Квартира-студія з незвичайною плануванням і яскравою стіною

50

Плавно відступаючи від вікової консервативності, молоде покоління британців, поглинених повсюдною урбанізацією, розширює рамки канонів класичного англійського будинку.

Вікторіанський стиль і колоніальні пережитки колись могутньої імперії, що робили з житла музейну експозицію, поступилися місцем яскравим фарбам і сучасним прийомам в оформленні інтер’єру.

Це зовсім не протест проти традицій, це скоріше спосіб урізноманітнити і без того завидну сірість погоди туманного альбіону, грати на контрасті, привносячи палітру кольорів хоча б в будинок. А як інакше, якщо все, що ти бачиш з вікна протягом 200 днів у році — — це свинцеві хмари і дощ, який регулярно розливає темзу?

Наші герої, молода пара, хоч і не є підданими її величності, вміло перейняли досвід останніх, додавши колір інтер’єру невеликої квартири в нерідко похмурому підмосков’ї. Тетяна і влад, господарі житла, не уявляють своє життя без подорожей, відкриваючи все нові і нові місця.

Відвідавши з десяток міст і досить побачивши, вони зрозуміли, що в серці їм особливо запало одне місце — столиця сполученого королівства, лондон. Звідси і ідея відобразити свою любов до» міста дощів » в стінах і даху.

Відсутність зменшених копій тауерського моста або вестмінстерського абатства ніяк не вплинуло на те, щоб з легкістю вловити в оформленні квартири британський акцент.

Хто як не випускники британської вищої школи дизайну з московської студії zi-design interiors , а зокрема автор проекту, дизайнер-декоратор анна чеверева , зміг би краще реалізувати цю задумку!