Як прибрати вялість живота після пологів. Як позбутися від обвислого живота після пологів або кесаревого розтину

116

Зміст статті:
Напевно, кожна молода матуся після пологів, стикається з такою неприємною проблемою, як обвислий живіт і швидко позбутися від цього недоліку не виходить. Не варто сильно хвилюватися з цього приводу, адже для відновлення тілу потрібен певний період і найближчим часом, при правильному підході, можна повернути струнку і підтягнуту фігуру.

Чому після пологів з’являється обвислий живіт?

Під час вагітності в жіночому організмі під впливом гормонів відбуваються серйозні зміни:

  1. з ростом дитини починається збільшення в розмірах і матки. Відразу ж після пологів матка скорочується і поступово повертається до свого звичного стану, і цей процес займає приблизно 4-6 тижнів (в кожному випадку дані показники індивідуальні). Відбувається одночасне відновлення матки і виведення з організму зайвої рідини.
  2. починається розбіжність і незначне відділення один від одного м’язів живота, завдяки чому звільняється місце для зростаючого дитини. В результаті того, що відбувається розбіжність прямих м’язів живота, приблизно у 30% вагітних жінок розвивається діастаз. При даному стані на животі утворюється поглиблення не дуже великих розмірів — з’являється біла лінія живота. До тих пір, поки не буде повністю вилікуваний діастаз, усунути проблеми пухкості і старезності живота не вийде.
  3. на животі, стегнах і боках формується додатковий жировий прошарок. Саме в результаті цього процесу після вагітності область живота і буде мати не самі привабливий зовнішній вигляд.
  4. відбувається розтягнення шкірного покриву в області живота, стегон і грудей. Цей процес призводить до формування розтяжок, лікувати які потрібно негайно, так як в майбутньому позбутися від їх більшої кількості буде більш проблематично, а іноді і зовсім неможливо.

Як відбувається відновлення після пологів?

Фахівці стверджують, що процес відновлення жіночого організму після пологів в середньому займає приблизно 6-7 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей організму. Щоб повернути колишню фізичну форму і красиву фігуру, необхідно враховувати кілька факторів – вага до пологів, комплекція, фізична підготовка, вік, в тому числі і генетичну схильність до повноти.

Значно швидше худнуть молоді матусі після першої вагітності, за умови, що було набрано не більше 14 кг ваги в період виношування малюка. Значно важче будуть йти жирові відкладення після других пологів.

Якщо пологи проходили шляхом кесаревого розтину, процес відновлення буде відбуватися набагато повільніше. В першу чергу такий ефект викликаний тим, що ще деякий час буде турбувати біль і тільки після повного загоєння шва можна починати активну роботу над власною фігурою.

Якщо молоді матусі продовжували помірно займатися спортом і в період виношування дитини, відновити хорошу фізичну форму буде значно легше і швидше. Це відбувається завдяки тому, що тіло отримує необхідне навантаження, і м’язи не встигають ослабнути і втратити силу.

Швидше відбувається відновлення молодого організму, жінкам, які подолали 30 річний рубіж, повернути хорошу фізичну форму буде набагато важче.

Що допоможе підтягнути живіт?

Щоб максимально швидко підтягнути живіт і привести фігуру в хорошу фізичну форму, необхідно якомога швидше після пологів приступати до активних дій по відновленню колишньої форми.

З цією метою можна використовувати велику кількість найрізноманітніших засобів, до числа яких відноситься:

  • годування груддю;
  • народні методики;
  • салонні процедури;
  • здорове, повноцінне і низькокалорійне харчування;
  • помірні фізичні вправи;
  • гімнастика і масаж проти обвисання живота;
  • підв’язування живота;
  • носіння коригуючого білизни.

Годування грудьми для схуднення

Вчені змогли довести, що грудне вигодовування допомагає жіночому організму набагато швидше і активніше спалювати наявні підшкірні жирові відкладення і зайві калорії.

На процес вироблення грудного молока і годування жіночий організм витрачає близько 500 ккал на добу. Саме тому відбувається активне розсмоктування підшкірних жирових відкладень в області живота. У період годування грудьми починається вироблення організмом гормону окситоцину, що сприяє скороченню матки після минулих пологів.

Важливо пам’ятати про те, що занадто сильне і різке схуднення під час годування грудьми може завдати серйозної шкоди здоров’ю дитини. У тому випадку, якщо за тиждень годує мама втрачає більше 1 кг, токсини, що залишаються після розщеплення жирової тканини, потрапляють в кров, а потім і в грудне молоко. При такому стані речей необхідно подбати про підвищення калорійності харчування, щоб знизити швидкість схуднення.

Під час грудного годування категорично заборонено дотримуватися занадто суворі дієти, так як в результаті подібні дії можуть значно послабити лактацію. Для підтримки здоров’я жіночий організм кожен день повинен отримувати близько 1300-1800 ккал. При цьому в першу чергу необхідно думати саме про правильне і повноцінне харчування дитини.

