Сходи на 2й поверх своїми руками. Сходи на другий поверх

92

Домашні сходи — це не просто обов’язкова конструкція, а ще й цінний елемент інтер’єру

Мабуть, ніхто точно не скаже, кому і коли вперше прийшла ідея об’єднати кілька ступенів в єдину сходи. Втім, походження і авторство самих ступенів теж невідомо. Однак і до цього дня, сходові конструкції є найбільш поширеним варіантом для того, щоб піднятися наверх. Сходи на другий поверх або в підвал, сходинки до моря або на дзвіницю – скільки ж їх розкидано по всьому світу!

Якщо в приватному будинку є більше одного поверху, то вам просто доведеться побудувати сходи на другий поверх. Швидше за все, вона розміститься всередині приміщення, ближче до найбільш людних місць – в коридорі або вітальні. Метал, бетон, скло, камінь, дерево – будь-який з цих матеріалів з радістю розташуються під вашими ногами у вигляді сходинок наверх. Якщо ж мова йде про невелику дачі, то правильно спроектованої сходами ви забезпечите безпечний і зручний доступ на використовуваний горище або мансардне приміщення для літнього відпочинку. Малогабаритні варіанти сходів, такі як гвинтова, модульна, розкладна або з забіжними ступенями будуть доречні і в дерев’яному рядку.

Якщо питання економії місця перед вами не стоїть, можна встановити і такий ось оригінальний варіант

Однак, якщо в невеликому приміщенні або маленькому будиночку важко викроїти відповідне місця для сходів, то прохід на верхній поверх можна облаштувати і через вулицю. зовнішні сходи на другий поверх повинні бути виконані з матеріалів, стійких до погодних примх. Металева, кована або зварна, сходи з бетонними ступенями буде як ніколи до речі.

Зазвичай зовнішні марші виготовляються з металу і виглядають досить простенько

Але іноді її роблять з дерева, що дозволяє створювати досить ошатні конструкції

види сходових конструкцій

Від того, скільки типів сходів на другий поверх пропонує сучасний ринок може голова піти обертом. А додайте до цього різноманітність матеріалів і дизайнерських ідей і отримаєте сотні варіантів. Тому давайте детально розберемося в особливостях найбільш популярних сходах. Всі вони відрізняються за кількістю маршів:

  • одномаршева.
  • конструкція з двох і більше маршів з поворотним майданчиком або забіжними ступенями.

Стара добра одномаршеві сходи є найпростішим і зручним типом конструкції

У одномаршевих сходів також існує свій поділ:

  • пряма;
  • гвинтова;
  • розкладна;
  • модульна.

Справедливості заради відзначимо, що модульний варіант може мати і кілька маршів

Як би по-різному вони не виглядали, їх об’єднує один єдиний сходовий марш. Справа в тому, що він може бути прямим як струна або звиватися вужем, але сам сходовий марш все одно буде один. Тільки плоский майданчик з поворотом на 90,180, або інше зручне кількість градусів може розділити марші, а в криволінійних варіантах місце під майданчик заповнюється ступенями. Бажання раціонально використовувати простори приватних будинків і визначає кількість маршів в сходах.

Використання декількох маршів дозволяє максимально раціонально використовувати кожен сантиметр вільного простору

У будь-якому випадку, сходи в заміському котеджі-це предмет комфортного побуту. Основні принципові відмінності між внутрішніми і зовнішніми сходами полягають в капітальності підстави і матеріалі виготовлення. Зовнішня або внутрішня, вона створює атмосферу комфорту і організовує простір будинку.

місце для сходової конструкції

На етапі планування слід враховувати такі особливості:

Враховуючи особливості приміщення, висоту стелі, міцність стін і ступінь освітленості, визначити місце розташування і розміри простору для майбутніх сходів не так вже й складно. Звичайно, в заміському котеджі хочеться мати велику, шикарну сходи. Однак, внутрішні розміри приміщення диктують тільки форму, а зовнішній вигляд сходів визначається матеріалами виготовлення.

Досить одного тільки металу і хорошого уяви, щоб створити таку незвичайну конструкцію.

вимоги безпеки

Не варто забувати, що сходи, якою б красивою вона не була, перш за все, повинна бути безпечною. А що говорять з цього приводу гост і снип? у цих документах містяться чіткі описи розмірів конструкцій на другий поверх. Завдяки дотриманню норм госту і сніпа, комфорт і безпеку пересування будуть гарантовані. Розберемо основні вимоги:

Креслення і схеми

Спочатку проект сходів народжується в голові. Але якщо його не перенести на папір, то заповітне бажання може і не реалізуватися. Помилки розрахунків в розумі будуть дорого коштувати, і можуть супроводжуватися переробкою і додатковою витратою матеріалів. Креслення, план, схема – як завгодно назвіть цей документ, але він обов’язково повинен бути присутнім.

