якщо вікна не сильно брудні, то використовуйте один крохмаль з водою.

Крохмаль можна замінити крейдою або зубним порошком в аналогічних пропорціях.

Горілку упустити, додавши додатково ще 4 ст. Л. Оцту або замінити нашатирним спиртом.

Скла після миття обов’язково потрібно витирати насухо.

3. Сода, сіль і оцет

Засіб з цих компонентів здатне не тільки видалити серйозні забруднення стекол, наприклад, сліди фарби, але і надати їм блиск. Для ефективності краще використовувати кальциновану соду.

Розчиніть в 200 мл води 1 ч. Л. Соди, 2 ч.л. Солі і додайте 1 ст. Л. Оцту.

Сіль для блиску ефективніше замінити 1/4 ч. Л. Гасу.

Натріть на тертці 5 гр. Мило. Підігрійте його в 400 мл води, помішуючи до повного розчинення. Цей крок можна пропустити, якщо будете використовувати 1 ч.л. Рідкого мила або мильної основи.

Додайте в мильну воду 4 ст. Л. 9% оцту. Ретельно перемішайте. Засіб готове.

Мило можна для ефективності замінити засобом для посуду. 1 ч. Л. Рідкого мила = 1-2 краплях якісного засобу для посуду.

5. На основі гліцерину

Цей засіб більше підходить при заключній мийці, наприклад, після засобу на мильній основі. Гліцерин з першого разу погано змивається, залишаючи на склі тонку прозору плівку, яка буде поступово руйнуватися разом з брудом під впливом дощів та інших факторів. Тим самим він здатний зберегти вікна чистими навіть після миття.

Налийте в 30 мл води 70 мл гліцерину і 1/4 ч.л. Нашатирного спирту (необов’язково). Ретельно перемішайте.

6. Лимонна шкірка і оцет

Засіб ефективний, дешевий і ароматний, але потрібно 2 тижні на приготування. Не підійде для запорошених вікон.

В банку помістіть 500 гр. Лимонної шкірки і залийте 500 мл 9% оцту. Щільно накрийте кришкою і настоюйте 14 днів, періодично струшуючи. Процідіть і розбавляйте з водою: на 200 мл води потрібно 3 ст.л. Кошти.

Цей засіб можна приготувати швидше за допомогою лимонної кислоти, тільки воно не буде пахнути лимоном. На 500 мл оцту потрібно 25 гр. Лимонної кислоти.

7. Перекис водню і сіль

Перемішайте 100 мл 3% розчин перекису водню з аналогічною кількістю води. Додайте 1/4 ч. Л. Солі і перемішайте до повного розчинення. Засіб не вимагає змивання. Скла будуть блищати.

8. На основі бури (borax або тетраборат натрію)

Розчиніть 1/2 ч. Л. Бури в 150 мл води. Якщо забруднення сильні, то додайте 1/4 ч.л. Нашатирного спирту.

9. Пральний порошок і оцет

Всім добрий день! у молодшої сестри дружини перший справжній ювілей-20 років. Надумали ми подарувати їй красиву квітку в горщику.

Зайшли за ним в наш найбільший магазин з продажу рослин. У нього конструкція даху прозора, виконана з похилих вікон.

Це для того, щоб квітам по максимуму сонця діставалося, в нашій не особливо сонячної місцевості хороше рішення.

Але хто б міг подумати, що вікна мити персонал абсолютно не вміє. Всю красу своїми розлученнями зіпсували. Чим краще мити вікна без розлучень, дізнаєтеся далі.

Давним-давно, до того, як винайшли сучасні засоби, миття вікон не вважали проблемою.

Люди використовували звичайний оцет, воду і ганчірку – і в лічені хвилини можна було милуватися рідною вулицею через сяюче чистотою вікно. Швидкість в цій справі ще залежить від наявності навичок, досвіду.

У наш час полиці магазинів заставлені миючими засобами для якоїсь певної мети. Рекламні білборди, афіші з цією продукцією заполонили жваві магістралі і телебачення.

І, цікаво, що «секретний» елемент в складі миючих засобів-це звичайний оцет. У xxi столітті люди звикли до сучасного стилю життя, хоча він ускладнюється.

Деякі звикли думати: чому потрібно різати часник ножем, якщо з’явилося для цього більше 40 пристосувань, або навіщо прибирати звичайною ганчіркою, коли придумані спеціальні серветки? але не краще б застосувати дешеві та ефективні засоби для миття вікон? ефект той же.