Підв’язування і коригуючий білизна проти обвислого живота

Сьогодні легко придбати практично в будь-якому магазині нижньої білизни або аптеці спеціальне коригуючий білизна. Але найкраще його починати використовувати ще до пологів і відразу після них.

Компресійна білизна допомагає запобігти відвисання живота, що відбувається в результаті зниження внутрішньоутробного тиску, а також зниження тонусу м’язів тазового дна і зміщення внутрішніх органів після пологів.

Таку білизну носити треба не менше 14 днів і як тільки з’явиться відчуття, що загальне самопочуття і стан організму значно покращився, можна відмовитися від стягує білизни.

У тому випадку, якщо з якихось певних причин немає бажання носити таке стягує білизна, може застосовуватися в якості альтернативи процедура підв’язування живота.

З цією метою береться проста лляна тканина або слінг-шарф, розміри якого повинні бути приблизно 3м х50 см.матеріал кладеться на живіт і акуратно обертається навколо талії, а на спині перехрещується, потім кінці тканини знову простягаються вперед і зав’язується акуратний вузлик, щоб сильно не тиснув. В результаті повинно вийти два шари тканини-широкий буде втягувати і злегка піднімати животик, а вузький підтримує м’язи черевної порожнини, запобігаючи їх провисання вниз.

Важливо пам’ятати, що тканину не можна затягувати дуже сильно. Пов’язка буде зав’язана правильно, якщо між тілом і тканиною легко проходить долоню. Після розміщення такої пов’язки має з’явитися відчуття, що живіт злегка піднімається. Рекомендується підв’язувати тканину, лежачи на спині, і тільки після цього вставати.

Правильне харчування для плоского живота

Після пологів і в період грудного годування жінкам протипоказані суворі дієти і обмеження в харчуванні, щоб не нашкодити власному здоров’ю. В результаті дефіциту в організмі вітамінів та інших корисних речовин, є ризик погіршення самопочуття, при цьому негативна дія виявляється і на здоров’я дитини. Саме тому, щоб відновити хорошу фізичну форму і підтягнути живіт, необхідно дотримуватися принципу правильного і повноцінного харчування, а також не забувати про необхідність помірних навантажень і занять спортом. 1. У харчуванні потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • зводиться до мінімуму вживання солодощів і мучного, в тому числі жирного і смаженого.
  • потрібно намагатися їсти приблизно в один і той час.
  • їжу приймати треба невеликими порціями, щоб запобігти переїдання, але в день дозволено проводити 5-6 трапез.
  • необхідно пити якомога більше рідини (простої води), але не більше 1,5 літрів за день, щоб не спровокувати появу набряків.
  • у раціон корисно додати якомога більше свіжих овочів з фруктами, молочні продукти і горіхи.

Якщо зробити корисною звичкою правильне харчування, вже через місяць буде помітний позитивний результат-м’язи живота поступово зміцніють, почнуть витрачатися підшкірні жирові відкладення, шкіра підтягнеться, і поверне свіжий і здоровий зовнішній вигляд.

Гімнастика і масаж для плоского живота

Щоб повернути м’язам живота пружність і еластичність, рекомендується самостійно в домашніх умовах виконувати масаж. Під час прийому душу можна масажувати область живота струменем води або жорсткою мочалкою — за годинниковою стрілкою виконуютьсяАкуратні кругові рухи. Завдяки такій процедурі відбувається посилення процесу циркуляції крові в тканинах, завдяки чому прискорюється відновлення тонусу м’язів, і животик знову повертає привабливий вигляд.

Навіть під час виконання простих домашніх справ, рекомендується розслабляти і напружувати м’язи живота, щоб повернути їм тонус і силу. Потрібно постаратися виробити звичку постійно втягувати живіт і уважно стежити за власними відчуттями. Дуже скоро з’явиться відчуття, що м’язи відновлюють силу і повертаються в той стан, в якому були до вагітності.

Корисно освоїти дихальну техніку, завдяки використанню якої, без особливих зусиль можна буде ефективно опрацювати м’язи живота і повернути пружність пресу. Потрібно лягти або сісти максимально комфортно, після чого робиться повільний і глибокий вдих. У цей момент важливо максимально сильно втягувати живіт і надувати його як кульку. Тривалість такої гімнастики повинна бути не менше 10 хвилин в день.

Корисно відвідувати басейн або плавати у водоймі. Незамінну користь для фігури несе аквааеробіка, яку можна виконувати самостійно або записатися в групу. Цілком достатньо буде просто зводити, і розводити руки, завдяки чому буде відчуватися ритмічне торкання води живота. Дана вправа дуже корисно, при цьому воно цілком безпечно і не завдасть шкоди здоров’ю. Можна виконувати стільки повторів, наскільки вистачить сил.