Приклад професійного креслення

В кресленні треба відобразити висоту між перекриттями і розділити її на висоту подступенка. Отримане ціле число і є кількість ступенів. Множення кількості ступенів на глибину проступи дає довжину сходової конструкції.

Виходячи з отриманої довжини сходової конструкції, можна приступити до вибору форми сходів і прив’язати її до простору і особливостей приміщення. Косоури, тятиви і їх кількість на сходах; опорний каркас або больцевое з’єднання; перильні огорожі і варіанти кріплення елементів – все повинно бути передбачено в кресленні.

Спеціалізоване програмне забезпечення дозволяє створювати тривимірні креслення

Важливо!

У приміщенні, де знаходяться діти, мінімальна відстань між балясинами не повинно бути менше 1200 мм.

Дотримання правил госту і сніпа при складанні креслення – запорука комфортної і безпечної експлуатації конструкції. А її красу і стильність продиктує загальний дизайн приміщення.

особливості кожної конструкції

Тип обраної конструкції безпосередньо впливає на зовнішній вигляд готової сходи, а також на зручність користування нею. Давайте ж розберемо найбільш популярні типи конструкцій і розглянемо їх особливості.

одномаршеві сходи

Пряма одномаршеві сходи у власному будинку-це найпростіший і популярний варіант. Однак, вона вимагає багато місця. Цей недолік з лишком компенсується варіантами обробки і виконанням конструктивних елементів. Як правило, кріпиться вона на косоурах або тятивах. Простір під прямим маршем можна використовувати для облаштування закритих шафок або відкритих полиць. Під такими сходами можна навіть розмістити комод, диван або гардеробну.

кутова двомаршева

Якщо місця не настільки багато і доводиться виділяти для сходів один з кутів, то можна вписати в нього два і більше маршу з поворотним майданчиком. Форма тятив і косоуров, а також міцність матеріалу опорного каркаса підкажуть, чи варто зводити окремий каркас для поворотного майданчика. Якщо грамотно підійти до цього питання, то цілком можна виконати самостійно.

Займає вона відносно небагато місця, але залишається дуже зручною

забіжні сходинки

Конструкція з забіжними ступенями здатна значно заощадити місце в приватному будинку або котеджі. Цей ефект досягається тим, що замість горизонтального повороту, в кутку розташовуються три-п’ять сходинок. Загальна довжина конструкції зменшується приблизно на один метр, що істотно в деяких випадках.

У деяких випадках кількість забіжних ступенів може бути більше

гвинтові сходи

Малогабаритні гвинтові сходи вимагають виділити всього близько двох квадратних метрів площі. Якщо висота стелі дозволяє вибудувати сходи в квартирі, то ця компактна конструкція органічно зв’яже два її рівня. Центральної опори цілком достатньо, щоб надати жорсткість конструкції. Може, не кожному гостю буде зручно пересуватися по ній, зате зовнішній вигляд і малі розміри таких сходів дають простір для польоту фантазії дизайнерів.

Різноманітність гвинтових сходів

сходові конструкції на больцах

Цей вид сходів вносить в приміщення додаткову легкість і, свого роду, прозорість. Можливість кріплення ступенів безпосередньо до стіни за допомогою болтів особливої конструкції дозволяє обійтися без установки громіздких косоуров і тятив. А можливість використання розжареного скла для проступей неОтводящей системы отработанных продуктов горения. И не имеет значения, печь ли это, камин либо котёл, дымоход – в обязательном порядке. Ещё совсем недавно как такового аналога не было – владельцы приборов обогрева возводили конструкции из кирпича или прибегали к установке асбестоцементных труб, у которых минусов намного больше, чем плюсов. Сейчас же всё складывается иначе: безусловную универсальность показывают трубы из нержавейки для дымохода.

Узнать цену и купить отопительное оборудование и сопутствующие товары вы можете у нас. Пишите, звоните и приходите в один из магазинов в вашем городе. Доставка по всей территории рф и стран снг.

Нержавеющие трубы для дымохода

Преимущества дымоходных труб из стали

Печные трубы и дымоходы из нержавеющей стали характеризуются рядом достоинств, которые трудно недооценить:

  • продолжительный эксплуатационный период, что обусловлено уникальными свойствами материала изготовления;
  • высокопрочность;
  • возможность установки системы разной сложности;
  • универсальность;
  • приемлемая цена.