Способи з миття вікон:

1 спосіб

Перш ніж приступити до справи, необхідно взяти ватяну паличку, зубочистку, губку, серветку, лляну ганчірку, теплу воду, оцет. Вичищаємо всі отвори зубочисткою і паличкою від забруднення. Вимиваємо губкою, змоченою в теплій мильній воді віконні рами, і витираємо сухою ганчіркою.

Потім наливаємо чисту воду у відро (з розрахунком 1 літр води + 2 ст.л. Оцту). Вимиваємо мокрою лляною ганчіркою скла і, отже, сухою або листом журналу. Все! вікна сяють і блищать!

2 спосіб

Ще один спосіб швидкого миття вікна. Слід приготувати розчин: 2 ст.л. Крохмалю, трохи синьки, 100 мл нашатирного спирту, 100 мл білого оцту, 4 літри трохи теплої води. Заливаємо в пляшку з розпилювачем і збризкуємо на скло, змиваємо водою і протираємо паперовим рушником.

3 спосіб

Ще один хороший спосіб – мити вікна за допомогою крейдяного розчину. Після висихання витерти чистою ганчіркою.

4 спосіб

Вразить господинь спосіб з прибирання – це картопля. Її половинкою протираємо скло, промиваємо водою і витираємо серветкою.

5 спосіб

Якщо хтось хоче ще швидше зробити цю роботу, то можна придбати магнітну щітку і вікно буде прозорим через 4 хвилини! отже, робимо мильний розчин і розпилюємо по склу.

Тепер закріплюємо двосторонню щітку в будь-якому кутку і рухаємося по траєкторії так, щоб вода стікала в потрібному напрямку (вліво, вправо і навпаки). Другий раз вимиваємо щіткою з чистою водою. Знімаємо магнітну»помічницю». Кути витираємоСухою ганчіркою.

6 спосіб

І все-таки деякі господині використовують сучасні серветки з надтонких волокон, після яких не залишається ніяких патьоків, не залишає подряпин, витирає навіть відбитки пальців. Досить просто змочити водою і вимити вікно. Незвичайна мікроволоконна тканина має високу здатність вбирати вологу. Другий раз протерти сильно вичавленою ганчіркою.

7 спосіб

Відомим став омивач вікон зі скребком і згоном. Ця спеціальна швабра розроблена для звичайних і високих вікон. Скребком видаляємо бруд, а гумовим згоном змиваємо всі залишки брудної води. І ніяких неприємних слідів і патьоків.

8 спосіб

Для тих, хто не має таких пристосувань, є проста швабра, на яку намотуємо ганчірку і вимиваємо зовнішнє віконце водою з оцтом, потім витираємо.

9 спосіб

Цікавий спосіб очищення вікон можна здійснити за допомогою двірників для автомобільних стекол.

  • звільнити вікна від усього зайвого.
  • при митті рам не застосовувати соду-вона руйнує конструкцію, роз’їдає фарбу.
  • бажано мити вікна не в спекотну і не в вітряну погоду, інакше будуть розлучення.
  • щоб на вікнах не збирався конденсат, можна протерти гліцерином і спиртом (1:10). І, звичайно, регулярно провітрювати кімнату, щоб була нормальна вологість в будинку.
  • взимку заледенілі скла протираємо солоною водою. Крім того, цей розчин додасть блиску склу.
  • мити починати зсередини, потім зовні.
  • в кінці роботи краще витирати вертикально, а потім – горизонтально, щоб уникнути розлучень.
  • не допускати, щоб на підвіконні було мокро. Дотримуючись цих правил, вікна довше прослужать. Хоча така робота
  • відбувається два рази на рік, але час від часу потрібно протирати насухо рами і скла від води і пилу.

Як видно, можна пристосуватися і займатися прибиранням в квартирі без зайвих витрат і шкоди для здоров’я.

Наслідки частого використання сучасних миючих засобів можуть бути незворотні. У багатьох людей виникає алергічна реакція на бистроиспаряющиеся речовини, які входять до складу продукції для миття вікон, наприклад.

Зверніть увагу!

Також від використання побутової хімії псується віконний профіль і гумки для ущільнення. Тому спробуємо найпростіші засоби власного приготування, які були описані вище.

Вони не викликають алергії, немає різкого запаху і ефективні. Дуже важливо шукати малотоксичну і екологічно чисту продукцію для миття вікон.