При правильному підході, за порівняно короткий проміжок часу можна повернути колишню фігуру і швидко підтягнути м’язи живота. Для отримання максимальної користі, необхідно використовувати комплексну терапію і не забувати про збалансоване, низькокалорійне, але повноцінне харчування. Однак варто відмовитися від занадто сильних фізичних навантажень, щоб не завдати шкоди ослабленому після пологів організму.

Ефективні вправи для позбавлення від обвислого живота в цьому відео:

У цій статті:

Після вагітності жінка стикається з проблемою, як прибрати живіт після пологів. Зайві кілограми турбують багатьох молодих матусь. При вагітності головний обсяг живота займає матка. Після пологів відбувається її поступово зменшення. Свій початковий розмір матка приймає тільки через 6 тижнів після народження дитини.

Під час вагітності також відбувається потовщення жирових прошарків в області живота, внаслідок серйозних гормональних перебудов. Цей процес необхідний організму для захисту виношуваного плоду від несприятливих зовнішніх факторів. Процес накопичення жирів неминучий, але у кожної жінки він протікає індивідуально. На це впливає спадковість і різна швидкість обмінних процесів.

Основний секрет стрункості після пологів – терпіння і регулярні процедури по догляду за тілом. Необхідно розуміти, що відновлення фігури тривалий процес. Ні в якому разі не можна нервувати. При стресових ситуаціях утворюється гормон, під назвою кортизол. Він відповідає за відкладення жиру в області живота.

Тому молода мама повинна бути налаштована на позитивний результат, і періодично слід розслаблятися. Наприклад, дуже добре підходить шопінг. Це свого роду теж вправи. Під час походу по магазину, примірки витрачається багато енергії. А покупка красивої речі підніме настрій.

Методика позбавлення від післяпологового живота

Всі існуючі методи, що допомагають прибрати обвислий живіт після пологів, необхідно використовувати в комплексі. Перше, на що потрібно звернути пильну увагу – це фізичні навантаження, тренування. На другому місці-харчування. При годуванні дитини грудьми не може йти мови про дієту. Голодування не допоможе прибрати живіт. Але правильне збалансоване харчування позбавить від накопичення зайвого жиру.

З меню виключаються висококалорійні продукти. Під забороною солодощі, копченості, продукти з білого борошна, здоба. У раціон варто включати продукти, багаті клітковиною. Допустимо вживання невеликої кількості м’яса і риби.
Багато мам при вирішенні питання, як прибрати животик після пологів, вдаються до косметичних процедур. Найбільш ефективними вважаються:

  • обгортання . Особливу увагу варто звернути на таласотерапію. Вона проводиться з морською водою, водоростями і спеціальними грязями. Даний метод можна використовувати через кілька місяців після пологів. Обгортання допомагають прибрати зайві сантиметри на талії, а також підвищити пружність шкіри.
  • лімфодренажний масаж . Він дозволений навіть жінкам, які годують малюків грудьми.
  • антицелюлітний масаж допоможе ретельно опрацювати проблемні зони. Під час лактації не рекомендують проводити дану процедуру. Щоденний масаж живота можна проводити з використанням спеціальних кремів.

На перших етапах після пологів жінка повинна ходити в спеціальному післяпологовому бандажі. М’язи черевного преса в цей період дуже слабкі і потребують підтримки. Важливо правильно підібрати бандаж. Для цього необхідно дотримуватися рекомендацій виробників. Бандажі-трусики купуються на розмір більше звичайного, а бандажі-стрічки по маркуванню свого особистого нижньої білизни.

Багато мам досі замість бандажів використовують підв’язування. Це процедура допоможе скоротити матку, відновити м’язовий корсет, запобігти розбіжності прямих м’язів живота.

Спалювання жирів відбувається тільки при безпосередній участі кисню. Тому дуже важливо проводити щоденну дихальну гімнастику. У боротьбі із зайвими сантиметрами на талії допоможе діафрагмове дихання. Дихати животом потрібно якомога частіше: на прогулянці, вдома, лежачи на дивані.

Якщо всі перераховані методики не допомагають привести фігуру в норму, можна вдатися до допомоги пластичної хірургії. Але це має бути крайній захід. Пластика живота після пологів позбавить від обвислої і розтягнутої шкіри, а також надлишків жиру. Але якщо найближчим часом планується вагітність, пластична хірургія неприпустима.

Як в домашніх умовах прибрати небажаний живіт

У тренажерних залах існують спеціальні курси, які допоможуть підтягнути живіт після пологів. Але у багатьох молодих мам на це не вистачає вільного часу. Не варто засмучуватися. Навіть в домашніх умовах є маса можливостей вирішити проблему небажаного ваги.