Труба для дымохода из нержавейки прочнее, чем из кирпича, которая относительно неустойчива к перепадам температур, что в свою очередь приводит к её разрушению. Стальной трубе не страшны процессы коррозии, на ней никак не отражается высокая влажность либо воздушная сухость, повышенный нагрев и агрессивные среды.

Данная труба имеет модульную структуру, позволяющую быстро заменить вручную какую-либо деталь конструкции при необходимости. Монтаж дымохода выполняется с применением особых отводов. При помощи таких элементов можно обойти инженерные блоки либо конструкции архитектуры.

Установка трубы для дымохода из нержавейки вручную может осуществляться со сдвигом в любом направлении без перемещения отопительного оборудования.

Круглое сечение стальной трубы делает интенсивность оседания продуктов сгорания на его поверхности изнутри ниже. Данные трубы не так часто требуют чистки.

Разновидность нержавеющих труб для дымохода

При установке вручную применяются следующие виды комплектующих:

  1. однослойная труба.
  2. гофрированная труба.
  3. труба-«сэндвич».

Нержавеющая труба для дымохода одного слоя характеризуется толщиной 0,6-2 мм, приемлемой ценой, однако ограниченной сферой использования.

Однослойные нержавеющие трубы

Данную трубу можно применять лишь внутри утеплённых помещений.

Большая температурная разница снаружи и изнутри способствует чрезмерному расходу носителя энергии, а большое количество появляющегося конденсата отражается на общей функциональности и эксплуатационном периоде системы отопления.

Для дымохода применяется для осуществления криволинейных переходов. Данные изделия из иных материалов редко могут похвастаться прочностью и устойчивостью к температурам. Гофрированная стальная конструкция легко переносит нагрев до 900 °c и довольно хорошо убирает продукты горения камина, котла, печи и т.п.

Гофрированная труба дымохода

Сэндвич-трубы являются многофункциональными. Их монтаж выполняется вручную и с внутренней, и с наружной части помещения.

Двустенные дымоходы типа сэндвич

Марки нержавейки

Труба из нержавеющей стали для дымохода может быть разных марок, что в свою очередь отражается на эксплуатационных параметрах изделия.

марка стали характеристики 304 схожа с маркой нержавейки 316, но имеет меньше легирующих добавок.

Характеризуется отличной свариваемостью, сопротивлением коррозии и высокой прочностью при достаточно низких температурах.

310s отличается устойчивостью к нагреву до 1000 °c. 316 обогащена включениями молибдена и никеля.

Это повышает стойкость нержавейки к химическому воздействию, разнице температур.

Отлично подходит для организации дымоотвода камина и котельных, обогревательные агрегаты в которых функционируют на дизельном топливе, дровах или газе.

316i, 321 многофункциональны.

Характеризуются высокой пластичностью, термостойкостью до 850 °с и кислотному воздействию.

409 подходит для прибора, который работает на твёрдом топливе (камина, печки). 430 применяется для деталей, в наименьшей мере подверженным агрессивным воздействиям.

Часто из неё изготавливают внешние кожуха, так как влажная окружающая атмосфера на неё не влияет.

Диаметры стальных дымоходов разнятся от 80 мм до 300 м.

диаметр н масса 0,5 масса 0,8 80 195 0,27 — 100 195 0,32 0,61 110 195 0,36 0,68 115 195 0,37 0,7 120 195 0,39 0,74 130 195 0,42 0,8 135 195 0,43 0,82 140 195 0,45 0,86 150 195 0,48 0, 91 160 195 0,51 0,97 180 195 0,58 1,1 200 195 0,64 1,22 220 195 0,71 1,35 250 195 0,8 152 280 195 0,9 1,71 300 195 0,96 1,82

Популярными являются:

  • нержавейка 150 мм;
  • нержавейка 80 мм.

Трубы дымохода из нержавейки 150 обычно применяются в каминах, достаточной мощностью для обогрева дома за городом либо бани с большой парилкой.

Виды стальных деталей для дымохода

На профильном рынке можно увидеть разнообразие элементов из нержавейки, производимых для дымохода.

вид характеристика прямые трубы протяженностью от 330 до 1000 мм все характеризуются специальным раструбным сопряжением, которое не требует никаких дополнительных элементов. колено (отвод) 45º используется при необходимости изменения направления дымоходной трубы на вертикальных или наклонных участках. отводы 90º обычно применяются для перехода от короткого горизонтального участка у прибора отопления к основной части дымохода. тройники под углом в 45º либо 87º монтируется в месте монтажа конденсационного сборника либо, в случае установки двух приборов, при их подключении в единую дымоходную систему (необходимо отдельное согласование контролирующих органов). ревизионные дымоходные элементы необходимы для постоянного контроля и прочистки системы. конденсационный сборник монтируется в нижней части главного вертикального участка, необходим для регулярной очистки дымохода от собравшейся влаги. искрогаситель, колпак, гидроизоляционная юбка это элементы верхней части дымохода.