Скільки б не існував світ, завжди знайдуться люди, у яких є новаторські здібності. Вони придумують всі кращі методи по прибиранню будинок. Багато хто запитує себе:»ну що ще можна придумати, і так вже багато всяких засобів».

А все-таки з’являється з часом щось нове, цікаве і результативне. Допитливі жінки споконвіку знаходяться в пошуках корисних порад для дому, душі. І багато хто погодиться, що необхідної інформації зараз неймовірна кількість.

Завдяки інтернету, бібліотекам можна назвати «живою енциклопедією». Вони з легкістю дадуть відповідь на будь-яке питання по прибиранню будинку, по очищенню вікон і т.д.

Справжня мудра жінка береже свою репутацію, тому стежить за порядком і чистотою. Правду кажуть, що вікна – це » очі » квартири. Але ця нелегка праця може бути в задоволення, якщо організувати мийку вікон разом з усією родиною.

Це істотно прискорить і полегшить роботу. До того ж такі спільні справи скріплюють сім’ю. Користь від прибирання будинку, очищення вікон ще в тому, що людина отримає позитивний заряд енергії від результату своєї праці.
Джерело:
Http://www.remontbp.com

З настанням осінніх холодів або перших теплих весняних днів багато господинь згадують про те, що пора вимити вікна.

Каламутні скла, покриті шаром пилу і забризкані дощем або снігом виглядають гнітюче.

А значить, пора братися за справу і добре промити вікна, тоді і світ за вікном перетвориться і постане перед вами зовсім в інших фарбах – більш яскравих, сонячних і радісних.

Головне питання, яке хвилює всіх господинь – як помити вікна без розлучень. Хочеться, щоб скла виблискували чистотою, були ідеально прозорими і блискучими.

Сьогодні у продажу представлено безліч засобів для миття вікон, а також існує не мало перевірених народних способів. Однак деякі з них можуть залишати розлучення на стеклах.

Давайте розглянемо, як правильно помити вікна, щоб на них не було розлучень:

  • мити вікна найкраще в похмуру погоду. Так як при яскравому сонці миючі засоби дуже швидко висихають і від цього на стеклах з’являються плями і розлучення.
  • для миття можна використовувати звичайний мильний розчин. Заздалегідь підготуйте дві ємності з чистою і мильною водою і дві ганчірки.
  • спочатку промийте вікна мильним розчином, а потім чистою водою.
  • після цього протріть скло чистою сухою ганчіркою з мікрофібри. Вона відмінно вбирає воду і не залишає на вікнах розлучень.
  • на завершення протріть скла звичайною газетою, вона вбере всі залишки вологи і додасть склу блиск. Це старий перевірений спосіб, який гарантує вашим вікнам чистоту без розлучень.
  • а щоб надати вікнам сліпучий блиск, в кінці можна скропити газету засобом для скла» секунда » і протерти вікна ще раз.

що знадобиться для миття?

  • для миття вікон також хороші інші народні засоби. Наприклад, підсолена вода з додаванням оцту або нашатирний спирт, розведений у воді. Після їх використання також потрібно промити вікно чистою водою, протерти сухою ганчіркою і натерти газетою.
  • промислові засоби також добре справляються з миттям вікон. Зазвичай в їх склад входить той же спирт. Але чи варто переплачувати, якщо немає різниці? зате такі засоби будуть гарні для миття пластикових рам, а ось класичні дерев’яні рами краще промивати водою з милом.
  • не рекомендується використовувати соду або пральний порошок, вони добре відмивають скла, але можуть викликати пожовтіння білих рам і поява подряпин.
  • для миття вікон також можна придбати спеціальні скребки з прогумованою і м’якою насадкою. Переміщати його краще по горизонталі, щоб вода стекла в бік. Не забувайте промивати скребок від бруду. Однак багато хто воліє використовувати для миття м’які ганчірочки без ворсу.

Джерело:
Http://ona-znaet.ru

чому залишаються розлучення?

Швидко вимити вікна на кухні без розлучень можна за допомогою абсолютно недорогих і доступних засобів, які знайдуться у кожної господині.

Для того, щоб вікна сяяли чистотою, потрібно розібратися, чому ті чи інші засоби залишають розводи або призводять до швидкого помутніння скла.

Не дотримується послідовність дій з видалення бруду і пилу. На склі залишаються залишки миючого засобу, який утворює каламутну плівку.