В даний час фахівцями розроблено безліч простих і ефективних комплексів вправ, які можна виконувати самостійно. Для відновлення живота після пологів заняття виконуються регулярно, за заздалегідь складеним графіком. Але не варто чекати миттєвого ефекту. Розтягнуті, під час вагітності м’язи, прийдуть в нормальний стан через кілька місяців.

Приступати до вправ варто з особливою обережністю. На перших етапах повинна збільшується фізична активність жінки. Тривалі піші прогулянки-найкращий спосіб підготувати свій організм до подальших занять.

Всі вправи, що допомагають відновити живіт після пологів, прийнято розділяти на 4 групи:

  • перша група включає тільки ті вправи, при яких ноги нерухомі, а працює тільки тулуб. Це піднімання, повороти, опускання, кругові рухи тіла. При цьому відбувається зміцнення верхнього відділу м’язів черевного преса.
  • у другу групу входять вправи, при яких тулуб залишається нерухомим, а працюють тільки ноги. Вони включають піднімання, опускання, рух ногами в різні боки. Таке навантаження спрямована на розвиток нижнього відділу м’язів черевного преса.
  • одночасно задіють тулуб і ноги. Це комплексно тренує всі м’язи черевного преса.
  • перехресна робота ніг і тулуба. Даний комплекс вправ необхідний для опрацювання бічних стінок м’язів черевної порожнини.

Під час занять вдома можна використовувати обруч, скакалку, фітбол, спеціальні обертові диски або колесо для преса.

Ефективні фізичні вправи

Виконання вправ для живота після пологів допоможе не тільки поліпшити стан тіла. Багато жінок також відзначають підвищення настрою, позбавлення від болю, втоми. Це природно благотворно скаже на ставлення молодої мами до дитини і близьким людям.

Комплекс популярних і перевірених вправ :

  1. в якості розминки ідеально підійде вправа»кішечка». Стоячи на четвереньках, потрібно постаратися максимально прогнути спину, трохи закинувши голову. Виконується 5 підходів по 10 фіксацій.
  2. початкове положення-стоячи, ноги разом. Виконуються присідання, при цьому сідниці максимально відводяться назад. Руки краще покласти на середину стегна. П’яти не повинні відриватися від підлоги.
  3. вправа виконується з положення стоячи. Нахили з боку в сторони, ноги при цьому знаходяться строго на ширині плечей. При цьому потрібно намагатисяДотягуватися до підлоги.
  4. лежачи на підлозі, на вдиху, ноги піднімаються вгору. З кожним заняттям відстань від п’ят до підлоги має поступово збільшуватися. Відбувається спалювання жиру в черевній порожнині, а також зміцнення нижнього відділу м’язів преса.
  5. підняття ніг, зігнутих в колінах. Виконується сидячи на краєчку стільця. Потрібно намагатися напружувати прес.
  6. дуже ефективним є вправа велосипед, яке відомо з дитинства. Виконується лежачи. Ноги зігнуті в колінах і рухаються як ніби, їдуть на невидимому велосипеді. Під час руху поперек повинна щільно притискатися до підлоги.
  7. скручування. Дана вправа надає навантаження на косі м’язи живота. Початкове положення-ноги розташовуються на ширині плечей і не рухаються. Верхня частина корпусу відводиться в сторону. Руки розташовуються паралельно підлозі і допомагають «закручуватися». Вправи роблять в різні боки.

Кожна вправа виконується в середньому по 10-15 підходів. Поступово навантаження варто збільшувати. Тренування не повинна супроводжуватися болем. Заняття також припиняються при запамороченні, слабкості або нудоті.

Запропонований комплекс вправ повинен виконуватися не рідше 3 разів на тиждень. При цьому необхідно стежити за правильним диханням: вдих при напрузі м’язів живота, видих – при їх розслабленні.

Перед тренуванням потрібно відвідати туалет. За 1 годину до і після занять не рекомендують приймати їжу.

Плоский живіт за допомогою народної медицини

Народна медицина знає безліч способів, які підкажуть, як позбутися від післяпологового живота. У багатьох рецептах використовується бджолиний мед. На його основі виготовляються різні маски, які набагато ефективніше багатьох покупних кремів.

Медові маски мають високі гігроскопічні властивості. Мед вбирає різноманітні шкірні виділення, допомагає розганяти підшкірний жир, стимулює обмінні процеси, згладжує зморшки.

Маску з медом можна приготувати на основі вершків. Всі інгредієнти для неї продаються в будь-якому продовольчому магазині і аптеці. Необхідно по 2 столові ложки меду, вершків і 1 столову ложку сухих дріжджів. Всі інгредієнти перемішують і залишають на 30 хвилин. Після закінчення цього часу в отриману масу додається кілька крапель ефірного масла герані.

Медова маска наноситься на проблемну зону. Для отримання кращого результату область живота накривається поліетиленовою плівкою. Це створює додатковий зігріваючий ефект.