Также можно купить и особые детали для прохождения через стену, перекрытия между этажами либо кровлю. Если данные элементы не реализуются поставщиком, то их потребуется сделать вручную.

Установка трубы для дымохода из нержавейки

  • составления проекта прокладки дымохода;
  • получения специального согласия органов контроля;
  • приобретения нужных деталей.

При установке стальных дымоходных труб их стыки лучше дополнительно укреплять , выдерживающим нагрев до 1000 °c.

Это позволит не беспокоиться об ухудшении тяги и проникновении вредных продуктов горения в помещение из канала из стали. Дымоходные трубы оснащены особыми участками сопряжения, из-за этого их соединение – не очень сложная задача.

В случае самостоятельного монтажа в самом помещении, внимание стоит обратить на проход дымоходных стальных труб через перекрытия. Есть компании, выпускающие элементы конкретно для этих целей, однако при желании можно их сделать вручную.

Кронштейн для крепления дымохода

На стене извне стальные трубы крепятся при помощи кронштейнов , находящихся на расстоянии минимум двух метров друг от друга. В обязательном порядке опора должна быть в месте прокладки канала через стену и креплении ревизионного люка.

Чтобы обеспечить лучшую тягу, высота дымоходной стальной трубы должна быть больше пяти метров. Участки, расположенные горизонтально, должны быть максимум один метр. При самостоятельном монтаже на открытом пространстве либо в помещении без отопления трубы из стали требуется изолировать. Если дымоходные трубы проходят через дом с наличием возгораемых материалов, в обязательном порядке нужен монтаж искротушителя.

В случае самостоятельной установки конструкции нужно помнить про прохождения через стены, дом, перекрытия. При отсутствии изоляции и выполнении каналов из нержавеющей стали, трубы должны находиться на расстоянии как минимум один метр от перекрытия.

Не стоит производить соединение труб в толще стен.

Промежуток между потолком, полом и стенами должно быть как минимум 70 сантиметров. В случае прохода стальной дымовыводящей трубы через холодную кровлю, расстояние между ней и перекрытием должен составлять минимум 13 сантиметров.

Общее количество дымоходных поворотов – максимум три. Труба нержавейка для дымохода должна иметь диаметр меньше выходного патрубка прибора отопления.

Также о важных моментах установки дымохода из нержавейки:

  1. гофрированная труба из нержавеющей стали для дымохода может использоваться для его монтажа изнутри и снаружи, дляОздоблення. Так, для вузьких прямокутних прорізів підійдуть модульні системи, приставні вертикальні сходи, г-образні конструкції. Для круглих або квадратних ідеально підійдуть гвинтова установка або сходи «гусячий крок».

    Що стосується матеріалів для виготовлення компактних сходів, то оптимальними варіантами будуть метал і дерево.

    Щоб надати компактної сходи естетично привабливий вигляд і зробити її безпечніше, сходовий марш варто забезпечити поручнями.

    Конструкції кутових сходів (відео)

    На сьогодні сходи-це незамінний для будь-яких апартаментів архітектурний елемент. Сучасне виробництво сходів пропонує широкий вибір різних конструкцій, що дає можливість підібрати найбільш вдалий варіант для будинків і квартир, великих і малогабаритних жител. Вибирайте готові сходи або створюйте унікальну конструкцію своїми руками, і насолоджуйтеся комфортом, надійністю і привабливим виглядом!

    Якщо ви плануєте побудувати двоповерховий приватний будинок або заміську дачу, тоді в певний момент будівництва вам необхідно буде подбати про спорудження сходової конструкції на другий поверх. Зробити сходи своїми руками під силу далеко не кожному — для цього необхідно володіти і певними теслярськими навичками, і деяким досвідом, а також достатньою кількістю вільного часу. Чи не краще скористатися вигідним і.. Пропозицією від нашої професійної компанії в москві. Ми пропонуємо на будь-який смак, колір, стиль і економічні можливості наших клієнтів. А з актуальним прайс листом і зі 100 чудовими фото конструкцій ви зможете ознайомитися в представленій статті.

    100 фото найкрасивіших сходів на будь-який смак

    Перед тим, як приступити до ознайомлення з неймовірним різноманітністю сходових систем від вітчизняного виробника в москві, ознайомимося трохи з теорією — а які взагалі сходи існують в природі.