як уникнути розлучень?

Порядок дій дуже простий. Спочатку миється рама, а потім вже склопакет. В цьому випадку не буде прикрих розлучень в куточках. Пластикові вікна зручно очищати на стику стулок за допомогою зубочисток і ватних паличок. Вони дістають весь бруд з пазів.

Скло миється за основним принципом:

  • розмочити бруд.
  • видалити її.
  • змити миючий засіб з поверхні скла.
  • витерти вікно насухо.
  • полірувати скло.

як насправді це робиться?

  1. розбризкуючи миючий засіб з пульверизатора, розм’якшуємо краплі жиру і пристала пил. Скребком знімаємо особливо вперті плями і зганяємо бруд вниз вікна.
  2. повторно наносимо миючий засіб на вікно і знімаємо його серветкою або гумовим згоном. Важливо, щоб ганчірка для миття не залишала ворс. Для вікон підходять лляні серветки, мікрофібра, спандекс.
  3. чистою водою протираємо скло, видаляючи склоочисник. Щоб вікно блищало, можна додати в воду оцет або нашатир. Якщо розвести у воді невелику кількість мідного купоросу або синьки, отримаємо зеленуватий або блакитний відтінок скла.
  4. з боку вулиці для вікна можна використовувати антистатик. З ним пил не буде приставати до вікна. Якщо вона і ляже на раму, то не приклеїться до неї. В цьому випадку подальша прибирання буде значно швидше і приємніше.
  5. витираємо поверхню склопакета насухо, часто змінюючи серветки. На цьому етапі важливо, щоб поверхня була ретельно очищена.
  6. сухе скло поліруємо папером або непотрібними капроновими колготками.

домашні засоби для очищення скла

  • оцтова вода. У чисту воду додається столовий оцет 9% з розрахунку пара столових ложок на кожен літр рідини.
  • нашатир з крохмалем. На 100 мл аптечного нашатирногоСпирту береться стільки ж оцту, 4 л чистої води і 30 мг картопляного крохмалю. Якщо хочеться, можна додати трохи синьки.
  • звичайний нашатир. Робиться розчин з розрахунку 15 мг нашатирю на 1 л води.
  • мильний розчин. Використовується для миття рам. Натертий на тертці брусочок мила розмішують до повного розчинення з теплою водою.
  • крохмаль. На літр води додається столова ложка крохмалю.
  • марганець. Розвести кілька кристаликів у воді, до світло-рожевого кольору. Не варто допускати його потрапляння на рами.
  • крейда. Змішати склянку води з трьома столовими ложками порошкового крейди. Цією пастою обробити скло і залишити на деякий час. Потім стерти сухою ганчіркою.

Стійкі жирні краплі добре розчиняються засобом для миття посуду. Суміш гліцерину зі спиртом 1 до 10 не дасть осідати конденсату в холодну пору року на вікнах.

Слабкий розчин кухонної солі перешкодить обмерзання вікон. Однак варто враховувати здатність соляних кристалів акумулювати в собі вологу.

Корисна порада!

Для особливо забруднених вікон може знадобитися побутова хімія. При виборі миючого засобу потрібно звертати увагу, до якого типу рам воно підходить. Чи можна його використовувати на дерев’яних або пластикових поверхнях, чи не руйнує воно лакове покриття і т.п.

Буває, потрібно привести в порядок куплену квартиру, де, здається, з жиром і брудом не боролися ніколи. В цьому випадку можна звернутися до автомобільних засобів для очищення скла і дзеркал.

Вони відмінно працюють в дорожніх умовах і можуть виручити в екстрених ситуаціях. Головне-запастися хорошим настроєм на весь день, і будь-який бруд буде переможена.

Джерело: http://ikuch.ru

Розчин для миття вікон в домашніх умовах. Нашатир для миття вікон-все про чудодійний засіб

Необхідні засоби та інструменти

необхідні засоби та інструменти

Восени і навесні багато господинь традиційно влаштовують генеральне прибирання, що включає і миття вікон.

Здавалося б, питання «як помити вікна» давно втратило свою актуальність, адже в магазинах стільки ефективних і доступних за ціною засобів.

Однак досить часто можна почути заклики відмовитися від всемогутньої побутової хімії на користь більш екологічних домашніх засобів.

Адже до складу готових очищувачів для скла іноді входять речовини, небезпечні для здоров’я.