Щоб швидко прибрати живіт після пологів потрібно щодня вживати трав’яні чаї-з м’яти, деревію, ромашки. Ці трави допомагають поліпшити обмін речовин, що природно позначиться на процесі схуднення. Такі чаї дозволені при грудному вигодовуванні.

Протягом 6 тижнів після пологів слід до живота прикладати міхур з льодом, який обертається в чисту пелюшку. Це допоможе більш швидкому скороченню матки.

Маленькі секрети позбавлення від зайвих сантиметрів

Крім правильно харчування, фізичних навантажень і косметичних процедур в повсякденній суєті можна також підтримувати фігуру. Наприклад, приймаючи душ, лікарі радять масажувати проблемні зони живота холодною водою за допомогою знімною насадки для душу. Рухи потрібно чергувати. Спочатку від правого боку до лівого, навпаки і круговими рухами.

Добре тонізує м’язи контрастний душ, який ефективний не тільки в післяпологовий період. Приймаючи його, тіло потрібно розтирати за допомогою жорсткої губки.

Під час прогулянок з дитиною не треба сидіти на одному місці. Чим більше рухатися, тим швидше піде зайвий жир. Носіння дитини в слінгу збільшить навантаження. При цьому варто пам’ятати важливе правило-жити з втягнутим животом. На перших етапах це буде зробити непросто, але з часом обов’язково увійде в звичку. Також варто стежити за рівною поставою при ходьбі.

Якщо жінка не годує дитину грудьми, можливо, влаштовувати розвантажувальні дні, мінімум 1 раз протягом тижня. Для фігури це дуже корисно.

Перші результати

При дотриманні рекомендацій, як відновити живіт після пологів, перші явні результати будуть помітні вже через 1-1,5 місяців. Комплексний підхід допоможе повернути фігурі допологові форми. Зайві сентименти в області талії не тільки є причиною психологічного дискомфорту. В майбутньому надлишки жирових відкладень можуть стати причиною серцево-судинних захворювань, раку, діабету або ожиріння.

Але виконання вправ не повинно шкодити незміцнілому організму жінки після пологів. Протягом 2,5 місяців після пологів не можна навантажувати м’язи черевного преса, а після проведеного кесаревого розтину цей термін збільшується на 1 місяць.

Інтенсивні заняття фізкультурою можуть привести до значного зниження вироблення молока і навіть до зміни його смаку. Тому, вирішуючи як прибрати післяпологовий живіт, консультація гінеколога і дитячого терапевта повинна бути обов’язковим етапом.

2 місяці регулярних тренувань і правильного способу життя дозволять зміцніти м’язам живота. Але досягнення бажаного результату не є сигналом для припинення вправ. Красива фігура-це щоденна робота над собою.

Корисне відео про те, як зменшити живіт

Багато молодих мам ведуть боротьбу з висить животом після народження малюка. Під час самої вагітності набраний зайву вагу не так помітний, але вже після неї видно утворився жировий прошарок і розтяжки м’язів живота, які псують фігуру і роблять її непривабливою.

Кожна дама бажає бути красивою, сексуальною і мати шикарну фігуру навіть після народження дитини. В першу чергу, для того , щоб знайти, потрібно відновлення, а потім вже необхідно купити спеціальне корсетну білизну, яке легко можна придбати в аптеці. Така білизна скоротить навантаження на хребет і приведе м’язи живота в порядок.

Не здумайте приступати до фізичних вправ відразу, адже вони дозволяються тільки через 7-9 тижнів!

По-друге, в період відновлення необхідно приділити особливу увагу своєму харчуванню, в якому не повинно бути жирних, калорійних продуктів.

Годуючим мамам не рекомендуються , так як в молоці має бути багато вітамінів, щоб малюк ріс здоровим і міцним. По закінченню цього періоду можна перейти до зміцнення м’язів преса і прибрати зайвий жир в області талії. Займатися можна в спортзалі, але якщо вам нема на кого залишити дитину, то заняття можна провести в домашніх умовах і результат при цьому не погіршиться. Для цього вам необхідно приділяти 20-30 хвилин в день і по самопочуттю збільшувати інтенсивність вправ. Результат буде помітний через 3-4 місяці наполегливих занять, після яких живіт буде більш підтягнутим і з’явиться втрачена талія.

Коли ви досягнете результату, не варто припиняти заняття, інакше ваша фігура знову опливе. Щоб цього не сталося, робіть масаж, підтримуйте здорове харчування, і, нарешті, стимулюйте себе поїздкою на море.

Корисна і потрібна їжа

Овочі, фрукти, риба, гречка, хлібці, ягоди,несолодкий сік (томатний — дуже швидко спалює жир), знежирені йогурти, салати.

Протипоказано до вживання

Солодке, жирне, м’ясні страви, солодкі кави і чай, жирне молоко,смажене, копченості, піца, борошняне.