    типи сходових систем в залежності від конструкції

    Отже, сходові конструкції на другий поверх поділяються на такі типи:

    Гвинтові

    Ефектні і компактні вироби, складні за способом виготовлення, але мають чудовий вигляд. Їх основна перевага-невеликі розміри, що дозволяють розташувати конструкцію навіть на зовсім маленькій площі приміщення.

    Фото 1.

    Маршові

    Цей вид сходових конструкцій найбільш поширений і затребуваний. Пояснюється це-простотою схеми, надійністю, лаконічністю і відносно невеликою вартістю.

    Фото 2.

    комбіновані

    Цей вид сходів-чудовий вихід для тих, хто бажає поєднати переваги двох перерахованих вище типів – компактність від гвинтової конструкції і практичність від маршової системи.

    Фото 3.

    види сходових конструкцій в залежності від матеріалу

    Сьогодні сучасні виробники пропонують споживачам неймовірну кількість всіляких сходових систем з таких матеріалів, як:

    • дерево різних порід;

    Фото 4. вартість дерев’яних сходів також дуже різна, все залежить від цінності деревини. Наприклад, виріб з дуба з перилами ручної роботи буде коштувати значно дорожче сходів з бука або ялини

    • мармур та інший природний мінерал;

    Фото 5.

    • надлегкі металеві сплави;

    Фото 6.

    • кована конструкція;

    Фото 7. ковані сходи-грандіозні і прекрасні. Висока вартість такої роботи з лишком окупається неймовірно ефектним зовнішнім виглядом виробу

    • бетонна система;

    Фото 8.

    • комбіновані конструкції, що включають в один виріб відразу кілька матеріалів-дерево, метал, камінь.

    Фото 9. сходові конструкції, що поєднали в собі відразу кілька видів матеріалів виготовлення — це справжній витвір мистецтв, здатне до невпізнання перетворити ваш будинок

    Наше спеціалізоване підприємство в москві пропонує своїм клієнтам сучасні, безпечні і красиві сходові конструкції на будь-який смак. В асортименті компанії ви знайдете величезну кількість вже готових виробів, а також зможете замовити сходи за ексклюзивним оригінальним проектом.

    Фото 10. ефектні і якісні вироби від фірми «сходи профі» відмінно впишуться, як в сучасний, так і в класичний інтер’єр

    величезний вибір недорогих сходів в москві

    У величезному і різноманітному каталозі нашої фірми представлені готові сходи за привабливими і вигідними цінами, що класифікуються за такими напрямками:

    • модульні конструкції;

    Фото 11 . Модульна система чудово впишеться в будь-який сучасний інтер’єр

    • дерев’яні вироби;

    Фото 12. дерев’яні сходи-стильні, надійні та екологічно безпечні

    • сходи для котеджів;

    Фото 13. сходи для котеджів безумовно прикрасять інтер’єр вашого житла

    • конструкції другого поверху;

    Фото 14.

    • вироби на замовлення;

    Фото 15. замовте сходи у нас і ви до невпізнання перетворите своє житло

    • гвинтові сходи;

    Фото 16.

    • вироби з кованими елементами

    Фото 17. сходи, прикрашені куванням, завжди в тренді

    • металеві конструкції та інші види.

    Фото 18. металеві сходи підійдуть для стильного заміського будинку

    проекти сходів на будь-який смак

    Фото 19.

    Фото 20.

    Фото 21.

    Фото 22.

    Фото 23.

    Фото 24.

    Фото 25.

    Фото 26.

    Фото 27. яких тільки сходів не існує в природі-замовте і ви для себе ексклюзивну конструкцію

    Фото 28. сходи створить затишок і підкреслить стиль вашого будинку

    Фото 29. дерево-найбільш універсальний матеріал для сходів

    Фото 30.

    Фото 31.

    Фото 32. прямі сходи в стилі «мінімалізм»

    Фото 33.

    Фото 34. дизайнерська конструкція другого поверху

    Фото 35. затишна дерев’яні сходи для заміського будинку

    Фото 36.

    Фото 37.

    Фото 38.

    Фото 39.

    Фото 40. одне з неймовірних дизайнерських рішень

    Фото 41. класика завжди в моді

    Фото 42.

    Фото 43.

    Фото 44. ковані вироби-грандіозні і прекрасні

    Фото 45.

    Фото 46.

    Фото 47.

    Фото 48.

    Фото 49.

