Що можна вирощувати в підвалі цілий рік. Овочі в підвалі

74

Що можна вирощувати в підвалі цілий рік. Овочі в підвалі

Досить просто виростити в підвалі цибулю на перо (температура при цьому в приміщенні не повинна бути вище 25 градусів, щоб перо не вийшли блідими) і салатний цикорій. Для вигонки цибулі рекомендують використовувати гострі багатозачаткові сорти: ростовський ріпчаста, бессоновскій, ростовський кубастий, тімірязевський і ін.малозачатковие сорти дають вихід пера (листя) значно менше. Недружнє відростання листя можна запобігти завдяки обрізку перед посадкою верхньої частини цибулини і подальшого її прогрівання в теплій воді (до 40° с).

Для вирощування салатного цикорію вирощені влітку коренеплоди висаджують в торф’яної, піщаної або супіщаної грунті товщиною 40-50 см., закладаючи на глибину 25-30 см. Субстрат періодично потрібно добре зволожувати і підтримувати навколишню температуру на рівні 10-18° с. Щоб запобігти розсипання качанчиків, їх зрізають разом з частиною головки коренеплоду.

У підвалі можна також дорощувати багато рослин. Наприклад, капусту. Для цього частина кочериги капусти присипають землею, підтримуючи грунт вологою, а температуру повітря підтримують на рівні 1-5 ° с тепла.

В таких же умовах можна дорощувати петрушку, селеру, монгольд, цибулю-порей. Їх, як і капусту, впритул прикопують в грунт при температурі 1-5° с.висаджуючи, рослини одночасно поливають. За 12-15 днів до використання температуру навколишнього середовища бажано підняти до 8-10° с вночі і 14-15° с вдень.

Вирощування полуниці в підвалі. Гідропонний метод вирощування

З рослинами все трохи складніше і дорожче.

Варто відзначити відразу, що при правильній організації культури дають набагато більше продукції, ніж на відкритому грунті або в теплиці.

Всім відомо, що рослинам при розведенні вкрай необхідні:

  • грунт.
  • полив і підживлення.
  • запилення.
  • освітлення (а оскільки мова йде про підвалі, то воно може бути тільки штучним).

Почнемо по порядку. Завдяки сучасним технологіям сьогодні немає необхідності завантажувати в підвал тонни землі і щодня поливати розсаду. Набагато зручніше і продуктивніше в плані врожаю використовувати гідропонний метод.

Гідропоніка-це методика вирощування рослин не на грунті, а на штучних поживних середовищах.

Існують такі види гідропоніки:

  • водна (коріння занурюються безпосередньо у водний розчин).
  • субстратна (коріння живляться завдяки постійно змоченому субстрату з гравію або щебеню). Застосовується для вирощування тропічних квітів.

Зверніть увагу!останнім часом в якості субстрату активно використовують кокосову стружку.завдяки своїй будові вона легко набухає і розподіляє всі корисні речовини між висадженими рослинами.

  • повітряна (підходить для рослин з повітряною кореневою системою).

Живильний розчин-це не просто вода з-під крана. Збалансувати співвідношення корисних речовин необхідно під конкретну культуру розведення. Так, вирощування полуниці в підвалі вимагає абсолютно не такого набору органічних і мінеральних речовин в порівнянні з розведенням помідорів або огірків.

Що можна вирощувати в гаражі взимку. Особливості вирощування цибулі в гаражі

У холодну пору дуже корисний зелений лук, він володіє великою кількістю важливих для організму елементів. Особливий смак і аромат продукту можуть надати багатьом стравам пікантності і оригінальності.

Навесні і влітку його можна купити на ринку і в будь-якому магазині, а взимку зелене перо цибулі знайти досить складно. Тому вирощування такого продукту в зимовий період в домашніх умовах-відмінний варіант для забезпечення своєї сім’ї вітамінами і для додаткового заробітку.

Головна умова при цьому – відповідність всім правилам його вирощування, а попит на таку продукцію є завжди.

До того ж, цибулевий бізнес має багато переваг:

  • він не вимагає великих вкладень коштів , йому не знадобляться спеціальні пристосування.
  • це постійний і досить непоганий дохід, продукція затребувана цілий рік.
  • особливих навичок роботи для організації бізнесу (див.бізнес в гаражі: як організувати ) не потрібно.

Взимку посадити зелень можна в гаражі, вирощування цибулі має нескладну технологію, основне — це створити необхідну в цьому випадку атмосферу. Найзручніший варіант полягає в установці в приміщенні стелажів (див.стелаж в гараж своїми руками: як правильно виготовити ), що дозволяє максимально використовувати всі приміщення в гаражі.

Цибулеве вирощування в цьому випадку має великий плюс через близькість до власного житла, а значить, є можливість в будь-який час спостерігати за процесом, і зберігати плюсову температуру в підвалі. Негативним моментом при вирощуванні зеленої цибулі в гаражі взимку є пристрій штучного освітлення.

Порада: при вирощуванні зелені на продаж в гаражі взимку, крім світла потрібно ще й тепло. Тут слід забезпечити необхідний температурний режим, тому для організації бізнесу з вирощування цибулі в гаражі, це не найкраще місце. А якщо більше ніде, то варто пам’ятати, що тут цибулин потрібно особливий догляд.

Бізнес в підвалі. Діяльність, дозволена в підвалі

Будь житловий будинок охороняється державою. Саме тому бізнес в підвалі не повинен заважати мешканцям. Додатково буде потрібно правильно організувати приміщення з технічної точки зору. У підвалі житлового будинку можна відкрити бізнес, але іноді цей захід вимагає значних фінансових вкладень.

Існує ряд сфер, з якими можна працювати в підвалі

У підвалі багатоквартирного будинку зможуть реалізувати свої комерційні ідеї керівники середнього та малого бізнесу. Для майстерні або магазину буде цілком достатньо площі від 30 до 250 кв.м.

Торгову точку в підвалі приватного будинку відкривають, якщо доступно не менше 400 кв. М. Для салону краси буде достатньо 30 кв. М. На жаль, далеко не завжди така квадратура вільна в звичайному цокольному будинку.

Який бізнес можна відкрити в підвалі звичайної багатоповерхівки:

  1. магазин з продуктами, канцелярським приладдям або лікарськими препаратами.
  2. майстерні, які займаються ремонтом одягу або взуття.
  3. існує багато ремонтних ідей бізнесу для підвального приміщення. Можна усувати поломки мобільних телефонів, оргтехніки або комп’ютерів.
  4. секретар з доставки продукції з-за кордону. Надалі компанія бере на себе доставку і перевірку цілісності.
  5. магазин для любителів фото.
  6. павільйон для художників або любителів малювати.
  7. турагентство.
  8. паркан макулатури або склотари.
  9. зал для заняття певним видом спорту.
  10. салон краси.
  11. клуб для любителів певного виду ігор.
  12. існує також багато закусочних або барів-льохів, ресторанів.

В даному підвальне приміщення має ряд особливостей, які необхідно обов’язково врахувати при виборі виду бізнесу:

  1. заклад не повинен видавати шум, який заважатиме мешканцям будинку.
  2. правильна організація вентиляції.
  3. згідно пожежної безпеки в приміщенні не може перебувати більше п’ятдесяти чоловік.
  4. існують норми санітарії, звуку і шуму, які порушувати не можна.
  5. можна відкрити бізнес, який буде працювати в нічний час.

Відео город в підвалі. Частина 1