До речі, додаткова інформація про те як правильно мити вікна не завадить вам і в тому випадку, якщо ви звикли користуватися готовими засобами для цієї мети. Іноді навіть після обробки спеціальним складом на стеклах залишаються некрасиві розлучення.

А сучасні склопакети в пластикових рамах це і зовсім окрема тема. Для них випускаються не тільки особливі очищувачі, але і безліч допоміжних інструментів, що полегшують процес миття і поліпшують його якість.

Добре, коли в будь-який час року кожне вікно в квартирі або будинку виблискує чистотою. І, яким би не був дизайн вікна на кухні або в спальні, ідеальна чистота буде його найкращою прикрасою.

  • перед тим як мити вікна, надіньте гумові господарські рукавички, щоб інтенсивний контакт з вологою і миючими засобами не заподіяв шкоди шкірі ваших рук.
  • серветки для миття шибок і пластикових рам, краще вибрати з мікрофібри або штучної замші: вони відмінно вбирають і вологу, і частинки бруду. А ось для миття дерев’яних рам стане в нагоді бавовняна ганчірка.
  • дуже зручно під час миття вікон користуватися таким аксесуаром, як згін для води — з його допомогою зі скла прибирають надлишки миючого засобу або води. Вони оснащені гумовими лезами, добре ковзаючими по поверхні скла.
  • корисним буде і тримач з шубкою для миття вікон, далекий родич всім знайомої швабри. М’яка, але в міру абразивна шубка, з легкістю видалить зі скла застарілі плями, сліди від пташиного посліду та інші складні забруднення.

порядок дій

  1. наливаємо у відро чисту воду, озброюємося серветкою і, злегка її віджимаючи, витираємо скла, видаляючи з них основні скупчення бруду і пилу. Миючі засоби на цьому етапі вам не потрібні. Нехай на вікнах залишаються розлучення, з ними ви розберетеся трохи пізніше.
  2. брудну воду у відрі замінюємо чистою і тепер моєму віконний палітурка. Якщо він сильно забруднений, можна додати в воду трохи шампуню або гелю для миття посуду — ці кошти не завдадуть дерев’яним рам великої шкоди.
  3. тримач з шубкою допоможе вам впоратися з брудом набагато швидше. Потім знову міняємо воду і ще раз ретельно протираємо рами до останнього куточка.
  4. знову беремося за скла. Наносимо на них готовий очищувач для скла або обробляємо по одному з «бабусиних рецептів» (дивись нижче). Якщо маємо справу з очищувачем, то знімаємо його залишки стяжкою, а потім протираємо скла синтетичною серветкою.
  5. якщо користуємося «бабусиними рецептами», то в разі необхідності (див.інформацію, опубліковану нижче) змиваємо їх чистою водою, залишки вологи також видаляємо серветками.
  6. завершальний штрих-протираємо скла зім’ятими старими газетами. Від розлучень не залишиться і сліду, а скла почнуть красиво блищати.

бабусині рецепти

У наших бабусь не було в розпорядженні ніяких «містерів м’язів», та іншої диво-хімії, але вікна вони мили завжди відмінно і славилися зразковими господинями. Їх рецепти дійшли до наших днів і напевно сподобаються тим, хто схиблений на економії в побуті або на еко-тенденціях.

  1. при підготовці до заключного акорду в процесі миття вікон додайте у воду кілька крапель нашатирного спирту або оцтової есенції. Ця маленька хитрість дозволяє надати склу сліпучий блиск.
  2. до речі, нашатирний спирт часто включається до складу очищувачів, випущених в промислових умовах. Точно так же, між іншим, можна привести в порядок і дзеркало у ванній кімнаті, яке з протягом часу втрачає свій природний блиск.
  3. розведіть у відрі води 200 г зубного порошку або стовченої крейди. Вода повинна бути холодною. Ніяких додаткових миючих засобів вам не знадобиться. Вимийте вікна цією водою, потім обполосніть чистою, витріть насухо і відполіруйте газетами.
  4. можна додати у воду хлорне вапно з розрахунку 50 г вапна на 1 літр води. Але цей розчин придатний лише для миття дерев’яних вікон.

У догляді за пластиковими вікнами його застосовувати небажано, так як на пластикових рамах можуть залишитися жовтуваті плями, і вивести їх складно.

Збірник засобів і екологічних методів миття скла, дзеркал і вікон.

Оцет

Додайте чверть чашки оцту до 2 чашок води і половину чайної ложки мила. Змішайте все в пульверизаторі.