    Фото 50. ціна на сходовий виріб залежить від багатьох факторів-складності конструкції , вартості матеріалу, ексклюзивності дизайну

    Фото 51. сходи з широкими ступенями і легким вигином абсолютно безпечна в експлуатації

    Фото 52. завдяки кованим елементам конструкція виглядає легкою і повітряною

    Фото 53.

    прайс лист цін на сходи від компанії в москві

    Розглянемо докладніше із зазначенням цін на кожен з презентованих нашою компанією видів сходів із зазначенням їх актуальної ціни.

    модульні сходи

    Фото 54. модульні сходи «дует» зі ступенями, виконаними з натурального дуба

    Фото 55. конструкція » дует «зі сходами з бука — економічний і ефектний виріб для вашого інтер’єру

    Модульні сходи серії «елегант» — чудове рішення для стильного інтер’єру за демократичними цінами, представленими нижче:

    Фото 56. 56 335 руб.

    Фото 57. 50 390 руб.

    Фото 58. 51 321 руб.

    Фото 59. 44 290 руб.

    Фото 60. «престиж» з розворотом на 180 градусів — ціна 47 160 руб.

    Фото 61. пряма «престиж» — 42 748 руб.

    Фото 62. «соло» прямої конструкції-стильне і ефектне виріб за демократичною ціною 70 858 руб.

    Фото 63. 78 498 руб.

    Фото 64. розворотна на 180 градусів конструкція «модерн» — ексклюзивний і модний дизайн за прийнятну ціну 125 262 руб.

    Фото 65. сходи зПоворотом на 90 градусів серії «модерн» вартістю 120 030 руб.

    Фото 66. виріб «суперелегант» з поворотом на 180 градусів має ціну 108 277 руб.

    Фото 67. 113 118 руб.

    Фото 68.

    дерев’яні сходи

    Цей вид сходових виробів припаде до душі тим, хто цінує натуральне дерево, простоту і надійність конструкції. Застосовуваний для виготовлення цих сходів матеріал, екологічно безпечний, красивий і надійний.

    Фото 69. дерев’яні сходи на другий поверх серії» дует » зі ступенями з бука коштує всього 59 400 руб.

    Фото 70. сходи «елегант» з поворотом на 180 градусів з натурального дерева має ціну 56 335 руб.

    Фото 71. чудові надійні і практичні вироби» престиж » всього за 44 290 руб.

    Фото 72. 70 858 руб.

    Фото 73. 74 452 руб.

    Фото 74. сходи «модерн» пряма — 115 814 руб.

    Фото 75. 108 277 руб.

    сходи для котеджів

    Для виготовленні сходів наша компанія використовує різні матеріали, найпоширенішими з яких є дерево і металеві сплави. Однак, якщо ви вирішили придбати сходи для котеджу, то гармонійніше за все в такому приміщенні будуть виглядати конструкції з натуральних порід дерева.

    Фото 76. пряма конструкція серії» елегант » — лаконічний дизайн за прийнятну ціну. Вартість 51 321 руб.

    Фото 77. «елегант» поворотна на 90 градусів вартістю 50 390 руб.

    Фото 78. прямі сходи для котеджу «престиж» коштує всього 42 748 руб.

    Фото 79. легка конструкція»престиж» з поворотом на 90 градусів — 44 290 руб.

    Фото 80. модель «соло» пряма обійдеться власнику котеджу в 70 858 руб.

    Фото 81. «соло» для котеджу з поворотом на 90 градусів — 70 858 руб.

    Фото 82. серія «модерн» пряма з дерев’яними ступенями — 115 814 руб.

    Фото 83. ефектна дерев’яна «модерн» з дерев’яними ступенями з поворотом на 90 градусів — 120 030 руб.

    Фото 84. котеджні сходи «суперелегант» пряма — 113 118 руб.

    Фото 85. «супер елегант» з поворотом на 90 градусів — 108 904 руб.

    сходи другого поверху

    Фото 86. пряма «елегант» — лаконічна і в той же час ефектна сходи підкреслить стиль вашого житла. Ціна 51 321 руб.

    Фото 87. серія «елегант» з поворотом на 90 градусів — 51 321 руб.

    Фото 88. конструкція» елегант » з поворотом на 180 градусів — 56 335 руб.

    Фото 89. 42 748 руб.

    Фото 90. «престиж» поворотна на 90 градусів-44 290 руб.

    Фото 91. «соло» пряма-70 858 руб.

    Фото 92. «соло» поворотна на 90 градусів — 74 452 руб.