Післяпологові вправи для животика

Існують деякі правила, після виконання яких ефективність збільшується.

Обвислий живіт-видовище не з приємних. Крім того, це не тільки малопривабливе видовище, а й явище, що загрожує неприємностями зі здоров’ям. Тому починати боротьбу з ним потрібно при перших ознаках його появи. Як і будь-який інший запущений естетичний або фізіологічний дефект, він має схильність посилюватися, якщо його ігнорувати.

Перш ніж почати боротьбу з відвислим животом, непогано б з’ясувати, що стало причиною його появи. Їх може бути шість:

  1. живіт може обвиснути після пологів, якщо під час вагітності жінка набрала досить велику вагу;
  2. «фартух » на нижній частині живота може з’явитися внаслідок постійного переїдання і неконтрольованого вживання великої кількості висококалорійної їжі;
  3. незбалансоване харчування плюс малорухливий спосіб життя;
  4. збої в роботі ендокринної системи;
  5. обвисання, викликане в’ялістю шкіри в силу вікових змін;
  6. проблеми психологічного характеру.

тільки зрозумівши, що у вашому випадку є причиною обвислого живота, можна в найоптимальніші терміни домогтися деяких поліпшень. При цьому не слід розраховувати на миттєвий успіх. Живіт-досить складний для корекції ділянку тіла, і тому швидко прибрати обвислий живіт вдається лише одиницям, всі інші повинні налаштуватися на термін не менше 3-5 місяців,Щоб домогтися видимих результатів. 1 прибрати живіт після пологів.
Якщо обвислий живіт з’явився після пологів, особливо засмучуватися не потрібно. У переважній більшості випадків потрібно тільки час і трохи уваги до себе, і від живота не залишиться і сліду. Практика показує, що у молодих жінок, які до пологів вели активний спосіб життя і багато рухалися – займалися фітнесом, танцями, катанням на велосипеді, плаванням і т.д. – живіт приходить в норму без всяких зусиль з їх боку. Це відбувається протягом 2-3 місяців після пологів.

Але якщо під час вагітності жінка значно додала у вазі, або причиною обвисання живота стало кесарів розтин, не варто ігнорувати проблему. У перші 6-7 місяців після пологів не слід приймати ніяких кардинальних заходів. Це період, коли жіночий організм, який виносив дитину, повертається до свого звичайного режиму. Це природний процес і порушувати його не можна. Втручання і різного роду впливу на організм жінки в цей період можуть негативно позначитися на гормональній перебудові і в майбутньому негативно відбитися на здоров’ї.

Коли ж дитині виповнилося 7-8 місяців, можна сміливо приступати до певних дій, щоб прибрати обвислий після пологів живіт. Хочете отримати результат через 2-3 місяці? вам допоможе в цьому точне дотримання рекомендацій:

  • зведіть до необхідного мінімуму споживання жирів;
  • гуляючи з дитиною, не сидіть на лавочці, а ходіть, не менше 3-х годин на день;
  • придбайте спеціальний пояс для живота і попереку, і завжди надягайте його на прогулянку;
  • перед виходом на вулицю покрутіть будинку хвилин 10-15 обруч-це добре розігріє м’язи в області талії і живота;
  • приймайте в день по 1-2 столових ложки висівок з кисломолочними продуктами, щоб очистити організм від шлаків;
  • пийте багато рідини, щоб полегшити процес виведення продуктів розпаду жирів з організму;
  • найбільший ефект принесуть щоденні ранкові пробіжки по 35-60 хвилин. В цьому випадку прибрати відвислий живіт вийде значно швидше.

як перемогти обвислий живіт?
Найголовнішими і ефективними умовами позбавлення від обвислого живота в молодому віці є збалансоване харчування, з упором на тваринну білкову дієту, і регулярне носіння стягує пояса. Основним завданням є активізація обмінних процесів. Зрозуміло, фізичні вправи можуть дещо прискорити процес, але не слід спокушатися з приводу того, що вони допоможуть скорегувати лише це проблемне місце. Цілеспрямовано впливати на відвислий живіт не вдасться. Вправи для м’язів живота при його великих обсягах вельми болісні і малоефективні. Тому боротьбу з обвислим животом потрібно розділити на два етапи. Спочатку необхідно звільнитися від зайвих жирових відкладень. І тільки тоді можна качати прес і робити спеціальні вправи, здатні зміцнити м’язи живота і зробити його красивим.

Причиною обвисання живота може стати загальна слабкість м’язів, обумовлена віком і малою фізичною активністю. Боротися з проблемою в середньому і зрілому віці потрібно також з позбавлення від зайвого жиру, після чого дуже ефективними будуть фізичні навантаження, як загальні, на всі групи м’язів, так і точкові – на м’язи живота і сідниць. Практика показує, що нерідко люди, які страждають від гіподинамії, домагаються в короткі терміни – 2-4 місяці – приголомшливих результатів. Настільки вдячно відгукується організм дорослої людини на турботу про нього.

