4 ради, які допоможуть зробити ванну кімнату стильною і фактурною

47

Як створити ванну з характером: 4 ради

Ванна кімната — місце, в якому хочеться усамітнитися, відпочити і розслабитися. Ще краще, коли перебування у ванній може надихнути і наповнити енергією. Фахівці дизайн-бюро grohe розповіли, як швидко і просто вибрати унікальний варіант дизайну ванної кімнати.

Німецький бренд grohe-найбільший світовий виробник сантехнічного обладнання. За останні роки компанія отримала сотні нагород в області дизайну, екології та інноваційних технологій, залишаючись при цьому постачальником якісної продукції, якою користуються мільйони.

Висловити свій стан через колір меблів і аксесуарів

Щоб сформувати у ванній особливу атмосферу, потрібно розставити меблі, розмістити аксесуари і підібрати потрібні кольори. Все це роблять після ремонту, але планують, звичайно, задовго до нього.

Колір привертає увагу, сприяє виникненню емоції. Якщо правильно вибрати колірну гамму, вона покаже внутрішній світ і переваги, підкреслить індивідуальність кожного. Вийде створити місце сили, в яке захочеться повертатися кожен день по кілька разів.

Однак у ванній кімнаті немає такого великого числа аксесуарів (як у вітальні або спальні), які здатні підкреслити стиль приміщення. Вихід є-звернути увагу на змішувачі, душі, панелі змиву і інші стандартні елементи. Все це завершить створення ідеального інтер’єру. Вашого інтер’єру.

Поєднувати різні форми, покриття і фактури

Для ванної кімнати повністю в чорному кольорі змішувачі теж краще брати чорного або графітового кольору. Можна використовувати чорну плитку тільки для стіни, а для контрасту — хромовані елементи.

Якщо ж ви віддаєте перевагу матові фактури, слід звернути увагу на матові, а не глянцеві покриття.

Щоб створити «вінтажний» образ, потрібно купувати металеві елементи з матового золота. Якщо хочете «розкішний» образ, підійде поліроване золото. Колір один, але настрій різний.

Щоб кожен міг поєднувати різні фактури, форми і покриття, компанія grohe випустила колекцію colors. До неї увійшли змішувачі, душі, панелі змиву, фурнітура та аксесуари в десяти кольорах і варіантах покриття. За допомогою такого арсеналу ваша ванна кімната перетвориться на справжню спа-зону фешенебельного готелю.

Грати на контрасті чорного і білого

Зараз багато хто воліє грати на контрасті чорного і білого. Чорні змішувачі відмінно поєднуються з білими раковинами і ванними — між іншим, самими стандартними кольорами цього приміщення. Така комбінація створює графічний ефект, який, в свою чергу, створює лаконічний сучасний інтер’єр.

Якщо комбінувати чорний, наприклад, із зеленим мармуром або шкірою, інтер’єр перейде в категорію стильної класики.

Щоб створити ефект ночі або глибини, можна покрити всі поверхні чорним: душові кабіни і змішувачі, плитку, сантехнічну кераміку і меблі. Однак краще використовувати чорний в деталях — а це світильники, змішувачі, радіатори та інші аксесуари. Можна зробити акцент на чорній раковині з матовим змішувачем кольору графіту або на одній зі стін, частини стелі або підлоги. Щоб пом’якшити ефект, можна замінити чорний на сірий.

Звернути увагу на теплі тони

Останнім часом популярні теплі відтінки в інтер’єрі. Тренд прийшов зі скандинавії, де холодно більшу частину року.

Для тепла в інтер’єрі ванної кімнати можна використовувати золоті металеві поверхні. До них відносяться предмети сантехніки та плитки, світильники, рамки для дзеркал, тримачі для зубних щіток та інші аксесуари.

Сюди ж впишуться невеликі золоті акценти, які створять відчуття глибини і справлять незабутнє враження як на господарів, так і на їх гостей. Не доведеться навіть додавати контрасти. Головне — щоб золотий блиск був дозований. Є, звичайно, ймовірність опуститися до несмаку, тому намагайтеся уникати надмірностей.

Теплу гаму полірованого нікелю можна використовувати майже в будь-якому стилі декору. Особливо якщо поєднувати його з коричневими, жовтими і сірими тонами. Якщо зміщувати колірну температуру в бік жовтого спектра, аксесуари і змішувачі з полірованого нікелю будуть з більш «теплим» кольором, ніж хром. При цьому вони виглядають вишукано, з тонким натяком на розкіш. Хоча для багатьох це в першу чергу означає задоволення індивідуальних потреб. Адже головне — щоб людина могла розслабитися у своїй ванній кімнаті і отримати максимальну користь для організму.