    Обов’язковим елементом двоповерхових заміських будівель є сходи. Вони допомагають навіть на тісних площах отримати корисний простір. Щоб спорудити підхід до верхніх поверхів монтується сходи, яку при наявності будівельних навичок можна звести без допомоги фахівців. Самостійно можна створити зручні і стильні в приватному будинку. Фото в інтернеті повною мірою демонструють оригінальні моделі. Дані вироби виконуються з певних матеріалів: каменів, деревини або металів. Варіант вибирається з урахуванням площі приміщення.

    У житлових будівлях застосовуються маршові пристрої. Вони бувають різного типу в залежності від структури. У таблиці представлені можливі варіанти.

    зображення найменування особливості
    варіант на косоурах пристрій зводиться з балок, які приєднуються до бази. Їх роблять з різних порід деревини, бетонного складу або сталі.
    відрізняються складним пристроєм, так як ступені встановлюються зсередини балок.
    модель на больцах деталі виробу монтуються болтами.
    гвинтова модель споруджуються з деревини або металу

    як влаштовані гвинтові сходи: фото

    Завжди затребувані варіанти гвинтових сходів на другий поверх, економ класу. Їх також називають спіральними установками. Рекомендуються для малогабаритних приміщень, так як ефективно економлять простір. Подібна різновид буває квадратна, восьмикутна і кругла. Вироби виконуються з деревини або металу. Пристрої однією стороною з’єднуються з центральною стійкою, а інший – зі стіною.

    Гвинтові моделі сходів:

    конструкції на косоурах

    Вироби на косоурах користуються попитом серед власників заміського житла. У будь-яке приміщення можуть вписатися незвичайні сходи на другий поверх в приватному будинку. Фото оригінальних композицій можна побачити в даному огляді. Вироби бувають різних габаритів і характеризуються безпечним пристроєм. Їх можна зробити як з підступеньками, так і без них. Техніка кріплення сходинок залежить від балок, які приєднуються до основи. Косоури бувають гвинтовими, прямими і ламаними.

    Подібного типу сходи можуть мати різні конфігурації. Можна створити модель за власним проектом.

    варіанти на тятивах

    Вишукано виглядає модель на тятивах, яка допомагає підкреслити якість архітектурного стилю. Крім естетичного вигляду, сходи володіє комфортним пересуванням по ній і складністю пристрою. Такий варіант підходить для, як в традиційному, так і в сучасному стилі. сходинки фіксуються до основної балки.

    Різноманітність виробів на тятивах:

    сходи на больцах

    нюанси освітлення

    Якщо сходи доповнюється віконними прорізами і вітражами, то для освітлення можна додати кілька світильників. При цьому вдень приміщення буде висвітлюватися природним сонячним світлом. Спосіб освітлення залежить від різновидів певних пристроїв. Для моделі з одним маршем підійдуть освітлювальні прилади з автоматичним оснащенням. Для гвинтових конструкцій можна зробити підсвічування ступенів. Для протяжних варіантів підбираються яскраві світильники і розсіяне світло, а для невеликих варіантів рекомендуються точкові освітлювальні прилади.

    Світло для сходових майданчиків може розсіяним, комбінованим або відбитим. При підборі освітлювальних приладів звертається увага на освітленість кімнат, а також на ступінь яскравості і спрямованості приладів. При підсвічуванні ступенів, елементи освітлення розміщуються на стінах так, щоб не зліпити очі. в якості світильників можна використовувати стильні торшери або функціональні лампи.

    Корисна інформація! оригінальним рішенням вважаються люстри для декору сходових прольотів. При цьому можна вибирати багатоярусні моделі. Ковану конструкцію доповнить люстра з такого ж матеріалу.

    При великому бажанні сходи можна звести своїми руками. При цьому вона не тільки буде виконувати практичну функцію, але і стане гідною прикрасою інтер’єру.

    Власники двоповерхових будинків до вибору сходів відносяться неоднаково: одні бачать в ній предмет з чисто утилітарним призначенням, інші вважають за краще вишукані, креативні моделі. Крім надійності і естетичних якостей сходи повинні внести в інтер’єр якусь об’єднуючу ідею, тому роботу над дизайном простий назвати не можна.

    Вибираючи конструкцію і форму сходів, варто враховувати загальний стиль оформлення житла і доступне до використання простір. За формою сходи можуть бути прямими, поворотними, орними, прямокутними та іншими.

    • маршові дерев’яні сходи. займають досить велику площу, виглядають переконливо і навіть урочисто. Завдяки спеціальним майданчикам, які розташовуються між прольотами, такі конструкції дуже комфортні навіть для дітей. У розкішних інтер’єрах класичного стилю часто зустрічаються варіанти орних сходів, в них широкий марш закінчується відгалуженнями в протилежні сторони, що йдуть на другий поверх. Такий варіант маршових конструкції підкреслює аристократизм обстановки.