Нерідко, коли людина замислюється, як прибрати обвислий живіт, буває досить впоратися з причиною його появи. Особливо, коли такою причиною є психологічні проблеми. Психологи з’ясували, що однією з найбільш поширених причин зайвої ваги, і, як наслідок, обвислого живота, є почуття незахищеності, які нерідко відчувають повні люди. Найдивовижніше, що часто вони навіть собі в цьому не зізнаються. Але на рівні підсвідомості прагнуть до накопичення жиру. Генна пам’ять зберігає інформацію про те, що запаси жиру здатні врятувати у важкий період життя. Це було актуально в первісному суспільстві, і на рівні генної пам’яті прокидається у людей, які відчувають почуття незахищеності в наш час. Постійні переживання, стреси, великі навантаження також стають причиною психологічних проблем, що ведуть до підвищення рівня кортизолу, гормону, що сприяє накопиченню зайвого жиру. Однієї або декількох бесід з професійним психологом іноді буває достатнім, щоб людина усвідомила, що його страхи і сумніви не мають ніяких підстав. В цьому випадку спостерігається зниження рівня занепокоєння, тривожності, і як наслідок, людина перестає відчувати потребу в постійному споживанні їжі. Однак, якщо живіт обвис досить сильно, і тут буде складно обійтися без допомоги організму. Рекомендації все ті ж:

  • годинна ранкова пробіжка натщесерце;
  • будь-яка фізична активність-вправи, прогулянки, фізична робота;
  • відмова від жирної, солодкої їжі;
  • збалансоване харчування, що містить необхідну організму кількість мікроелементів і вітамінів.

чим небезпечний обвислий живіт?
Надмірна вага і обвислий живіт нерідко стають причиною опущення внутрішніх органів. І це є вагомим аргументів на користь позбавлення від існуючих проблем, які полягають в тому, що м’язи стають нездатними утримувати органи в їх звичайному положенні і вони починають опускатися вниз, чинячи тиск на низлежащие органи і опускаючи їх теж. З віком це може привести до вельми плачевних наслідків, аж до випадання матки.
Кращі фізичні вправи.
Фізичні вправи допоможуть не тільки позбутися від обвислого живота, зберегти красиву фігуру, але і підтримають внутрішні органи в тому стані, який їм визначено природою. Фізичні вправи доцільно проводити, коли потворні жирові відкладення переможені. Тоді від них буде більше користі.

Найкориснішими для м’язів, що дозволяють скорегувати фігуру в області живота, є вправи, що проводяться в самому повільному темпі і вправи на «скручування». Ось приблизний комплекс.

  • лягти на підлогу на спину, злегка розвести ноги, руки витягнути в сторони. Повільно і максимально сильно розтягніться на всі боки одночасно. Повторіть 5 разів.
  • лежачи на спині. Руки, зігнувши в ліктях, покласти під голову. Дуже повільно починайте піднімати ноги, коли вони будуть під кутом в 45 градусів до підлоги, затримайте їх в цьому положенні, повільно дорахуйте до 15, продовжите повільно піднімати ноги якомога вище. У тому ж темпі поверніться у вихідне положення. Повторити 5 разів.
  • лежачи на підлозі, руки під головою. Ноги зігніть в колінах, ступні поставте на підлогу. Дуже повільно починайте нахиляти ноги, так, щоб коліна торкнулися підлоги, але спина і плечі не відривалися від підлоги. В одну і іншу сторону по 5 разів.
  • сядьте на підлогу. Ноги разом. Не відриваючи ніг і сідниць від підлоги починайте повільно розгортати корпус вправо. На максимумі затримайтеся, дорахуйте до 15, повільно поверніться у вихідне положення і те ж виконайте в ліву сторону. По 5 разів.

корисними будуть будь-які вправи з обручем і гантелями. Чим сильніше буде навантаження, тим легше вам вдасться спалити жир, зміцнити м’язи і повернути привабливість фігурі.

Неякісна їжа, солодкі газовані напої сприяють утворенню складок на животі. Не варто засмучуватися, є варіанти повернути фігуру: зайнятися спортом, сісти на дієту, зробити операцію. Головне-сила волі, яка допоможе не відхилятися від заданої мети.

Як прибрати обвислий живіт після пологів

Найпростіший спосіб – обгортання, їх поділяють на гарячі і холодні. Такий метод підходить не для всіх, протипоказаннями можуть служити свіжі шви після операції. У домашніх умовах потрібно приготувати кашоподібну суміш порошку какао на молоці, останній інгредієнт можна замінити водою. Після нанесення готової суміші на в’ялий ділянку, потрібно щільно обернути поліетиленовою плівкою область живота так, щоб створити вакуум.