З оцту можна приготувати ефективну і безпечну «рідина для миття скла», яка прекрасно чистить і не залишає розлучень. Для цього потрібно лише розбавити дві чайні ложки оцту в 1 л води

Використовуйте оцтовий розчин для очищення дзеркал, віконних стекол і вікон машини: наповніть водою 1,5-літрову пластикову пляшку, додайте в неї 1 ст. Ложку оцту і надіньте кришечку з пульверизатором.

Вікна легко вимити за допомогою нашатирного спирту або столового оцту, розведеного водою у співвідношенні 1:5. Рідина можна розбризкати по склу, а потім скло очистити старими газетами. Вікна миють не під прямими сонячними променями.

Залийте в пляшку з розпилювачем оцет і теплу воду в пропорції один до одного. Збризніть скло цим розчином і витріть старою газетою.

Таким чином, добре мити скла машин — оцет володіє пиловідштовхуючим ефектом. Щоб позбутися відбитків пальців і дитячих долоньок, протріть скло розчином води і лимонного соку (столова ложка соку на літр води).

Для цього можна використовувати суміш оцту з водою або лимонного соку з водою. Потім протріть скла газетою.

Залийте в пляшку з розпилювачем оцет і теплу воду в пропорції один до одного. Збризніть скло цим розчином і витріть старою газетою. Таким чином добре мити скла машин-оцет володіє пиловідштовхуючим ефектом. Щоб позбутися відбитків пальців і дитячих долоньок, протріть скло розчином води і лимонного соку (столова ложка соку на літр води). Вікна миють не під прямими сонячними променями.

Каламутний наліт видаляй матерією, змоченою звичайним столовим оцтом. Після цього вимий скло чистою водою і витри насухо м’яким папером.

Сіль

А ще скло добре чиститься звичайною сіллю. Потім тільки потрібно добре прополоскати.

Солоною водою добре промивається і потьмяніле дзеркало.

Щоб скла блищали, в якості ганчірки можна використовувати капронові колготки, а замість спеціального засобу – розчин кухонної солі. Після цього протри вікно м’якою вовняною тканиною і витри насухо. А щоб чисті стекла не засиджували настирливі мухи, оброби їх слабким розчином оцту.

Мильний розчин і крейда

Забруднені скла спочатку протри м’якою ганчіркою, змоченою в мильному розчині, змасти відстояною сумішшю води і крейди (2 столові ложки на склянку води). Коли скла просохнуть, ретельно протри їх м’якою бавовняною ганчіркою або газетою.

Крохмаль

Для сильно забруднених вікон підійде розчин, приготований з крохмалю (1 столова ложка на 1 літр холодної води). Після видалення бруду кілька разів протри вікна матерією, змоченою в чистій воді, і підсуши газетою.

Гліцерин і нашатирний спирт

Щоб вікна довше залишалися чистими, після миття протри їх сумішшю з 30 мл води і 70 мл гліцерину, додавши кілька крапель нашатирного спирту.

Щоб скла в будинку не запітніли, потрібно один раз в два тижні протирати їх розчином, що складається з однієї частини очищеного гліцерину і 20 частин спирту, можна денатурованого. Спочатку скла ретельно протираються сухою ганчіркою, а потім змащуються порцією суміші. Це один з найдієвіших способів!

Купуючи підходяще засіб для миття вікон, нерідко доводиться робити вибір між ефективністю, додатковим блиском і відсутністю розлучень. Цього можна уникнути, якщо готувати подібні препарати своїми руками. Не варто недооцінювати силу звичної побутової хімії. Вона може дати результат, що перевершує за якістю дорогі готові препарати, потрібно тільки навчитися правильно поєднувати компоненти і строго дотримуватися рекомендованих дозувань. додатковим плюсом саморобних препаратів є той факт, що вони абсолютно безпечні для атмосфери в будинку і екології.