    • гвинтові дерев’яні сходи. виглядають сучасно, оригінально і стильно, займають малу площу, тому є порятунком для невеликого будинку. Однак, така конфігурація деяким здається не зовсім зручною для частого переміщення. У гвинтовий конструкції проступи кріпляться прямо до центральної стійки. Спіральна сходи можуть бути смисловим центром інтер’єру, в цьому випадку вона розміщується в середині кімнати. Не менш популярний варіант розміщення біля стіни. Залежно від кольору і дизайну, конструкції можна органічно вписати в різніІнтер’єрні стилі: скандинавський, сучасність, лофт. Якщо в будинку є люди похилого віку або маленькі діти, то гвинтові сходи для них може бути небезпечна.

    • дерев’яні сходи на больцах. являють собою повітряні, легкі конструкції, що не обтяжують інтер’єр. Вони не вимагають багато місця і ідеально підходять для інтер’єрів хай-тек, модерн і мінімалізм. Оскільки кожна щабель таких сходів кріпиться безпосередньо до стіни, ніщо не перешкоджає проникненню світла в приміщенні. Невагома зовні, сходи на больцах здатна витримати вагу до півтора тонн.

    Вибір кольору

    Найчастіше дерев’яні сходи після обробки просто покриваються лаком і тонуються. Такий варіант прекрасно підходить для класичного і кантрі стилю. У скандинавських інтер’єрах популярні дерев’яні сходи, пофарбовані білою фарбою.

    Господарі можуть вибрати будь-який колір, який буде гармоніювати з колористикою кімнат. Часто при виготовленні сходів з дерева застосовуються декоративні матеріали: штучний і натуральний камінь, метал, скло. Комбінування матеріалів дозволяє отримати незвичайний і дуже цікавий результат.

    варіанти перил для дерев’яних сходів

    Перила-важлива функціональна і декоративна деталь сходів, адже вони завершують дизайн. Перила можуть бути оформлені в різних стильових напрямках: ампір, гламур, сучасність, класика, бароко та інших. Така різноманітність стає можливим завдяки податливою фактурі деревини.

    Майстри можуть виготовити прості, строгі за формою перила або завитки, характерні для епохи бароко.

    Вибираючи форму і стиль перил, важливо брати до уваги загальне оформлення інтер’єру. Якщо будинок рясніє декоративними елементами, текстилем і всякими дрібничками, то балясини повинні бути якомога більш простими і строгими. Таке рішення збалансує інтер’єр. Внести свіжу, ексклюзивну нотку в строгий дизайн допоможуть химерні перила вигадливих форм. Вони прикрасять аскетичне оздоблення і підкреслять його індивідуальність.

    Дерев’яні перила можуть бути прямими, крученими, прикрашеними декоративними деталями. Особливо розкішно виглядають вироби, в яких дерево комбінують з вітражами, барельєфами, ліпниною. Від складності виготовлення залежить ціна сходів.

    види сходових перил

    • суцільні. раніше виготовлялися тільки з таких міцних і важких матеріалів, як бетон і облицювальна цегла. У таких конструкціях повністю відсутні прорізи або будь-які інші отвори, тому вони не пропускають світло. Сьогодні суцільні перила з дерева не рідкість.
    • перила з орнаментом. цей варіант перил є більш декоративним, оскільки прикрашається наскрізними отворами у вигляді орнаменту або художніх візерунків. В процесі виготовлення в професійних майстернях створюються окремі секції, які потім збираються воєдино. Залежно від побажань замовника, майстри можуть виготовити невагомі, ажурні або масивні, важкі моделі. Сходи з такими поручнями може стати справжнім витвором мистецтва, внесе нотку витонченості і благородства в інтер’єр.
    • поручні з балясинами. самий звичний для більшості людей вид перил, в яких поручні фіксуються на опорних стовпах, балясинах. Зовні конструкція має гратчасту, наскрізну структуру, оптимально поєднує функціональність і декоративність.

    Поручні для таких перил підбираються в залежності від форми сходів: прямі або округлі. Балясини з деревини часто прикрашають фігурним різьбленням, це покращує естетичні якості сходів.

    інші матеріали виготовлення перил для дерев’яних сходів

    • латунь. надає інтер’єру розкішне, дороге звучання, але вимагає спеціального догляду.
    • чорна сталь. цей метал можна покрити фарбою, тому колір виробу визначає замовник.
    • алюміній. конструкції з цього металу не надто міцні, зате стійкі до корозії.
    • нержавіюча сталь. здебільшого служить для виготовлення перил гвинтових сходів.