Бажання молодих мам прибрати обвислий живіт після пологів швидко призводить до посилення проблеми. Важливо знати, що качати прес перші 6-7 тижнів після пологів забороняється – цей час призначений для гормонального відновлення організму. В’ялі м’язи преса повільно приходять в тонус, тому ефективними будуть інші методи:

  • дієтичне харчування. Меню повинно підходити мамі, що годує і малюкові.
  • щоденний контрастний душ, масаж з використанням лімфодренажного крему для схуднення.
  • через 2 місяці після народження дитини можна ходити в сауну, так питання, як прибрати фартух на животі, вирішиться із задоволенням для душі іКористю для тіла.

Як прибрати обвислий живіт після кесарева

У разі, якщо доктор огляне шов і дозволить фізичні вправи, можна прибрати обвислий живіт після кесарева такими методами:

  • біг, швидка ходьба, але перш потрібно зробити разогревающие вправи, наприклад, нахили в різні боки – вони приведуть м’язи в тонус.
  • зарядка в домашніх умовах. Згодом вона дасть потрібний ефект, зайва вага піде, низ животика не буде звисати.
  • ще метод, як прибрати висячий живіт в домашніх умовах – вправа «помпа» або втягування м’язів преса на видиху.
  • видалення в’ялої шкіри за допомогою пластикової хірургії (так звана пластика живота).

Як прибрати складку внизу живота

Причиною широкої талії може служити не тільки сидячий спосіб життя, але і неправильне харчування, меню, наприклад, фаст-фуд, переїдання перед сном. Як прибрати обвислу шкіру на животі? непросто, але можливо такими методами:

  • плавання в басейні;
  • заняття водною гімнастикою;
  • ефективні регулярні поїздки на велосипеді;
  • заняття йогою, фітнесом;
  • заняттями на домашніх тренажерах, біговій доріжці;
  • прибрати складку внизу живота можна, змінивши режим харчування.

Як прибрати вялість живота після пологів. Як позбутися від обвислого живота після пологів або кесаревого розтину

Як прибрати обвислий живіт після схуднення

Багато жінок приходять в замішання, адже не знають, як позбутися від висячого живота після схуднення. Таке відбувається, коли вага занадто швидко знижується – з’являються розтяжки, шкіра починає висіти. Всі навантаження або дієта повинні призводити до плавного зниження ваги. В’ялість ділянки потрібно підтягнути, привести в тонус м’язи, ціна результату – це терпіння і завзятість. Існує кілька хороших вправ:

  • скручування;
  • планка;
  • хитання преса на турніку;
  • стрибки на скакалці.

Підтягнути або прибрати обвислий живіт після схуднення можна без спортивних навантажень. Є ефективний варіант: можна вдатися до методів пластичної хірургії. Розтягнутий, відвислий ділянку забирається, але після операції залишається невеликий горизонтальний рубець внизу проблемного місця. Мінусом такого підходу є дорожнеча, тому не кожен бажаючий може вирішити проблему цим методом.

Як швидко прибрати обвислий живіт

Швидкодіючий спосіб – це підрахунок калорій прийнятої їжі. Можна завести щоденник харчування, куди буде заноситися все, що з’їдалося за день. Такий метод дозволить швидко прибрати обвислий живіт. Раціон харчування можна поєднувати:

  • з препаратами для схуднення на рослинній основі;
  • з дихальними методиками – бодіфлекс, наприклад;
  • з правильним режимом харчування.

Як прибрати вялість живота після пологів. Як позбутися від обвислого живота після пологів або кесаревого розтину

Як прибрати дуже великий обвислий живіт

Скупчення зайвих кілограмів в проблемній області призводить до розтягування шкіри, допомагає складкам відвиснути. Швидко і ефективно прибрати дуже великий обвислий живіт допоможе ультразвукова ліпосакція. Переваги такого методу:

  • такий підхід не передбачає хірургічного втручання.
  • процедура абсолютно безболісна, тому анестезія не застосовується.
  • за допомогою ультразвуку руйнується жировий прошарок. Курс передбачає 10 сеансів.
  • результат буде більш ефективним, якщо поєднувати спортивні тренування і ультразвукову ліпосакцію.

Вправи для обвислого живота

Красивий прес формується декількома м’язами, найбільша – це пряма м’яз. Існують вправи для обвислого живота, за допомогою них відбувається підтяжка шкіри:

  • вправа «скручування». Працюють м’язи верхньої частини прямого м’яза преса.
  • ще спосіб, як підтягнути обвислий живіт – лягти на спину і піднімати ноги.
  • вправа «ножиці» — змінне схрещування ніг в піднятому стані.
  • висіти на турніку і піднімати ноги вище.
  • щоб результат був бажаним, краще все вправи робити під наглядом тренера.

Відео: як позбутися від висить живота