Секрети, які дозволять довше зберігати вікна в чистоті

Для підтримки вікон в чистоті потрібно не тільки регулярно і правильно застосовувати рідину для миття скла, непоганий результат дасть дотримання наступних рекомендацій:

Розчин для миття вікон в домашніх умовах. Нашатир для миття вікон-все про чудодійний засіб

  1. вікна на тривалий час збережуть свою початкову чистоту і будуть радувати блиском, якщо час від часу протирати їх злегка підсоленою водою.
  2. мало хто з господинь додає в склади, приготовані своїми руками, крохмаль. Всупереч поширеній думці, скло не володіє ідеально рівною поверхнею, і саме даний компонент м’яко очищає всі щербини, запобігаючи утворенню стійких плям.
  3. додатковий блиск поверхні додасть рослинне масло. Потрібно нанести кілька крапель на м’яку серветку і ретельно розподілити по склу.
  4. існує спеціальний склад, який використовується не для миття скла, а для профілактики їх швидкого забруднення. Дві столові ложки гліцерину розводимо ложкою води, додаємо пару крапель нашатирного спирту і добре струшуємо. Суміш, нанесена на вікна тонким рівномірним шаром, не тільки відштовхує пил і бруд, але і запобігає обмерзання скла в зимовий період.
  5. якщо в засіб для миття скла, зроблене своїми руками, додати кілька крапель ефірного масла, це не тільки забезпечить приємний аромат в кімнаті, але і знизить ймовірність появи розлучень на прозорій поверхні. З готовими продуктами так експериментувати не варто!

Розчин для миття вікон в домашніх умовах. Нашатир для миття вікон-все про чудодійний засіб

Рецепти ефективних і безпечних миючих продуктів для скла

Готовий засіб для миття вікон можна без проблем купити в будь-якому господарському магазині, але жоден промисловий продукт не дасть такого результату, як одна з наступних сумішей, зроблених своїми руками:

Розчин для миття вікон в домашніх умовах. Нашатир для миття вікон-все про чудодійний засіб

  • рідина для миття скла підвищеної інтенсивності дії. на чверть склянки оцту нам знадобиться така ж кількість технічного спирту, столова ложка крохмалю і дві склянки прохолодної води. У пляшку спочатку засипаємо крохмаль, потім заливаємо всі рідкі складові і прикручуємо наконечник з розпилювачем. Перед кожним використанням продукту пляшку потрібно струшувати, рівномірно розподіляючи частинки крохмалю. Масу розпилюємо по поверхні скла і стираємо бавовняною серветкою.
  • крохмальна рідина для чищення дуже запорошених стекол. беремо не більше столової ложки крохмалю на літр прохолодної води. Змішуємо компоненти і ретельно струшуємо ємність. Продукт розподіляємо по проблемних ділянках і стираємо серветкою. Крохмаль можна замінити зубним порошком або крейдою.
  • лимонна суміш. своїми руками можна зробити засіб, який буде одночасно чистити скла і наповнювати приміщення свіжістю. Для цього дві столові ложки лимонного соку (але не оцтової кислоти) розводимо в 1-2 склянках води і використовуємо за призначенням. Кількість рідини залежить від ступеня забруднення скла. Для обробки стійких плям знадобиться більш концентрований склад.

Розчин для миття вікон в домашніх умовах. Нашатир для миття вікон-все про чудодійний засіб

  • засіб для дуже брудних стекол. якщо спочатку потрібно відмити з поверхні щільний шар бруду, то потрібно змішати по столовій ложці нашатирю і оцту в склянці води. Продукт рясно наносимо на скло і буквально відмиваємо їм бруд.
  • любителі присутності на стеклах мильної піни можуть своїми руками приготувати продукт, який розчинить навіть жирні плями, характерні для кухні і не залишить після цього розлучень. У двох склянках води змішуємо дві столові ложки оцту і половину чайної ложки рідкого мила. Розпилюємо по прозорій поверхні, розтираємо і змиваємо.
  • від слідів фарби або фломастерів на стеклах можна позбутися, якщо приготувати содовий розчин. У два літри води засипаємо чверть склянки соди, збовтуємо і додаємо чотири столові ложки оцту. Наносимо продукт на щільну сторону побутової губки і трьом забруднення. Потім стираємо залишки кошти м’якою серветкою.
  • мало хто знає, що від бруду на склі рятує чайний настій. Не варто боятися, що подібний засіб викличе появу темного нальоту на прозорій поверхні, воно без праці змивається повністю. У чашці міцного чаю потрібно розвести три столові ложки оцту. Готова суміш розпорошується по проблемних зонах і відразу ж протирається сухою серветкою. Не варто чекати, поки маса підсохне, це може ускладнити роботу.

Саморобні засоби для чищення вікон – це не тільки значна економія сімейного бюджету, а й гарантія позитивного результату, відсутність алергії у домашніх, можливість видалення плям будь-якого ступеня складності.